Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

  1. #1

    Standardní WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    zdravim vcera jsem instaloval novy system na zformatovany disk tedy uplna nova instalace systemu. pri dokoncovani instalace jsem zvolil ze chci zapnout firewall a automatické aktualizace ale ve windowsech mam firewall vyply a z nejakeho neznameho duvodu nejde zapnout. to je prvni problem.. a druhy se stal kdyz jsem si menil vzhled widli. nemuzu se zbavit modreho obdelnicku pod popisem ikon tak jak tomu bylo u 98.. pod xp to ma byt prusvitne ale ja se ho nemuzu zbavit!!! muze tohle delat treba spatny driver na grafice?
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  2. #2

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    zdravim vcera jsem instaloval novy system na zformatovany disk tedy uplna nova instalace systemu. pri dokoncovani instalace jsem zvolil ze chci zapnout firewall a automatické aktualizace ale ve windowsech mam firewall vyply a z nejakeho neznameho duvodu nejde zapnout. to je prvni problem.. a druhy se stal kdyz jsem si menil vzhled widli. nemuzu se zbavit modreho obdelnicku pod popisem ikon tak jak tomu bylo u 98.. pod xp to ma byt prusvitne ale ja se ho nemuzu zbavit!!! muze tohle delat treba spatny driver na grafice?
    tak jsem tady z fora nasel odkaz na reseni toho sameho problemu s tim firewalem..
    bylo tam napsano ze staci dat
    start/spustit/ a tohle: rundll32 setupapi,InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132 %windir%\inf\netrass.inf
    takze to doma zkusim,. snad to pomuze. jenze jeste nevim jak udelat prusvitno pod popisy ikon na plose
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  3. #3

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    tak jsem tady z fora nasel odkaz na reseni toho sameho problemu s tim firewalem..
    bylo tam napsano ze staci dat
    start/spustit/ a tohle: rundll32 setupapi,InstallHinfSection Ndi-Steelhead 132 %windir%\inf\netrass.inf
    takze to doma zkusim,. snad to pomuze. jenze jeste nevim jak udelat prusvitno pod popisy ikon na plose
    hihi tak i druhý problem jsem si nasel sam
    ten obdelnik pod ikonama se odstrani tak ze se najede do vlastnosti zobrazeni, pak plocha,vlastni nastaveni plochy, pak web a dole je uzamknout polozky na plose.. ackoli nechapu jak jsem je zamknul
    takze prosim lock tohohle MOJEHO dredu

    znovu EDIT.. tak firewall jsem rozjel ale ten barevny podklad pod ikonama mam stale a nemuzu se ho zbavit
    Naposledy upravil MeTaN; 23.08.2006 v 17:22.
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  4. #4

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    nevite nekdo jak odstranit obdelnik pod nazvem ikon
    pouziti nastaveni nezabira, stale tam je obdelnik, chci dicilit klasickeho vzhledu kdy je tam bily text se slabým stínem bez obdelniku
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  5. #5

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    nevite nekdo jak odstranit obdelnik pod nazvem ikon
    pouziti nastaveni nezabira, stale tam je obdelnik, chci dicilit klasickeho vzhledu kdy je tam bily text se slabým stínem bez obdelniku
    Pravý tlačítko na Tento počítač -> Vlastnosti -> karta Upřesnit -> Nastavení výkonu -> Použít stíny popisků ikon na ploše
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  6. #6

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Citace Původně odeslal frelichl Zobrazit příspěvek
    Pravý tlačítko na Tento počítač -> Vlastnosti -> karta Upřesnit -> Nastavení výkonu -> Použít stíny popisků ikon na ploše
    no tohle mi prave nefunguje
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Tantalos
    Založen
    29.07.2003
    Bydliště
    Liberec
    Věk
    49
    Příspěvky
    1 170
    Vliv
    270

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Ono je divné, že se ti nerozběhl už firewall v defaultní instalaci. Problém se stíny může být problém ovladačů grafiky, tak zkus případně i jinou verzi.
    CPU: AMD Opteron DualCore, AC Freezer64 Pro, MB: DFI LP UT NF4 Ultra-D, modded bios N4D704-2BTA, RAM: 2x1GB 400DDR 2.6V, Graphic: Leadtek PX6800GS TD 256MB, PCI-E (425/1000), CASE: Chieftec 410W Silent DX-01SL-D, DVD: DVD-ROM Plextor 116A, DVD-RW LG GSA-4163B, fw:A105, HDD: 1x Seagate Barracuda 7200.7 120GB 8MB cache, 1x Seagate Barracuda 7200.8 250GB 8MB cache.
    3DM01: xxx 3DM03: xxx 3DM05: xxx 3DM06: xxx Aquamark: xxx Sandra2005: xxx SuperPI: xxx

  8. #8

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    no tohle mi prave nefunguje
    ak pouzivas na pozadie jpeg obrazky tak sa "obdlznikov" pod popiskami pod ikonami nezbavis. (to je uz chapane ako active desktop)
    proste ten wallpaper musi byt bmp...

    ad win fw:
    najdi v registroch
    "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\WindowsFirew all"

    zmaz secky podkluce aj s posledne menovanym.- restart -. potom s wfw mozes robit co sces

  9. #9

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    problem s firewalem jsem popsal vyse i zpusob jak to vyresit a uz je vse v poradku ale stale se nemuzu zbavit tech proklatych obdelniku pod popisky ikon.. zkousel jsem vytvorit novy ucet a tam je vse v poradku takze jde nejspis o nejaky zmrveny registr.. hledam porad, nasel jsem par reseni ale nefunguji a nechce se mi stehovat do noveho profilu to ze budu muset pouzit BMP je pekna kravina
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  10. #10

    Standardní Re: WIN XP a zablokovaný firewall + zlobí vzhled

    problem vyresen, vytvoril jsem si novy ucet a pomoci funkce preneseni jsem se prestehoval. tady je vse ok, stary poskozeny ucet byl smazan a je klid,. tudiz problem ikony a firewall vyresen. pls lock.
    dik vsem za snahu
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Predinstalovane Win XP Home
    Založil Waliz v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 02.02.2007, 16:30
  2. Sdílení Win XP Prof a Win XP Home
    Založil celebris v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 22.08.2005, 03:04
  3. MBR a WIN XP
    Založil Strby v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 27.06.2005, 22:16
  4. Partition Magic 8.0 + win98 SE + win XP HELP
    Založil tda7250 v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 13.04.2005, 19:11
  5. WIN XP Home vs WIN XP Prof
    Založil milotenko v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 09.02.2004, 11:57

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •