Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: WIN XP- smršťovací nabídka START

  1. #1

    Standardní WIN XP- smršťovací nabídka START

    mam XP prof, a nekdy(nevim proc) , kdyz kliknu na start programy a pak i dal, tak misto plny nabidky tlacitek se mi zobrazi jen jedno-dve a pod tim takovy ty sipky na roztazeni, dyt vite co myslim.

    Jak se toho mam zabvit, aby byla vzdy plna, bez sipek? Pekne me to totiz stve.

    Toz diky, dost lama-dotaz, ale vazne nevim, a neni to tim ze neco pridavam, proste jednou maly, jednou plny.
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  2. #2

    Standardní Re: WIN XP- smršťovací nabídka START

    Nastavení / Hlavní panel a nabídka Start / nabídka start / *klasická nabídka Start - Vlastní / Používat individuální nabídky (zrušit zaškrtnutí)
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  3. #3

    Standardní Re: WIN XP- smršťovací nabídka START

    Citace Původně odeslal Hasich
    Nastavení / Hlavní panel a nabídka Start / nabídka start / *klasická nabídka Start - Vlastní / Používat individuální nabídky (zrušit zaškrtnutí)
    Diky, to jsem netusil
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •