Skusil som si nainstalovat Google Desktop. Nainstaloval sa v poriadku a spustil som si sidebar. Potom(nie kvoli googlu) mi zamrzol pocitac a musel som ho natvrdo resetovat(nic nove -> windows powa - fresh install ). Po restarte sa mi uz Google Desktop Sidebar nespustil. Tak som ho chcel preinstalovat. Nedal sa klasicky odinstalovat, nebol zaznam v zozname programov, ani cez TuneUp 07 som ziaden nenasiel, tak som ho len zmazal z adresara prog files/google. Prehladal som cele pc ci nieco neostalo, zmazal som subory z thunderbirdu a firefoxu(vyhladavanie) a preskenoval registre. Restartol som system a skusil nainstalovat nanovo. Lenze odvtedy ked kliknem na instalacku tak sa mi instalator spusti len na 2-3 sekundy(nic nevidno, len ked sa pozriem cez spravcu uloh) a potom sa zavrie. Vypol som pre istotu aj firewall, skusil som vypnut vsetky programy ktore sa dali, ale nic nepomohlo. Neviete niekto v com by mohla byt chyba? Picasu som potom nainstaloval bezproblemov, aj talk, takze chyba bude len v instalatore pre Dekstop.