Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Nejlepší Drivery na Voodoo 5 5500 AGP?

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    28.03.2003
    Bydliště
    Praha 5 Zličín
    Příspěvky
    64
    Vliv
    259

    Standardní Nejlepší Drivery na Voodoo 5 5500 AGP?

    Prosím poraďte mi nejlepší drivery na toto Voodoočko. Používám Win ME. Také by mě zajímalo jaká je výhoda těch Amigamerlinů a Voodoolizerů oproti posledním originálním od 3dfx. Když jsem je zkoušel v Quake 3 Areně a v 3D marku tak vždy byli nejlepší ty origináli. A ty MESA ICD potřebuju na ně nějaké speciální drivery? To akorát zkopíruju ten OpenGL.dll do adresáře z hrou a Glide3.dll do Windows\systém?
    Moc díky za radu.
    Athlon XP 1600+ , ASUS A7V333 , 256 MB ram 333 , Segate Barakuda 4 40 GB, Voodoo 5 5500 a Voodoo 3 3500.

  2. #2

    Standardní Re: Nejlepší Drivery na Voodoo 5 5500 AGP?

    Citace Původně odeslal taskr
    Prosím poraďte mi nejlepší drivery na toto Voodoočko. Používám Win ME. Také by mě zajímalo jaká je výhoda těch Amigamerlinů a Voodoolizerů oproti posledním originálním od 3dfx. Když jsem je zkoušel v Quake 3 Areně a v 3D marku tak vždy byli nejlepší ty origináli. A ty MESA ICD potřebuju na ně nějaké speciální drivery? To akorát zkopíruju ten OpenGL.dll do adresáře z hrou a Glide3.dll do Windows\systém?
    Moc díky za radu.
    Pro V3/4/5 jsou ve WinME nejlepsi drivery VoodooLizer 1.06.00. Chlapci z nemecka slibovali, ze budou delat sami drivery,ale pak se ukazalo,ze podvadeli a vydavali praci 3dfxzone teamu za svou. Takze si moc ucty nezaslouzi(aspon podle me)

    Rozdil oproti originalnim je nejvic v GLIDE,ktere ma nyni jiz spoustu veci opravenych a pridanych(S3TC,FXT1,....). OGL driver je posledni z verze 1.07.01 od Reidova teamu z puvodniho x3dfx.D3D driver Koolsmoky pro Win9x delat nebude takze ani ve Voodoolizeru nebude (Jsou to jen scriptkiddies,zadny vyvojari). Doporucil bych spis prechod na W2k, D3D driver je lepsi(sice vychazi z originalniho 1.04.01,ale poopraveno par veci)- Pro DX8 je lepsi D3D driver z 1.07.01.

    Pro MESA potrebujes GLIDE z baleni MESA(ma podporu S3TC) a zkopirujes opengl32.dll do adresare hry.
    Voodoo5 6000 model 3700 rev. A,Voodoo4 4200 AGP(Daytona),Voodoo5 DVI,Voodoo4 AGP,Powercolor V4 AGP
    Uz me ty pravidla o podpisu vazne se... Hail to Hank Semenec
    http://forum.3dfx.cz/ 3DFX support crew

  3. #3

    Standardní

    co sa mesafx tyce,najlepsie je skopirovat oba prislusne subory (opengl32.dll,glide3x.dll)do adresara kde je spustaci subor hry.ak strcis glide3x do systemu niektorym aplikaciam sa to nemusi pacit..(toto funguje na 100%,dborca to potvrdil..)
    pre q3 arena je najlepsie pouzivat posledne original standalone ICD,je najrychlejsie.mesa aj wickedgl su pomalsie..a este nieco,half-life+mody mesu neznasa,fps letia dolu ako raketa..v skratke,pouzi mesu len ked musis (napr.wolfenstein:enemy territory-opravi vsetky graficke chyby.call of duty-bez mesy nejde vobec.)
    powered by..kopou 3dfx karet.prestal som pocitat..
    It is the opinion of us and our lawyers that you are fucking morons, and
    that you should please go sodomize yourself with retractable batons.

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    28.03.2003
    Bydliště
    Praha 5 Zličín
    Příspěvky
    64
    Vliv
    259

    Standardní

    Moc díky oboum. Zas jsem o něco chytřejší. Vykupitel měl pravdu, dám si asi Win 2000.
    Athlon XP 1600+ , ASUS A7V333 , 256 MB ram 333 , Segate Barakuda 4 40 GB, Voodoo 5 5500 a Voodoo 3 3500.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •