Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: 10/05 Zalozny zdroj pre office PC

  1. #1

    Standardní 10/05 Zalozny zdroj pre office PC

    Nazdar, mam jednom site caste kratkodobe (par minut) vypadky el. napajania. Rad by som tam nahodil nejaky zalozny zdroj, co tie vypadky pokryje. Potrebujem pokryt:
    1. PC (bez OC): 300W noname zdroj, MB Abit NF7-S 2.0, CPU Athlon XP 1700+, 256 MB RAM, VGA ATI Radeon 7000, 1xHD, 1x CDRW
    2. Tlaciaren - HP multifunkcne
    3. Monitor - 15" LCD
    Mozete poradit nejake vhodne UPS, pokial mozno co najjednoduchsie?


  2. #2
    Member mince
    Založen
    01.01.2003
    Bydliště
    Praha 90% / Strakonice 10%
    Věk
    46
    Příspěvky
    105
    Vliv
    265

    Standardní

    UPC Cyberfort 500VA pokryje ti to normalne, vypada jak klasickej jezevec, jen je malinko "nafouklejsi" cenove myslim ted vychazi taky pekne, 3 zasuvky zalohovane a dalsi 2 chranene, komunikace po USB, chrani i jednu telefonni linku
    MadDogTeam - geocaching.com

  3. #3

    Standardní

    Dik za tip, vyzera to sikovne, pozeral som napr. tu http://www.apc.cz/asp/CyberFort.asp a mozno by stacila aj ta CyberFort 350VA. Problem je, ze niekedy su tie vypadky aj viackrat za den, cize sa moze stat, ze sa baterie nestihnu uplne nabit. Moze toto tie baterie nejak rychlo odrovnat?

    Este som pozeral nejake INFOSEC ale nemam s nimi skusenosti a maju aj nejaky divky neprehladny web http://www.infosec.fr/fr/Prod/Ond/Ond-en.html


  4. #4

    Standardní

    to mas v podstate jedno aku znacku, APC, infosec alebo aj OPTI su este znacky, skor sa vyhni veciam ako kobian ci mercury inak ak tie vypadky su kratke a pc malo zrave tak 350VA postaci, skrz to "viackrat za den" zalezi ake dlhe, ak su to nejake kratucke tak to tu baterku moc nevybije a stihne sa dobit. UPS ti aj tak skor chcipne casom ako by si odrovnal baterky cyklovanim predpokladam ...
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  5. #5

    Standardní

    Tak mozno skusim ten infosec. PC je podla mna malo zrave, malo komponentov, ziadny oc. Presne casy o vypadkoch nemam ale co som sa rozpraval tak su to dokonca vacsinou vykyvy s dosledkom vypnutia spotrebicov alebo potom cca do 5 minut. OK, nieco zoberiem a dam vediet ci to funguje. Dik.


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •