Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Problem s TV a monitorem

  1. #1

    Standardní Problem s TV a monitorem

    Kamarad ma takovy problem a ja tomu nerozumim cili se ptam:
    Ma gf3ti200 od Herculesu, ma tv-out, ale kdyz da vystup na tv, tak se mu hned vypne monitor... ...a ma obrazovku na tv...on ale chce aby mel na monitoru i na tv to samy...jde to
    Co dela blbe ?Sorry, pokud je to lama dotaz...

  2. #2

    Standardní Re: Problem s TV a monitorem

    Je nutny v na staveni graficky karty v zalozce nView nastavit klonovani. Mel by se Ti obraz zobrazovat na TV i na monitoru.

    To jsem taky resil. Ted resim, ze kdyz si chci pustit film vidim ho na monitoru a na TV mam cerno. Mam GF4 MX 420 TV-out od Sparklu. Plochu windows normalne vidim. Film nevidim ani ve full screem a ani ve vokne, mam cerno. Poradte mi nekdo prosim.

  3. #3

    Standardní Re: Problem s TV a monitorem

    Citace Původně odeslal Doktor X
    Je nutny v na staveni graficky karty v zalozce nView nastavit klonovani. Mel by se Ti obraz zobrazovat na TV i na monitoru.

    To jsem taky resil. Ted resim, ze kdyz si chci pustit film vidim ho na monitoru a na TV mam cerno. Mam GF4 MX 420 TV-out od Sparklu. Plochu windows normalne vidim. Film nevidim ani ve full screem a ani ve vokne, mam cerno. Poradte mi nekdo prosim.
    sice ti neporadim, ale nejsi sam... taky se mi neprenaseji filmy na TV (ani web kamera) - rekl bych, ze ty okna bezi v nejakem specialnim grafickem rezimu (mozna to delaji detonatory) - nicmene na TV vidim pouze cerne okno a kolem normalni desktop
    MSI K7T Turbo, Duron 750 MHz, 512 MB PC133 CL2 SDR, MSI 8826 GeForce2 MX-400 TV Out, Seagate Barracuda 7200.7 80 GB ATA100, CD-RW Teac W58E 32/8/8, Well FM 56 kbps PCI-RWM, Kouwell 582V2 3xIEEE1394, UMAX Astra 2100U, HP 920C, 17\" Nokia 447Xpro

  4. #4

    Standardní Re: Problem s TV a monitorem

    To je presne ono, jestli nekdo vite napiste. Me to pekne se............

  5. #5

    Standardní

    ja uz som to tu pisal asi dvakrat
    detonatory 41.09 maju tu funkciu ze ak pustits film, musis nastavit na ktorom zraiadeni (sekundarnom alebo primarnom) sa ma ten film zobrazit. Cize na karte advanced settings je polozka [Nastavenie farieb na popredi] Ako celoobrazovkove zariadenie tam treba vybrat [sekundarne zobrazenie]. A samozrejme zapnut klonovanie. Film sa automaticky na tv prepne do full screen a na kompe mozme normalne pracovat.
    ..-.--.-.-..-.-.-....-.-.-.-..-.-.-

  6. #6

    Standardní

    Sorry, ze se vam pletu do debaty, ale GF3 TwinView NEUMI.
    Obraz na TV a monitoru soucasne muzete na GF3 sledovat akorat pri pouziti TVTool, kde zasktrtnete DualView, ale monitor pak pojede stejne jako TV na 50Hz...
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal PePo
    Sorry, ze se vam pletu do debaty, ale GF3 TwinView NEUMI.
    Obraz na TV a monitoru soucasne muzete na GF3 sledovat akorat pri pouziti TVTool, kde zasktrtnete DualView, ale monitor pak pojede stejne jako TV na 50Hz...
    Nic proti kamaráde, ale Twinview je trochu jinýho než Tv-Out Pleteš si pojmy s dojmy... Já mam GF3 s Tv-outem a chodí to v poho...
    motto: nikdy neházej flintu do žita. Někdo by jí totiž mohl vytáhnout a použít proti Tobě
    ::: CPU:AMD AthlonXP 2600+ @ 3100+ ( AQZFA-0349-UPMW, 192FSB...nic moc, ale jede) ::: Cooling: Home made Water Cooling... idle 30°C & load 40°C ::: MB:ABIT AN7 ::: RAM: 1x512MB DDR PC3200 CL2.5 ::: GPU: MSI GeForce4 Ti4200 250/513@320/620 ::: HDD: Samsung SP1213C 120GB S-ATA ňuf ňuf ňuf ::: CASE: 300W ATX ::: Mechaniky: FDD 3,5\"; CD-RW TEAC W552E ::: atd.

  8. #8

    Standardní

    2Anubi: Prosim precti si puvodni dotaz...
    TwinView (na kartach nVidia ovladany pres SW nastroj nView) znamena soucasne nezavisle zobrazeni na dvou monitorech nebo na monitoru a TV, pricemz do TV se obraz dostane pres TVout cip pouzity na karte. Nezavisle zobrazeni znamena, ze na 1 monitoru muze byt jine rozliseni a obsah nez na TV nebo druhem monitoru. Mas dojem, ze je tomu jinak nebo necemu nerozumis ? Opravdu ti tohle na GF3 chodi v pohode ? Docela bych se divil...
    Mel jsem dost dlouhou dobu GF2MX, potom GF2 GTS, GF3, ted GF4Ti. Toto soucasne a nezavisle zobrazeni zvladala pouze GF2MX a potom az rada GF4. Na GF3 mi to nikdy neslo pres ovladace zapnout (posledni, co jsem na ni zkousel byly tusim 40.72), pouze pres TVTool jako DualView v 800x600@50Hz na TV i monitoru.
    Počítače šetří práci, čas a peníze... Vážně tomu někdo věří?
    Intel C2D @3.6GHz, GTX280, RAM: 2GB, HDD: 2TB

  9. #9

    Standardní To PEPO

    Já mam 41.09 a fachá to, tak nevim... ale prostě to funguje a monitor mi běhá na 100Hz...prostě to funguje.
    motto: nikdy neházej flintu do žita. Někdo by jí totiž mohl vytáhnout a použít proti Tobě
    ::: CPU:AMD AthlonXP 2600+ @ 3100+ ( AQZFA-0349-UPMW, 192FSB...nic moc, ale jede) ::: Cooling: Home made Water Cooling... idle 30°C & load 40°C ::: MB:ABIT AN7 ::: RAM: 1x512MB DDR PC3200 CL2.5 ::: GPU: MSI GeForce4 Ti4200 250/513@320/620 ::: HDD: Samsung SP1213C 120GB S-ATA ňuf ňuf ňuf ::: CASE: 300W ATX ::: Mechaniky: FDD 3,5\"; CD-RW TEAC W552E ::: atd.

  10. #10

    Standardní

    takze jaky je vysledek jde vubec na gf3 ti200 mit zobrazeno neco na monitoru a to same zaroven na tv (cili nejaky ten clone mode)

  11. #11

    Standardní

    Vratim se k hornimu prispevku, Obraz uz se mi na TV zobrazuje dobre a kvalitne, ale mam problem s titulkama. Na monitoru je vidim, ale na TV ne poradte proc? K prehravani pouzivam BSPlayer a kodeky mam nainstalovany z CodecPacku All in 1 5043. Při instalaci jsem použil originál DivX codec a podporu pro titulky pouzivam z BSPlayeru, takze jsem zvolil volbu neistalovat podporu pro titulky. Mohlo by to byt timto?
    Intel PIII 800EB/256k, ASUS CUEP2-M with 2x256MB SDRAM 133MHz, ATI All in Wonder Radeon 32 MB, HDD 20GB and 60GB 7200rpm, CD-RW Teac CD-W58E, DVD-ROM Toshiba 16/48, MediaForte Theater Xtreme 5.1
    , monitor 17\" Hyundai V770

  12. #12
    Moderátor Avatar uživatele NOD
    Založen
    04.11.2002
    Bydliště
    Bratislava-5trzalka
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 792
    Vliv
    282

    Standardní

    Mal som taky isty problem s tými titulkami vyriešia to nové kodeky.Používam neaký megakodek a vyriešilo mi to problém aj s čiernou obr. na TV.
    KILL -9 .If U step out of line :),Pre Zillu SILENCE!!! I KILL YOU!!!:)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problem s TV kartou - TV2000XP Expert
    Založil Lisak v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 27.11.2005, 14:12
  2. Problem se zvukem u zachytavani videa z TV karty.
    Založil ICE4M@N v sekci fóra Digitální foto a video
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.12.2004, 10:41
  3. Problém s monitorem Targa
    Založil Kořka v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 01.02.2004, 16:28
  4. Problém se zachytáváním TV přes VIVO
    Založil Ready68 v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 29.12.2003, 19:13
  5. Problém s Tv Out
    Založil Spajdr v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 12.05.2003, 14:21

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •