Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: 5.1 repro do 2,5k

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    300

    Standardní 5.1 repro do 2,5k

    Rozhodl jsem se pořídit si nějaký 5.1 repro na kolej, využití hlavně filmy a muzika. Investovat bych chtěl maximálně 2,5k a v merku mám zatím následující kousky:
    Xoro HXS 532
    Xoro HSS 512
    REDSTAR RS-504 OPT
    ....eventuelně klasický Genius SW-HF 5.1 5000(nebo 5005).

    Ideálně jestli je máte někdo doma a napsali byste mi zkušenosti ohledně takovejch věcí jako je šumění ve stand-by, subjetivní poslechovej dojem, vhodnost na hudbu, filmy, ...
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  2. #2

    Standardní Re: 5.1 repro do 2,5k

    Osobně bych volil ty Geniusy, poslouchal jsem jejich předchůdce(novější jsou ještě o fous lepší) a vzhledem k ceně jsem byl unešen. Porovnával jsem je kdysi i s Logitechy Z680 a více se mi líbily ty Geniusy, neměly tak efektní zvuk, ale mnohem příjemnější na poslech, velice univerzální bedny. Ve stand-by nijak nešuměly, prostě ticho, a to jsem velmi vybíravý na ticho. Pokud by sis všechny mohl poslechnout, bylo by to nejlepší, ale osobně bych volil osvědčenou kvalitu.
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

  3. #3

    Standardní Re: 5.1 repro do 2,5k

    Tak, tak. Za tyhle penize nemaji Geniusy konkurenci. Redstary nemusi byt spatny, ale pokud nemuzes poslechnout vedle sebe - Genius.

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    37
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    300

    Standardní Re: 5.1 repro do 2,5k

    Ty Geniusy mám jako jediný naposlouchaný, to je taková jistota solidního zvuku, ale přijde mi, že maj trochu problém se subem. V určitejch momentech mi přišlo, že chytají nějakou divnou rezonanci a sub spíš hučí než aby hrál.

    Co jsem našel na netu pár útržků, tak o těch Xoro sestavách tvrdilo pár lidí, že jsou lepší a pro muziku/filmy daleko vhodnější než Geniusy, který jsou cílený hlavně na hry/filmy.

    EDIT: Ty Geniusy mám jako zálohu pokud mi řeknete, že žádná s těch tří setav není dobrej nápad.
    Naposledy upravil Peca-on-line; 20.01.2008 v 11:50.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  5. #5

    Standardní Re: 5.1 repro do 2,5k

    S tím subem máš pravdu, je to taková "vlastnost", která se dá řešit docela jednoduchým bastlem, pokud se ti tedy chce, a výsledek stojí za to. Určitě se to NĚKDE řešilo a vyřešilo, ale za boha si nevzpomenu, kde..zkus pohledat, někde na českém netu je řešení. K těm ostatním-reference jsou taky určitě důležité, ale hlavní by měl být vlastní poslech, protože co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat tobě.
    IBM
    Lenovo
    Kriglnakafe

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Hudba na 5.1 repro
    Založil al.ish v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 02.10.2006, 19:15
  2. Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 19.12.2005, 09:01
  3. 5.1 repro do 1500,-
    Založil woyta v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 20.07.2005, 10:25
  4. Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 07.01.2004, 18:43
  5. Nejede centralni repro (jak v cem) CMI 8738 a Genius 5.1
    Založil DesertEagle27 v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 20
    Poslední příspěvek: 12.12.2002, 21:39

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •