Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Odstraneni zeleneho prouzku z DIVXu ?

  1. #1

    Standardní Odstraneni zeleneho prouzku z DIVXu ?

    Mam od kamarada film v DIVX tusim 5.03. Na samem dolnim okraji je ale jasne zelena horirontalni cara. Pomoci jakeho na obsluhu jednoducheho softu ten DIVX muzu oriznout, aby tam ta cara nebyla. Rad bych se vyhnul prevodu do AVI, takze bych byl rad, kdyby to slo on-fly. Pujde to?
    XP 1700+, AC CS2 TC, 512MB DDR400, Epox 8VTAI, Seagate 120GB SATA, Hercules 8500le 64MB

  2. #2

    Standardní

    Nepujde.
    Puvod zeleneho prouzku muze byt ruzny:
    Muze to byt nagrabovane video z TV a pak neozrizle, pripadne to muze byt chyba kodeku a to bud pri komprimaci nebo pri prehravani.
    Takze se zeptej kamarada estli mu to dela taky.
    Pokud jemu to dela taky, tak pouzij ffdshow filter ktery ti prehraje vsechny kodeky a navic v jeho menu je funkce crop (oriznuti), ktera ti pri prehravani nepusti na monitor oznacenou cast.
    No a pokud mu to nedela, tak to prehravas jinym kodekem nez on. Takze ti doporucim pouzij taky ffdshow filter .
    http://athos.leffe.dnsalias.com/?M=A
    http://athos.leffe.dnsalias.com/ffdshow-20040405.exe

  3. #3

    Standardní

    Diky moc, mrknu se na to.

    Je to z DVD. Kamosovi to nedela. Zajimavy je, ze zgraboval na vic cd a na jednom je to OK. Na nekterych jinych pocitacich tam ten prouzek je a na nekterych ne, takze to asi bude tim jinym kodekem. Zkusim a dam vedet.
    XP 1700+, AC CS2 TC, 512MB DDR400, Epox 8VTAI, Seagate 120GB SATA, Hercules 8500le 64MB

  4. #4

    Standardní

    Tak jsem zkousel ffdshow - ma to super fce, obraz jsem oriznul, ale zeleny prouzek zustal na svem miste. Prisel jsem na to, ze to dela DivXG400 v. 2.83, ktery pouzivam na zobrazovani titulku na TV. Reseni jine nez DivXG400 zakazat neznam.
    XP 1700+, AC CS2 TC, 512MB DDR400, Epox 8VTAI, Seagate 120GB SATA, Hercules 8500le 64MB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •