Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

  1. #1

    Post X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Ahoj, nainstaloval jsem novou X-FI. Instalace proběhla v pohodě, ale nefunguje dálkové ovládání. No ono asi funguje, protože při stisku tlačítka se led na panelu rozsvítí, ale bez dopadu na zvuk. Prosím poraďte. Dík.

  2. #2
    Member
    Založen
    24.04.2005
    Bydliště
    Světlá nad Sázavou / Praha
    Příspěvky
    181
    Vliv
    238

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Nejjednodussi asi bude napsat technikum na ICQ treba na CzechComputeru nebo se zastavit na reklamacnim...
    Lenovo ThinkPad X301
    M-AUDIO Transit
    Logitech Z 5500 digital 505 W RMS THX

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele Hrochoslon
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    kojenecký koš BRNO@PRAHA
    Příspěvky
    1 518
    Vliv
    287

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    no s X-fi zkusenosti primo nemam, ale u 24bit-external je jeste for v tom, ze fungujou jen urcita tlacitka v urcitych programech .. takze, aby se vyuzil plny potencial, je potreba pouzivat nejakou tu creative media vec. v takovem winampu mi fungovalo tusim jen volume, pac je globalni pro cely prostredi woken.
    C2D6420@3400mhz (1.375v)■Thermalright Ultra 120e ■gigabyteDQ62gb 800DDR2corsair ■samsung172X ■ audigy ■ zalmanZM400A(380w) ■
    ■MsiHD4850■ Racionální přístup má tendenci bagatelizovat to, čemu nerozumí ■
    "As long as there is duality between "what is" and "what should be" ~ man trying to become something else, making effort to achieve "what should be" ~ this conflict is waste of energy." ■ J.KRISHNAMURTI■

  4. #4

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Už jsem nevěděl jak dál, tak jsem přeinstaloval Windows a je po problému. Super zvuk ve sluchátkách, bohužel nemám dost kvalitní repro. Může mi někdo doporučit sestavu 5.1 nebo 7.1 která umí i hudbu?

  5. #5

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Vzhledem k tomu že jsi koupil (relativně) drahou zv.k. tak soudím že je chceš připojit analogově. Já bych raději volil 5.1, i to je "beden více než dost". 7.1 bych možná uvažoval o kombinaci recieveru a samostatných kvalitních beden. Jestli je to k PC, myslím že 5.1 bohatě stačí. Záleží samozřejmě na velikosti pokoje,rozmístění nábytku,atd. 7.1 představují další pár repro, který by měl být situován tak, aby hrál k tobě pod úhlem 90 stupňů(tedy přesně zleva a zprava zboku). Získáváš tím lepší prostorový efekt, "blíží" se to již kinosálům vybavených Dolby Digital Surround EX. Ovšem toho místa. Zkus si cvičmo rozestavět místo repro třeba nastříhané čtvrky papíru. A pouvažuj jak by jsi vedl kabeláž. Zde nějaké tipy k 5.1 repro :

    -Pěkně hrajou třeba Genius HT 5.1
    -jejich mladší bratr Genius SW-HF 5.1 5000.
    -jiný kolega z fora sáhnul po Logitech X-530 5.1 a je také spokojen.
    -neopomenu také uvést zástupce firmy Creative - Creative Labs I-Trigue 5600 5.1

    Spíše by jsi měl napsat jakou hudbu posloucháš, co od repro očekáváš,kolik chceš zhruba investovat..
    Naposledy upravil Zdenek Dubnicky; 30.07.2006 v 09:21.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  6. #6

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Všechny sestavy které jsem slyšel a to jak počítačové tak domácí kino mě zklamaly. Většinou vysoké zkreslení, nevýrazné nižší středy a vyšší basy, v některých případech šum atd. Je mi jasný že za pět či deset tisíc toho moc čekat nemůžu, ale nabýzí někdo repro ke kompu za dvacet? To je asi tak částka kterou můžu dát, možná něco víc. Poslouchám rock, metal, hip-hop, klasiku, pak třeba kulomety v Call of Duty nebo motor Lamba v NFS Most Wanted, ... .

  7. #7

    Standardní Re: X-FI Elite Pro - problém s dálkovým ovládáním

    Jestli máš tolik peněz tak je nejlepší variantou samostatný reciever a reproduktory. Do 20 000 si vybereš sice většinou z nižších modelů,ale kvalitativně mnohem výše než jakékolikv pc sestavy...s Pc propojíš samozřejmě Digitálním kabelem. Pokud jsi fanda her a bez Eax nevydržíš tak si připočti k finální ceně cca 4000 za HDA Mystique která umí DD a DTS Live.

    EDIT : Zapoměl jsem že vlastníš X-Fi...ta digitální výstup má, stran her, můžeš samozřejmě zapojit analogově. I to je obstojné řešení,pokud použiješ kvalitní kabeláž. I když toto bych preferoval pouze pro hry, na hudbu si myslím coax nebo optika bude to pravé.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Veliký problém s Windows 98 a Windows 98SE. PRO EXPERTY
    Založil Jan Hanz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.06.2003, 12:47
  2. Sapphire Radeon 9500 Pro - Problém - HELP PROSÍM LIDI!
    Založil GM v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 28.04.2003, 21:37
  3. SDRAM + VIA Apollo Pro 133 + WPCREDIT ... problem ???
    Založil Maaarty v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 05.04.2003, 23:33
  4. Novy BIOS 021129 pro K7S5A ma resit Lost CMOS problem
    Založil Sasa v sekci fóra SiS a ostatní čipové sady
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 25.12.2002, 21:50
  5. Problem s VM 454 pro
    Založil habaan v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 13.11.2002, 18:12

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •