Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Je USB na desce K.O. nebo ne??

  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Luk(y)isek
    Založen
    14.10.2005
    Bydliště
    Mníšek
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 479
    Vliv
    247

    Standardní Je USB na desce K.O. nebo ne??

    Zdravim,bracha ma takovy mensi/vetsi problem na desce Gigabyte K8NS (s.754) se vsemi USB.Jednoho dne za mnou prisel ze mu nejde BT klavesnice (je pripojena samo na USB),mys sla naprosto OK a ze si vymenil baterky a ze to porad neslape.Tak jsem na to kouknul,minule mel stejny problem,ale hned jsem to vyresil.Nakonec mu to po restartu PC z niceho nic resetovalo BIOS.Rikam OK,nastavim vse jak to mel predtim a zkousim rozbehat USB set (klavesnice+mys),ale prijimac pripojeny k USB se sice rozsvitil parkrat pri zapnuti PC a pri nabihani do win,ale pak jako by nefungoval.Neslo zapnout "connect" a nic.Zkousel jsem to i prehodit do jinych USB konektoru - bez uspechu.Pak jsem tedy zkusil jinou obyc USB mys a nejaky dalsi USB zarizeni,ale USB vypada jako ze slape tak z 1/2.Po pripojeni USB mysi se sice ve win (XP) vpravo dole ukaze takova ta "roztrojka" jako ze se neco pripojilo,ale dal to nic nedela a ani nesviti mys,ale ta "roztrojka" tam stale je.Zkousel jsem i USB nastaveni v BIOSU a take bez uspechu.Proste jako by to USB lehce slo,ale zaroven vubec neslo - ze by slabe napajeni bo co??Nedokazu si to vubec predstavit cim to muze byt.Snad nekdo poradi.Diky

    PS: Snad to je ve spravnym threadu,ale nevim kam jinam bych to mel asi dat...
    AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B450 Elite, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, PALIT RTX 2070 Super 8GB GameRock, Creative SB Audigy FX + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, SSD Gigabyte 1TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Seasonic M12II-620 Evo, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win10 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5470 i5-6300U, 16GB DDR4, SSD M.2 Verbatim 1TB, HD Graphics 5500|

  2. #2

    Standardní Re: Je USB na desce K.O. nebo ne??

    Tahle deska se Gigabytu opravdu nepovedla. Mam ji v PC na office+net, zadnej OC hardcore apod. a opravdu spatny.
    Prvni kus mi odesel do tydne. Druhy vydrzel 3 mesice a treti ted drzi pres rok. Jestli muzu neco doporucit zkus tam dat posledni BIOS. Ja na te prvni mel tusim F4, druha byla F8 a na treti sem hned co sem to tenkrat rozbalil dal tehdy posledni F18. Vubec mi treba nefunguje probouzeni z S1 a S3, ale uz to neresim.
    | P67 + 2500K@silent |

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    300

    Standardní Re: Je USB na desce K.O. nebo ne??

    Nemáš něco ve front usb? Mě už se u dvou desek Gigabyte stalo, že pokud bylo při startu něco ve front usb, tak odmítaly fungovat, když se tam cokoliv zapojilo až po najetí windows, tak už to fungovalo v pohodě.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele Luk(y)isek
    Založen
    14.10.2005
    Bydliště
    Mníšek
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 479
    Vliv
    247

    Standardní Re: Je USB na desce K.O. nebo ne??

    Citace Původně odeslal ctrl_j Zobrazit příspěvek
    Tahle deska se Gigabytu opravdu nepovedla. Mam ji v PC na office+net, zadnej OC hardcore apod. a opravdu spatny.
    Prvni kus mi odesel do tydne. Druhy vydrzel 3 mesice a treti ted drzi pres rok. Jestli muzu neco doporucit zkus tam dat posledni BIOS. Ja na te prvni mel tusim F4, druha byla F8 a na treti sem hned co sem to tenkrat rozbalil dal tehdy posledni F18. Vubec mi treba nefunguje probouzeni z S1 a S3, ale uz to neresim.
    No ja jsem nenapsal myslim uplny nazev ty desky - je to snad jeste Ultra,bo tak nejak...Ale to je jedno.
    Kazdopadne cloveku ktery ji mel predemnou slo OC velmi dobre - i ted to neni nejhorsi.Dostal se myslim az na cca 330MHz HTT.
    Jinak to probouzeni a vse ostatni funguje naprosto bezproblemu.

    Jinak ty USB nakonec brachovi slapou jak to tak vypada OK.Opravdu jsem z toho "jalovej"...
    Zkousel jsem predtim vse,i to zapojit do jinych USB,ale porad stejny.Nakonec bracha prisel ze to taky nekam zapojil a ze to jde.Po chvili to zase neslo a nakonec to nejak vsechno prehazel a ze mu to uz jede OK.
    Takze ja kterej s PC delam porad s tim nic neudelam - proste mi to nechtelo vubec behat a bracha kterymu je 13 let to nejak prehaze sem a tam a rozbeha to.Jen jsem zvedavej jak dlouho to poslape.Takze ted to vypada ze je problem vyresen...
    PS: Aspon bude od nej zase na nejakou dobu klid...
    AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B450 Elite, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, PALIT RTX 2070 Super 8GB GameRock, Creative SB Audigy FX + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, SSD Gigabyte 1TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Seasonic M12II-620 Evo, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win10 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5470 i5-6300U, 16GB DDR4, SSD M.2 Verbatim 1TB, HD Graphics 5500|

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Miniaturni sluchatko
    Založil Dr Meduza v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 24.04.2006, 19:13
  2. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 05:25
  3. pocita UD atomovou bombu?
    Založil Jirik v sekci fóra Distribuované výpočty
    Odpovědí: 56
    Poslední příspěvek: 24.08.2003, 18:26

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •