Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Vypalování RW na Teacu W552e

  1. #1

    Standardní Vypalování RW na Teacu W552e

    Zdravím,
    mám takové rozporuplné zkušenosti s pálením RWček na vypalovačce Teac W552e. Už od prvopočátku mi připadalo divné, že 10x RWčka Verbatim se hlásily ve vypalovacích programech 12x, na druhou stranu taky 16x Bell se hlásil pouze 12x. No to je jedno, myslel jsem si, že tento neduh vyřeší nový firmware 1.09, ale nestalo se tak. Naopak po updatování na tuto verzi firmware se začaly dít podivné věci. Nevím jestli je to náhoda, nebo je to normální, nebo za to může tato vypalovačka.
    Když jsem pálil na RW Verbatim 10x staré pár dnů (předtím vždy bez problémů) desetinásobně, tak cd nešlo přečíst. To samé u druhého, o pár dní staršího Verbatimu. Pak jsem pálil na tyto RW 8x, bylo vše bez problémů (ale teď už jsou pod kytičkama tak jako tak
    Dále mi přinesl známý něco na RWčku shodou náhod Verbatim 10x nějaké data, které jsem si zkopíroval a vypálil mu zase něco já. Desetinásobně. Samozřejmě přišel domů a CD bylo nečitelné, ale když jej ůplně smazal a vypálil si na něm něco sám (má vypalovačku tu samou, akorát že 1.05 firmware), tak to bylo v pohodě.

    Proto nevím, jestli jenom můj TEAC takhle ničí RWčka (u normální CD bez problémů), nebo je to normální. A taky kdyby to byla vada, tak jestli je reklamovatelná, protože ne vždy se zničení RW "povede" napoprvé.
    Díky za info a sorry za takovou esej

  2. #2

    Standardní

    no tady pomůže spíš počkat na novej firmware... a taky se držet jedné zásady - pokud "to" fungovalo, nebyl potřeba flashovat novej firmware...

  3. #3

    Standardní

    A o víkendu je po TEACu. Nedetekuje žádné médium, protože se ani neroztočí motor, tak ho jdu reklamovat

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Podvod na uzivatele jmenem FUP
    Založil trodas v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 114
    Poslední příspěvek: 04.11.2006, 08:08
  2. FAQ - Ctete prvni [UPDATE 25.11.2004]
    Založil wong v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 08.10.2006, 22:40
  3. Digitalni zrcadlovka
    Založil Commander v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 87
    Poslední příspěvek: 26.03.2006, 13:19
  4. Je to dlouhy, ale precteni stoji za to...
    Založil Ogre v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.01.2004, 23:52

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •