Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

  1. #1

    Standardní Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Poradťe jaký externí box na 3.5" HDD Seagate Barracuda 120GB ATA133 7200rpm 8MB?
    Zaujaly mě tyhle tři, ale nevím který by byl ten nejlepší:

    Akasa AK-EN-02BKEU 3.5" - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29813

    ST-LAB Externí box pro 3,5" USB 2.0 - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=25623

    Thermaltake A2295 MAX4 3,5 USB 2.0 Enclosure - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34663

    Díky
    Naposledy upravil Dorka; 13.01.2006 v 15:41.

  2. #2

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    osobne mam 2 boxy ( HP persoval media drive a Welland ME-720U2 ) a osobne mi prijdou vlastnostma stejny. az na to, ze to HP nema vypinac na boxu. Takze pripojovani a odpojovani za chodu je nutne provadet pripojenim do zasuvky. To je pro me osobne trochu nepohodlne. Rozdil je pro me osobne pouze v tom vypinaci a v designu. a Ten designovej rozdil nejak neresim.

  3. #3

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Nejlepsi asi bude, otestovat primo na prodejne ten ext. box s diskem.Podminkou ale asi bude mit ntb, at to mas kde zkusit.
    Nestudoval jsem to podrobneji, ale treba ext. box ST-LAB Externí box pro 3,5" USB 2.0 ma uvedene, ze je jen do 100G.Dale bych pak hlavne otestoval rychlost cteni/zapisu a pak moznost vytvoreni partition...No a pak je jasne, kterej z nich to bude...

    Pred pul rokem jsem kupovat HD BOX iMex USB 2.0 pro HDD 3,5" s 300G diskem a vse bylo ok...podle vyrobce je do 300G, vetsi disk jsem tam nezkousel, tak nemohu posoudit.
    Naposledy upravil Piero; 14.01.2006 v 11:16.

  4. #4

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal Piero
    Nejlepsi asi bude, otestovat primo na prodejne ten ext. box s diskem.Podminkou ale asi bude mit ntb, at to mas kde zkusit.
    Nestudoval jsem to podrobneji, ale treba ext. box ST-LAB Externí box pro 3,5" USB 2.0 ma uvedene, ze je jen do 100G.Dale bych pak hlavne otestoval rychlost cteni/zapisu a pak moznost vytvoreni partition...No a pak je jasne, kterej z nich to bude...

    Pred pul rokem jsem kupovat HD BOX iMex USB 2.0 pro HDD 3,5" s 300G diskem a vse bylo ok...podle vyrobce je do 300G, vetsi disk jsem tam nezkousel, tak nemohu posoudit.
    nerozumim, proc by externi box umel 100gb, ale neumel 120gb? to se mi nejak nezna....

  5. #5

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    nedavno som znamemu kupoval tento http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php...l=60&zbo=62303 a dost v pohode az na to svetlo hlucnost disku to sice netlmi vobec, na druhu stranu sa to ale fajn chladi (teda 320GB WD som nezahrial poriadne ani 100GB kopirovanim) ... inak tie limity su skor do 137GB a potom vsetko nad, neni technickeho dovodu, preco by suplik vedel 300 a nevedel 500 GB disky
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  6. #6

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal Grizzzzly
    nerozumim, proc by externi box umel 100gb, ale neumel 120gb? to se mi nejak nezna....
    Takze to zkusim vysvetlit specialne pro tebe: psal, jsem, ze ten box ma uvedene a CC, ze je do 100GB.Podkud kliknes na ten odkaz toho boxu, tak to tam najdes v tech. specifikaci.

    Citace Původně odeslal MadCap
    inak tie limity su skor do 137GB a potom vsetko nad, neni technickeho dovodu, preco by suplik vedel 300 a nevedel 500 GB disky
    Pisu tady jen to, co jsem precetl na krabici od toho boxu...nevim, proc by to nemelo umet vic jak 300GB, ale taky jsem tam vetsi disk jak 300GB nemel.

  7. #7

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal Piero
    Takze to zkusim vysvetlit specialne pro tebe: psal, jsem, ze ten box ma uvedene a CC, ze je do 100GB.Podkud kliknes na ten odkaz toho boxu, tak to tam najdes v tech. specifikaci.
    specielne pro Tebe - nejsem clovek, kterej slepe veri vsemu, co uvidi nekde napsany. dumam nad tim, proc by USB, kterymu je jedno, jak velkej disk pripojis, vadil stejnej disk ( kuprikladu 120gb ) jen zasazenej do tohodle boxu, kdyz v jinym boxu jde... opravdu mi neni jasne, co muze byt v tom boxu tak jine, ze se tim lisi od ostatnich.

  8. #8

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal Grizzzzly
    specielne pro Tebe - nejsem clovek, kterej slepe veri vsemu, co uvidi nekde napsany. dumam nad tim, proc by USB, kterymu je jedno, jak velkej disk pripojis, vadil stejnej disk ( kuprikladu 120gb ) jen zasazenej do tohodle boxu, kdyz v jinym boxu jde... opravdu mi neni jasne, co muze byt v tom boxu tak jine, ze se tim lisi od ostatnich.
    no moze tam byt iny cip, ktory to nebude vediet adresovat, rovnako ako v biosoch, ale tam je hranica tak isto ako v biosoch 137GB teda potreba 48bit adresovania, takze cokolvek co zvladne 137GB+ zvladne hocico
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  9. #9

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal MadCap
    no moze tam byt iny cip, ktory to nebude vediet adresovat, rovnako ako v biosoch, ale tam je hranica tak isto ako v biosoch 137GB teda potreba 48bit adresovania, takze cokolvek co zvladne 137GB+ zvladne hocico
    mno nerikam ne... ale nejak mi unika smysl proc by tam dali o 1,05kc levnejsi cip? je to znacne omezeni konkurenceschopnosti... nehadam se... ale zda se mi to divny.

  10. #10

    Standardní Re: Jaký externí box na 3.5" HDD ?

    Citace Původně odeslal Grizzzzly
    specielne pro Tebe - nejsem clovek, kterej slepe veri vsemu, co uvidi nekde napsany. dumam nad tim, proc by USB, kterymu je jedno, jak velkej disk pripojis, vadil stejnej disk ( kuprikladu 120gb ) jen zasazenej do tohodle boxu, kdyz v jinym boxu jde... opravdu mi neni jasne, co muze byt v tom boxu tak jine, ze se tim lisi od ostatnich.
    Nebudu tady psat, co uz napsal MadCap.Rukama mne proslo uz nekolik boxu, at pro disky, tak i pro opticke mechaniky, takze vim, v cem se lisi...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. NVIDIA - Biosy a flashovani
    Založil Masster v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 491
    Poslední příspěvek: 22.03.2013, 02:05
  2. externi HDD box
    Založil Jusuf v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 27
    Poslední příspěvek: 17.04.2006, 14:09
  3. Hlasité ventilátory na notebooku Asus M6Va > řešení!
    Založil bird birdovicz v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 04.12.2005, 23:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •