Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: PC sa po kazdoe restartuje >:O ...

  1. #1

    Standardní PC sa po kazdoe restartuje >:O ...

    Mam problem kamarat mi dal opravit jeho PC .To PC sa po kazde restartuje (asi po kazdych 10min - 15 min).Mam pocit ze je aj RAM-ka je vadna lebo asi po 10 min to zmrzne ,naskoci modry monitor a napise "zlyhala pamet RAM" takze asi bude vadna ....
    Dal som tam aj moje ram-ky (mimochodom boly v pohode) a uz nepisalo ze "zlyhala pamet RAM" ale pisalo nico ine alebo to nevypisalo nic ..... Podla mojho nazoru su chybne Zakladna doska a RAM-ka . Velka zvlasnost je ze tieto komponenty su uplne nove .....Dal som do kamosovho PC moje ramky ,graficku kartu, disk a pre istotu aj moj zdroj .....ale mrzlo to aj tak .......moze to byt ta zakladna doska ...

    V tom PC bolo vsetko ine okrem zakladnej dosky moze to byt nou..? Pripominam :Komponenty su celkom nove........!

  2. #2
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele riksa
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Tam, kde je puding (Praha)
    Věk
    44
    Příspěvky
    2 975
    Vliv
    316

    Standardní

    ja bych rekl, ze by to mohl byt nizky tlak napis, o jake komponenty se jedna, takhle ti nikdo nic jistyho nerekne
    i3 3240@default || Gigabyte Z77-D3H || 2x4GB Kingston DDR3 1600 || Sapphire 7750@default|| Default cooling || WD 500AAKS + Samsung F2 1.5TB || Lite-on 1673 || Corsair HX520 || Chieftec DX-01BL-D-U || MS Natural Keyboard 4000 || Logitech MX1000 || HP LP2065
    "Der Kaiser Franz Straka", 3/11/05 in lidovky.cz: "Pokud vím, svět byl stvořen Adamem a Evou a u toho bychom měli zůstat."

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •