Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Win XP a pomalu se načítající ikony

  1. #1

    Standardní Win XP a pomalu se načítající ikony

    zajímalo by mě, jestli se v XP dá nějak nastavit "kešování" ikonek u jednotlivých programů. Jako ve Win98 - tam se to ukládalo do nějakého souboru (shellicon nebo tak nějak). Hrozně mi vadí jak to zdržuje když člověk prochází jednotlivé adresáře ve wincommaderu.

    Dá se to nějak vyřešit?
    prof. Orfanik - vědeckotechnický revolucionář

  2. #2

    Standardní Re: Win XP a pomalu se načítající ikony

    Citace Původně odeslal Murdoc
    zajímalo by mě, jestli se v XP dá nějak nastavit "kešování" ikonek u jednotlivých programů. Jako ve Win98 - tam se to ukládalo do nějakého souboru (shellicon nebo tak nějak). Hrozně mi vadí jak to zdržuje když člověk prochází jednotlivé adresáře ve wincommaderu.
    Dá se to nějak vyřešit?
    http://www.winguides.com/registry/display.php/57/
    Jinak samo nastavit primo ve WC.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  3. #3

    Standardní Re: Win XP a pomalu se načítající ikony

    Citace Původně odeslal Harry
    Citace Původně odeslal Murdoc
    zajímalo by mě, jestli se v XP dá nějak nastavit "kešování" ikonek u jednotlivých programů. Jako ve Win98 - tam se to ukládalo do nějakého souboru (shellicon nebo tak nějak). Hrozně mi vadí jak to zdržuje když člověk prochází jednotlivé adresáře ve wincommaderu.
    Dá se to nějak vyřešit?
    http://www.winguides.com/registry/display.php/57/
    Jinak samo nastavit primo ve WC.

    Díky za tip!
    u toho wincommandru si myslel jako vypnout načítání těch ikon?
    prof. Orfanik - vědeckotechnický revolucionář

  4. #4

    Standardní Re: Win XP a pomalu se načítající ikony

    Citace Původně odeslal Murdoc
    Citace Původně odeslal Harry
    Citace Původně odeslal Murdoc
    zajímalo by mě, jestli se v XP dá nějak nastavit "kešování" ikonek u jednotlivých programů. Jako ve Win98 - tam se to ukládalo do nějakého souboru (shellicon nebo tak nějak). Hrozně mi vadí jak to zdržuje když člověk prochází jednotlivé adresáře ve wincommaderu.
    Dá se to nějak vyřešit?
    http://www.winguides.com/registry/display.php/57/
    Jinak samo nastavit primo ve WC.
    Díky za tip!
    u toho wincommandru si myslel jako vypnout načítání těch ikon?
    Ano.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. A-BRED@T-BRED aneb jak udělat z noveho Durona Athlona XP
    Založil ZB v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 21.09.2003, 09:42
  2. Win XP a menici se cas
    Založil Bill4 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 24.08.2003, 14:10

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •