Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: [PHP] zase ta databaze a obrazky

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    278

    Standardní [PHP] zase ta databaze a obrazky

    tak sem ted zkosuel obrazky poukladane v databazi treb aresiznout ale narazil sem n aproblem. nepovede se mi z tech dat udelat resorce pro fce GDcka na webu jsme dohledal ze se to musi pres imagecreatefromstring (desne nazvy ) jenze to nefunguje !!! jen mi to hodi do logu apache error

    [Thu Jun 26 14:45:57 2003] [notice] child pid 21934 exit signal segmentation fault (11)

    a tim to zkonci, nevite nekdo co stim? ze bych mel nekde neco uhnileho?
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele KtK
    Založen
    16.10.2002
    Bydliště
    Behind fuc*ing WorkTable Device (Praha zapad)
    Příspěvky
    1 709
    Vliv
    285

    Standardní

    to vypada na bud v interpretu. (ta segmentation fault.) Zkus to z ty db nacpat do sopuboru, a potom imagecreatefromjpg() nebo podobnou funkci. BTW co mas proti tem nazvum, jsou skvely - vserikajici
    Parasite lost, AKA the Girlfriend Mission:The Socka Project sleeps, lets use (her :) Durex! 1GHz in some soltek stuff, Ati rage 128, etc.. (it\'s noisy)
    IMB Thinkpad R31: celer 1.2GHz, 384M RAM, 60GB 5400rpm hitachi, i810 8MB onboard (na praci to staci ;)
    [pro archivni ucely] janina overclockerska poradna (.tar.gz, 1.1MB, otevrete si index.html v browseru podporujicim javascript a frames)

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    278

    Standardní

    no vceklku nic proti nim nemam ja delal jeste delsi nekdy

    do souboru to se mi prave nechtelo. ale asi mi nic jineho nezbude.
    treba to funguje taky tak ze jeden script mi posila pres ech oprimo ten obrazek a druhej to loaduju pres imagecreatfromjpeg ale jen kdyz tam damm aobsolutni adresu s http coz je na prdlacku

    jeste koukam je php 4.3.3RC1 a ja tam mam 4.3.2 tak zkusim nove, treba to pomuze

    EDIT: tak jsme tam mel jeste nakompilene 4.3.1 a tam to funi !! ze bych nasl bug? zkusim jeste tu betu
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  4. #4

    Standardní

    ked uz spominate tie dlhe nazvy .. som si pomenul na jeden dost neslusni software co som robil ako projekt v skole ... neslusny bol prave v nazvoch premennych .. no potom xscel profak zdrojaky , tak som to 2 hodiny musel replacovat .. a aj tak som na nieco zabudol ... ten bol prekvapeny

    hawq ..
    AMD XP1800+ (37°C - idle & 45°C - Burn7k ), ATi R9100 64.VIVO.
    Proste kompik v ktorom mam konecne vodne chladenie ...
    http://neuron.tuke.sk/~hruska/case/

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. [PHP] - napr obrazky v databazi
    Založil Glottis v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 27.11.2003, 15:39
  2. [PHP] obrazky a databaze
    Založil Braindead v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 14.10.2003, 12:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •