Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: ATI Omega Drivers v2.5.76 Based on Catalyst 4.9

  1. #1

    Standardní ATI Omega Drivers v2.5.76 Based on Catalyst 4.9

    ATI Omega v2.5.76 Based on ATI Official Catalyst 4.9


    What's New?
    # Based on the official Catalyst 4.9 drivers.
    # Removed ATITool from the package, it had many bugs and disabled a lot of stuff, like DVI support and DDC. If you have it installed, I recommend that you uninstall it before installing this set of drivers.
    # Re-Enabled Overclocking Anti-Protection, it was missing from last release, sorry.
    # Modified the ATI CP, now the Omega Drivers will use a built-in, special RadLinker version with the following features: (some new, some old)

    Uses NO resources.
    Some new settings for both D3D and OGL.
    Can set Automatic Per-application profiles for OGL & D3D applications.
    Desktop Gamma is working and NOT resetting to default after exiting a game.
    Integrated Overclocking.
    No need for Gamma Hotkeys anymore since you can now set an individual Gamma value for each game in their profile and done.
    This new CP was made in conjunction with ChrisW, maker of Radlinker, as an exclusive feature for the Omega Drivers and we will keep adding features in future releases.

    # Modified driver installation/uninstall procedure with several new automatic features.
    # Since RadLinker is now a vital part of the Omega Drivers, it will not be an option to select during setup anymore, it will now automatically look for and uninstall ANY previous version and replace it with the new one.
    # Now, when uninstalling the Setup tools from the Omega options in the Start Menu, you will also have the option to uninstall the Display drivers in one pass.

    Known bugs:
    # Laptop video playback problem still here, see notes.
    # Hibernation and Standby are not working properly, I'm working on a fix.
    OmegaDrivers download

    Stale problemy s Hibernaci
    ASUS A6T-AP017

  2. #2

    Standardní

    Udělejte mě někdo testy v 3dmarku jestli se to vyplatí pls...
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    19.04.2004
    Bydliště
    Prešov
    Příspěvky
    1 738
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ladron
    Udělejte mě někdo testy v 3dmarku jestli se to vyplatí pls...
    Keby lenivosť kvitla...
    SILENT PC ▌Athlon TB 2100+ @ 200x11, PrimeStable ▌Zalman CNPS7000A-Cu & Tt Copper Shim & AS Céramique ▌Abit NF7-S 1.2, NB Zalman ZM-NB47J, SB passive ▌512MB TwinMOS 333 @ 400, 11-2-2-2 ▌Sapphire R9600PRO VIVO @ 477 core, 716 RAM, cooled by Athlon box cooler & Papst ▌WDC800JB ▌Maxtor 30GB ▌NEC ND-3500A ▌Yamaha CRW2200E ▌400W Maxpower - add fan control&monitor & Papst ▌NeonLight case & Papst ▌LCD 4x20, LCD 2x8 ▌4xFan & 8xTemp. controller ▌21\" CRT monitor ▌A4tech infra mouse ▌Microsoft Multimedia Keyboard ▌Samsung ML1520 laser printer ▌

  4. #4

    Standardní

    Minule jsem testoval já tak moc nemel ! ted zas někdo jinej..
    Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to výzva. Nemožné je nevyužitá síla. Nemožné je dočasný stav. NEMOŽNÉ NEEXISTUJE. Muhamad ali

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal Ladron
    Minule jsem testoval já tak moc nemel ! ted zas někdo jinej..
    v 3Dmarku 01 me to vzalo asi 50 bodiku
    zato v NFSU 1 me to prestalo cukat
    je to plynulejsi

    3DM03 jsem nezkousel
    doom3 taky ne
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  6. #6

    Standardní

    No sláva už jsou tady ... už jdu na ně.
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  7. #7

    Standardní

    i na mém notebooku jsou OK a zatím (jeden den hraní dooma3) se tváří stabilně

  8. #8

    Standardní

    Mě tu Omegy blbnou ... už při instalaci mi to napíše chybu v příkazovým řádku že je tam jakejsi soubor kterej vytvořila jakási firma. Instalace pak normálně dojede, ale v Control Panelu pak nemám nastavení OpenGL a D3D ... Teď tam mám orig Catalysty a jede to bez problémů....
    SP2 nainstalovanej nemám.
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal theedge
    Mě tu Omegy blbnou ... už při instalaci mi to napíše chybu v příkazovým řádku že je tam jakejsi soubor kterej vytvořila jakási firma. Instalace pak normálně dojede, ale v Control Panelu pak nemám nastavení OpenGL a D3D ... Teď tam mám orig Catalysty a jede to bez problémů....
    SP2 nainstalovanej nemám.
    ty ja tam taky nemám (OpenGL a D3D)
    pouzivam ale ATITrayTool, takze me to ani moc nevadilo
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS
    Citace Původně odeslal theedge
    Mě tu Omegy blbnou ... už při instalaci mi to napíše chybu v příkazovým řádku že je tam jakejsi soubor kterej vytvořila jakási firma. Instalace pak normálně dojede, ale v Control Panelu pak nemám nastavení OpenGL a D3D ... Teď tam mám orig Catalysty a jede to bez problémů....
    SP2 nainstalovanej nemám.
    ty ja tam taky nemám (OpenGL a D3D)
    pouzivam ale ATITrayTool, takze me to ani moc nevadilo
    Moje rec
    Vsechna nastaveni provadim pres ATI Tray Tools, nemam duvod proc pouzivat Control Panel
    ASUS A6T-AP017

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •