Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Pujde mi nahravat na USB Flash disk v Net Cafe', pra'ci...?

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    12.10.2003
    Bydliště
    Brněnský okres
    Příspěvky
    22
    Vliv
    0

    Standardní Pujde mi nahravat na USB Flash disk v Net Cafe', pra'ci...?

    V kavarne mi rekli , ze si muzu donest USB disk a nahrat si potrebne soubory z netu primo na USB disk.Nevim ,ale jestli tim mysleli klasicky Harddisk s USB konektorem nebo USB Flash Disk.

    1.Potreboval bych vedet , jestli USB Flash disk (UFD) lze pripojit primo k PC za provozu bez nutnosti restartu a instalace ovladacu.
    2.Jake pismeno system prideli (razeni disku za sebou).
    3.Dale bych potreboval vedet ,jestli mi UFD s rozhranim USB2.0 pojede na PC ,kde je jen vstup USB1.0 (teoreticky by mel jet jako 1.0).
    Zkratka bych potreboval stahnout nejaky vetsi data a maji tady 512k ,tak to chci vyuzit... Taky bych to dal treba znamym v praci ,kdyz od nich potrebuju nejaky data.
    4.A nakonec nejake doporuceni jaky typ/znacku zvolit,spokojil bych se klidne i s verzi FlashUSB1.0 , kvuli kompatibilite.
    predem dik za rady a pokud to nekdo downloadoval v Net Cafe' timto zpusobem ,tak napiste ,jestli s tim byly nejaky problemy...dik

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    289

    Standardní

    1. restart vyzaduje jedine Win98 po prvej instalacii driverov, XP a spol. nic.
    2. Prideli mu najblizsie volne pismenko, na kazdom PC ine.
    3. USB2.0 ide na USB1.0 v rezime 1.0. - cize je kompatibilne
    4. Kup jedine USB2 verziu, ten rozdiel je strasny...

    V Net kaviarnach maju obcas povypinane USBcka na pocitacoch, si zisti...

  3. #3

    Standardní

    USB disk pouzivam uz 2 roky - typ APACER Handy drive 64MB
    Funguje pod 2000/XP aj Linuxom bez driverov. W98 je vynimka - tam treba drivery.
    1. ano je to vlastnost USB - stale vkladam UFD do beziacich pocitacov
    2. Pismenko prideli prve volne - dava mu vzdy rovnaky nazov takze ho spoznas
    3. Neviem, mam USB 1.0
    4. V poslednom casopise Chip bol test USB diskov - najlepsi vysiel pri zapise Handy drive (zapisoval rychlejsie ako vsetky USB2.0 disky ). Na citanie boli lepsie USB2.0 disky, ale nie vsetky. Tento UFD sa mi osvedcil - za dva roky som ho formatoval len raz ked som ho vytrhol z portu pocas zapisu. Stacil quick format a bol v pohode.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •