Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Rada - pasta ano ci ne?

  1. #1

    Standardní Rada - pasta ano ci ne?

    Zdravim!
    Potreboval bych poradit s nasledujicim. Vyrobil jsem si noveho vodnika, ktery se sklada z medeneho jadra a hlinikoveho vrsku ve kterem jsou vyfrezovany drazky pro proudeni kapaliny. Jde mi o spojeni techto dvou casti. Bohuzel je nemuzu sesroubovat, tak jsem se rozhodl, ze tyto dva materialy slepim. V medi jsou odvrtany dva velke otvory, ktere vyplnim spec. epoxidem s kovovymi casteckami, takze mezi medi a hlinikem toto lepidlo nebude. Ale ted si nejsem jisty, jestli mam mezi tyto dve desky davat pastu a pripadne jakou. Mam jak klasickou bilou, tak nekolik stribrnych. Obe vsak vysychaji a koupit nejakou lepsi se mi nechce. Jakej je vas nazor? Mam tam tu pastu davat nebo ne. Kdyz ty dve desticky prilozim k sobe a podivam se proti svetlu, tak skrz tu skviru nevidim, tj. kontakt tam je, ovsem nevim, jestli v cele plose. Mozna by asi stalo zato to jemne potrit tou stribrnou, trochu s tim zaramplovat a pak slepit.
    No kazda rada draha, takze diky za ne!
    DT- Thrill`o´Byte -MB Abit NF7-Sr2 -|- Barton 2500+@2200,1,675V-|- 2x256 DDR 400 Kingston CL2-|- Club 3D Radeon 9800PRO-|- 160GB 7K250, 80GB WD-|-HP CDRW, NEC 2500A-|-SB Audigy2-|- PSU 360W Nexus-|-chlazeno: homemade Wodnik (CPU 55stC full load, 50stC idle, GPU, NB), vymenik Citroen-|-LCD Hyundai Q17-|- Logitech cordless desktop MX
    NTB- Dell Latitude D505 -: Centrino 1,5 GHz-|- 512 RAM-|-40 GB HDD-|-SXGA (1400x1050)

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    11.02.2003
    Bydliště
    Žižkov
    Příspěvky
    520
    Vliv
    266

    Standardní

    Misto pasty bych tam dal taky ten metalepox, neni to sice zadnej zazrak, ale urcite to bude lepsi nez kov-vzduch-kov.

    btw. pak hod nejaky obrazky do galerie vodniku
    ()__()
    (<'.'>)
    (")_(")

  3. #3

    Standardní

    jj, prispeju, az to bude vsechno hotovy. Soucasti je i modding, takze pak to predvedu v plne krase . Kazdopadne u toho metalepoxu si nejsem uplne jistej tepelnou vodivosti a kdyz to jednou k tomu prilepim, tak to uz neodlepim, tohle je velice silny lepidlo . Takze tu pastu myslis radsi ne...
    DT- Thrill`o´Byte -MB Abit NF7-Sr2 -|- Barton 2500+@2200,1,675V-|- 2x256 DDR 400 Kingston CL2-|- Club 3D Radeon 9800PRO-|- 160GB 7K250, 80GB WD-|-HP CDRW, NEC 2500A-|-SB Audigy2-|- PSU 360W Nexus-|-chlazeno: homemade Wodnik (CPU 55stC full load, 50stC idle, GPU, NB), vymenik Citroen-|-LCD Hyundai Q17-|- Logitech cordless desktop MX
    NTB- Dell Latitude D505 -: Centrino 1,5 GHz-|- 512 RAM-|-40 GB HDD-|-SXGA (1400x1050)

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    11.02.2003
    Bydliště
    Žižkov
    Příspěvky
    520
    Vliv
    266

    Standardní

    Posli mi kdyztak nejakej nakres toho bloku, neumim si to moc dobre predstavit. Treba me napadne nejaky jiny reseni
    ()__()
    (<'.'>)
    (")_(")

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •