Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Fasch bios Gigabyte Ga7VT880 L muzu dat bios s PRO verze??

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    250

    Standardní Fasch bios Gigabyte Ga7VT880 L muzu dat bios s PRO verze??

    Nevýte někdo jestli můžu dát bios s desky vyráběné jako PRO verze Na stejnou desku ale v provedení L verze

    Možná je to fblbej dotaz ale na www.giga-byte.com nový bios pro L verzi není!! Ale pro PRO verzi je tam už verze F6!!!!

    pls help!!

    PS Kdyby to nešlo zakázal by se mi flashnout prímo autodetekce zk desky je neco takovýho
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

  2. #2

    Standardní Re: Fasch bios Gigabyte Ga7VT880 L muzu dat bios s PRO verze

    Citace Původně odeslal Gizmo_CZ
    Nevýte někdo jestli můžu dát bios s desky vyráběné jako PRO verze Na stejnou desku ale v provedení L verze

    Možná je to fblbej dotaz ale na www.giga-byte.com nový bios pro L verzi není!! Ale pro PRO verzi je tam už verze F6!!!!

    pls help!!

    PS Kdyby to nešlo zakázal by se mi flashnout prímo autodetekce zk desky je neco takovýho
    Normalne se ti to naflashuje, zadna ochrana tam neni, tedy jestli flashujes pres @bios.
    CPU Core i5-750 @ 4 GHz, CPU cooler Noctua NH-U12P SE2, Mainboard Gigabyte p55-UD4
    Memory 2x2024MB G.Skill RipJaw 2000MHz, GPU MSI GTX460 1GB Cyclone, HDD Intel x25-M 80GB + WD6400aaks
    Case
    Antec P182, PSU Enermax modu82+ 525W, LCD HP LP2475w


  3. #3
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    250

    Standardní

    no jo to je hezky jen jestli to ta deska rozchodi kdaž já mám L verzi a bios je se sice stejné desky ale s označením PRO

    jediný rozdíl je v tom že já nemám dual bios a to je tak vse!!
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gizmo_CZ
    no jo to je hezky jen jestli to ta deska rozchodi kdaž já mám L verzi a bios je se sice stejné desky ale s označením PRO

    jediný rozdíl je v tom že já nemám dual bios a to je tak vse!!
    Zkousel jsem Bios ze 7n400-L1 na 7n400, rozdil je v tom, ze L1 ma nastaveni nasobice v Biosu a L pres dipy. Normalne to jelo a myslim, ze by v tvem pripade melo jet taky, ale ruku do ohne za to nedam.
    CPU Core i5-750 @ 4 GHz, CPU cooler Noctua NH-U12P SE2, Mainboard Gigabyte p55-UD4
    Memory 2x2024MB G.Skill RipJaw 2000MHz, GPU MSI GTX460 1GB Cyclone, HDD Intel x25-M 80GB + WD6400aaks
    Case
    Antec P182, PSU Enermax modu82+ 525W, LCD HP LP2475w


  5. #5
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    250

    Standardní

    tAK SI TO PŘEDSTAVTE NAJEL JSEM NA WWW.GIGA-BYTE.CMOM
    dal jsem češtinu a najel na mou desku kolonka bios tam samozřejmě stále není!! No a tak jen ta ze srandy jsem udělal to samí ale v AJ a hle najednou tam je bios a hned verze F5 stahnu flešnu a ZK sice naběhla dostak jsem se do biosu a koukam ja k matěj Pánové já mám ATA raid sata raid botování se změnilo přibyly položky jako botování z USB. USB HDD USB CDROM,Zip atd a další serepetičky no do cela zajmavý.
    Nastavím uložím spustím a bááác HDD ndtekovaný ale ani ťuk prostě nebotujou!!! přes fdd to nabotuje do dosu a i na HDD se dostanu ale Win swe prostě nerozjedou žádná hláška nic jen ůvodní obrazovka s detekcí cpu+HDD+CDROm a to je vše žádný hledání dat žádný restartujte lib. klavesou prostě nic!!! PC netuhne vše je normální I bios botobání je nastavený dobře no nevým??!!!! ni c ještě že tam šel dát ten starý bios!!
    Podotýkám že nejsem žádný začátečník a bios je fakt pro tuhle desku!! sem s toho jelen!!
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    250

    Standardní

    Už je tam bios F6 vše je v pohodě jen ten ATA raid mě tam nejak nesedí vždiť ja ho nemám a v biosu tam normálně je No tak mě jen tak ze srandy napadlo že když je tam v biosu tak by stacilo jen ze stare desky napájet ty porty a mam ata raid Ha ha ha
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •