Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Jak vyrobit vlastní propojovací kabel graf.karty s voodoo 1?

  1. #1

    Standardní Jak vyrobit vlastní propojovací kabel graf.karty s voodoo 1?

    Ahoj, nedávno jsem v jednom bazartu sehnal stařičký grafický akcelerátor Voodoo 1, ale bohužel bez takzvaného "Loopback cable" - asi 10 cm dlouhého kabelu, kterým se tato karta propojuje s obyčejnou vga grafikou. našel jsem však doma několik 2m dlouhých kabelů vga (z nichž jeden, černý, je velmi kvalitní a dobře stíněný), které by šli pro tento účel použít, stačilo by je zkrátit tak na 11 - 12 cm a grafiky pak propojit tímto zbytkem. Nemám ale v tomto směru bohužel žádné zkušenosti a chtěl jsem se proto zeptat, zda někdo nevíte, jestli je to vůbec možné a jak na to (resp. jak po uříznutí kabelu nasadit na nízkonapěťové vodiče ("dráty) opět redukci pro připojení do grafiky. Fotky kdyžtak dodám.
    Díky moc za případnou odpověď
    S.

  2. #2
    Member
    Založen
    11.10.2002
    Bydliště
    Uh. Hradiště
    Příspěvky
    126
    Vliv
    266

    Standardní

    jo fukci to naprosto v pohode, uz jsem to delal, staci to zapojit 1:1.

    SPEED
    1) GAME : GB X58-UD5 , I7-920@3800MHz, Thermalring IFX-14, 2xNOCTUA 120mm, 3x1024Mb RAM DDR3/1600, 1x750Gb WD, 3x1,5Tb Samsung F2, DVD+-RW Pioneer , DVD+-RW NEC3520, ATI GB 5870 , Logitech G5, bigtower CHIEFTEC, 24" LCD LG LED, sluchatka KOSS TD75
    2) INTERNET : Toshiba Satellite bez LCD, T2350, 2Gb DDRII, 320Gb HDD, DVD+-RW

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •