Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: ako mi vie kamarat "zarobit" body?

  1. #1

    Standardní ako mi vie kamarat "zarobit" body?

    sum tu novy. mam to spustene iba dva dni a chcel by som na UD nahovorit aj par znamich. ale neviem ako to nastavit (hlavne kde)aby boli body pripisané mne . a dalej mi ties nieje jasne ako si zalohujem unity a ako sa daju preniest na iný comp. vlastne neviem nastavit skoro nic. dik

    a este ci sa dá pocitat úplne offline ?

  2. #2

    Standardní

    Používej UDmonitor - tam zapneš cache a stáhneš si víc unit. Vždy když se bude stahovat další nová, tak znova vyskočí registrační okýnko, jako user name a password dáš to co si dal a jako device name můžeš dát co chceš, třeba název počítače na kterym to jede. Pak můžeš buď vzít celej jeden adresář s unitou (ty číslovaný - třeba C:/Program Files/United Devices/UDmonitor/UDmcache/1/) a doneseš ho někam a normálně spustíš UD.exe a počítá to. Nebo u známejch nainstaluješ obyč UD agenta a při zadávání user name tam dáš to svoje.

    Informace ohledně práce s UD monitorem najdeš ve FAQ.

    Doufám, že už ses přidal do týmu Overclocking.cz .
    WS: AMD Athlon 64 4000+/2.6GHz, Gigabyte GA-MA69GM-S2H, 4GB RAM, 80GB Seagate 7200.10, 160GB Samsung SP1614C, LG GSA-4163B, Int. VGA Radeon X1250, AOpen H500B 350W, EIZO S1910-K, MS Basic Keyboard, MS Laser Mouse 6000
    SRVR: Intel Celeron 2.16GHz, Intel D865PERL, 1GB RAM, 2x320GB + 1x300GB Seagate SATA, AOpen H600A 350W, Inet 16Mbps/10GHz od www.lysafree.net

  3. #3

    Standardní

    vyskusam. rozlisuju sa male a velke pismena??
    jj. prispel som 300bodmi.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •