Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 34

Téma: Anti-vir jaky vybrat

  1. #1

    Standardní Anti-vir jaky vybrat

    Prosim poradte mi nejakej dobrej anti-vir nevim jak dopadly testy do ted jsem mel noda ale nejdou mi stahnout aktualizace prosim help.

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    270

    Standardní

    asi bych doporucil avasta ... je zadarmo a je ceskej ja sem zatim spokojenej ... asi by to taky k nemu chtelo firewall

  3. #3

    Standardní

    firewall mam ale avastovy moc neverim kamos ho mel a nejakej vir mu zaviroval anti-vir s nodem sem byl spokojenej ale bez aktualizaci je na nic a nevypisuje cestu k virum. Zajmali by me testy jakej anti vir si jak vede v zebricku

  4. #4

  5. #5

    Standardní

    Jednoznacne NortonAntivirus
    DFI LanParty UT NF3 Ultra-D||AMD Opteron 144||(2x512MB) OCZ DIMM DDR 400MHz Premier Dual Channel||Hitachi Deskstar 80GB 7200RPM-SATA||DVD±RW Sony DRU-700A||DVD-R Pioneer-120S Slot-IN||Sound Blaster Audigy ES||Creative Inspire 5300 5.1||
    LCD 17\" EIZO FlexScan L578||ATI Sapphire Radeon 9800Pro 128MB||Arctic Cooling Silencer 64 TC||Zdroj Fortron FSP350-60PN-350W.

  6. #6

    Standardní

    Jestli chceš antivir, tak jedině NOD32 - temer 100% uspesnost, rychlost a aktualizace nekolikrat denně. Zbytek jsou jen funny programky.
    Intel DualCore E5300 2,6 GHz @ 4,42 GHz (340x13), 1.43V | Noctua NH-U12P | Asus P965 Deluxe | 8 GB DDR2 RAM 800 MHz Dualchannel - A-DATA Vitesta Extreme edition | Saphire ATI HD 5770 Vapor-X @ 930/1330 MHz | SDD OCZ Vertex 3 120GB | Asus DVD-RW | Fortron 550W | Fujitsu SL23T-1 LED 23" | Logitech S220 | Windows 7 Ultimate x64 CZ

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Nowic
    Jednoznacne NortonAntivirus
    ¨
    jojo, ale 2003, 2004 mi strasne brzdila system

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  8. #8

    Standardní

    dival jsem se na ten shield ale mate s nim nekdo zkusenosti?

  9. #9

    Standardní

    Pouzival som nortona ale hodne zatazoval system. Raz som jednemu chlapikovi odvirovaval disk vycistil teda toho vela ale ked som ho este v praci prebeho viruscanom tak mi nasiel este asi 4och trojanov (oba mali najnovsie antivirove db)
    Takze odporucam mcafee viruscan 4.51

  10. #10

    Standardní

    Citace Původně odeslal monsoon
    Citace Původně odeslal Nowic
    Jednoznacne NortonAntivirus
    ¨
    jojo, ale 2003, 2004 mi strasne brzdila system
    jj aj u mna... ale teraz som vymazal 2k3

  11. #11
    Senior Member Avatar uživatele Kořka
    Založen
    04.12.2003
    Bydliště
    Praha, Žižkov
    Věk
    36
    Příspěvky
    511
    Vliv
    257

    Standardní

    Citace Původně odeslal lele007
    Citace Původně odeslal monsoon
    Citace Původně odeslal Nowic
    Jednoznacne NortonAntivirus
    ¨
    jojo, ale 2003, 2004 mi strasne brzdila system
    jj aj u mna... ale teraz som vymazal 2k3
    Mně to samý, je to fakt strašný. To radši každej měsíc přeinstalim winy, než mít v kompu tohle.
    FUN: i5 - 6500 (Skylake) | GTX 960 | MSI Z170A Gaming pro | EVO 850 256 GB | Filco ninja tenkeyless (MX Brown) | Audio: Emu 0204>Beyerdynamic custom one pro |
    EDC: Macbook Air 2014 | i5 | 4 GB RAM | 128 GB SSD | 5.11 Rush Mike | Google Nexus 7

  12. #12

  13. #13

    Standardní

    Kdyz jsem mel kdysi toho Noda tak me cca kazdy 2 hod vyhodil hlasku ze Microšrot Outlok memi nastaven jako hlavni Pouzival jsem jen Outlook Express nevite čim to bylo ?

  14. #14

    Standardní

    AVG nebrat, funkce = 0, interface = 0. Avast nevim. Norton = 100%, system to nezpomaluje za predpokladu nastaveni v ADVANCED settingach aby to nehzelo online message kvuli kazde pic@$#.

  15. #15
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Perplex
    AVG nebrat, funkce = 0, interface = 0. Avast nevim. Norton = 100%, system to nezpomaluje za predpokladu nastaveni v ADVANCED settingach aby to nehzelo online message kvuli kazde pic@$#.
    uff uz me unavuje v kazdem threadu o antivirech nejaka trumpeta, co napise tuhle peachovinu o avg. nicmene kazdy si musi vybrat stejne sam.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  16. #16

    Standardní

    Resi se to tu kazdy mesic, znovu a znovu.

    Doporucuji NOD 32. Je na 30dni free, pak uz neni. To se da jednoduse obejit jednou mesicne odinstalovat NOD a opet nainstalovat a dalsich 30dni zdarma i aktualizace.
    ASUS A6T-AP017

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal Perplex
    AVG nebrat, funkce = 0, interface = 0. Avast nevim. Norton = 100%, system to nezpomaluje za predpokladu nastaveni v ADVANCED settingach aby to nehzelo online message kvuli kazde pic@$#.
    uff uz me unavuje v kazdem threadu o antivirech nejaka trumpeta, co napise tuhle peachovinu o avg. nicmene kazdy si musi vybrat stejne sam.
    no já s AVG taky nemám moc dobrý zkušenosti

  18. #18

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal Perplex
    AVG nebrat, funkce = 0, interface = 0. Avast nevim. Norton = 100%, system to nezpomaluje za predpokladu nastaveni v ADVANCED settingach aby to nehzelo online message kvuli kazde pic@$#.
    uff uz me unavuje v kazdem threadu o antivirech nejaka trumpeta, co napise tuhle peachovinu o avg. nicmene kazdy si musi vybrat stejne sam.
    To neni peachovina, AVG je proste sracka a hotovo. Divil by ses kolik toho u me NOD nasel a AVG ne.
    Intel DualCore E5300 2,6 GHz @ 4,42 GHz (340x13), 1.43V | Noctua NH-U12P | Asus P965 Deluxe | 8 GB DDR2 RAM 800 MHz Dualchannel - A-DATA Vitesta Extreme edition | Saphire ATI HD 5770 Vapor-X @ 930/1330 MHz | SDD OCZ Vertex 3 120GB | Asus DVD-RW | Fortron 550W | Fujitsu SL23T-1 LED 23" | Logitech S220 | Windows 7 Ultimate x64 CZ

  19. #19
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    Citace Původně odeslal Slayer(CZ)
    To neni peachovina, AVG je proste sracka a hotovo. Divil by ses kolik toho u me NOD nasel a AVG ne.
    aha tak proto, ze sis nebyl schopen updatovat bazi a nastavit program ( kdo vi, jak si ho pouzival ) tak na zaklade tebe jedineho mame jasny dukaz

    jak uz sem psal do nekolika threadu. jen tak ze srandy jsem u sebe zkousel po nejakou dobu noda, kasperskeho, avasta i avg a svete div se normalne jedou skoro stejne.

    btw cas od casu se podivej na virusbulletin
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  20. #20

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal Perplex
    AVG nebrat, funkce = 0, interface = 0. Avast nevim. Norton = 100%, system to nezpomaluje za predpokladu nastaveni v ADVANCED settingach aby to nehzelo online message kvuli kazde pic@$#.
    uff uz me unavuje v kazdem threadu o antivirech nejaka trumpeta, co napise tuhle peachovinu o avg. nicmene kazdy si musi vybrat stejne sam.
    Co pouzivas ty za anti vir me by zajimalo jestli se da vychazet z tech testu protoze podle testu si vede nejlip kaspersky a McAfee

  21. #21
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    no ja zacinal na avg5 ze ktereho jsem presel na avg6. tak to mam uz nejaky ten patek. pote co do me vsichni hustili ze avg je shit sem ze zvedavosti pouzil testovaci ( ale plne ) verze noda ( velice rychly, az cumim, nicmene drahy ), avasta ( no pomaly, ovladani nelogicke, prilis ikonek v systrayi, ale zdarma ), kasperskeho ( no z toho mam rozporuplne pocity. kazdou minutu taha nove updaty - joke - a je pomalej ), nortonem sem si nechtel zasrat system ( moc dobre znam jejich styl > natlacit se vsude tak, aby to neslo odstranit. a navic je opet drahej ). nakonec sem se vratil zpet k avg6 ( avg7 me zatim nepresvedcil, abych na nej kupoval licenci ).

    jo a pro info. zadny vir jsem v pocitaci nemel uz peknych par let. a od doby co pouzivam operu tak nemam ani spyware/adware.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  22. #22

    Standardní

    Pouzivam stale a jen Norton, zadny vir jsem nemel asi tak par let. Muze to byt tim, ze mam stesti. Muze to byt take tim, ze ten antivirus je slusne udelany a dobre se o nej staraji. Ostatne on kazdy bude vychazet z toho co ma doma nebo delsi zkusenosti s tim ci onym. K popukani jsou ovsem odpovedi typu ...si to neumis nastavit a updatovat, proto tam mas viry... Urcite to bude pripad lidi, kteri nemaji zkusenosti, ale myslim ze vetsina lidi na tomhle foru je preci jen trosku dal. Pravdou je, ze se to tu resi kazdou chvili, ale to same platit treba o vybirani komunikacnich programu atd. atd.

  23. #23

    Standardní

    Potvrzuji, ze NAV > 2002 trochu brzdi system. Ja doporucuju Symantec Antivirus Corporate client 8.0.0.9350.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #24

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    Citace Původně odeslal Slayer(CZ)
    To neni peachovina, AVG je proste sracka a hotovo. Divil by ses kolik toho u me NOD nasel a AVG ne.
    aha tak proto, ze sis nebyl schopen updatovat bazi a nastavit program ( kdo vi, jak si ho pouzival ) tak na zaklade tebe jedineho mame jasny dukaz

    jak uz sem psal do nekolika threadu. jen tak ze srandy jsem u sebe zkousel po nejakou dobu noda, kasperskeho, avasta i avg a svete div se normalne jedou skoro stejne.

    btw cas od casu se podivej na virusbulletin
    No jiste. Databazi jsem mel updatovanou pravidelne (jestli se ty cetnosti vychazeni updatu 1x za 14 dnu vubec da rikat update - NOD ma novy aktualizace nekolikrat denne), program jsem mel nastaven na maximalni citlivost a stejne tam toho nechal dost. Dej mi link na ten Bulletin kde AVG vitezi. Pripada mi ze u toho AVG zustavas jen ze setrvacnosti a nechces si pripustit ze by mohlo bejt i neco lepsiho

    A vubec, ty za antivir platis?
    Intel DualCore E5300 2,6 GHz @ 4,42 GHz (340x13), 1.43V | Noctua NH-U12P | Asus P965 Deluxe | 8 GB DDR2 RAM 800 MHz Dualchannel - A-DATA Vitesta Extreme edition | Saphire ATI HD 5770 Vapor-X @ 930/1330 MHz | SDD OCZ Vertex 3 120GB | Asus DVD-RW | Fortron 550W | Fujitsu SL23T-1 LED 23" | Logitech S220 | Windows 7 Ultimate x64 CZ

  25. #25
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    343

    Standardní

    2Perplex: jo je tu hromada znalych uzivatelu a presto se tu nejak casto resi problemy s viry a s spywarem. jo hodne dela uzivatel a jeho schopnost predchazet nebezpecnym stavum. ja mam uz par let avg a take sem nemel zadny vir. tady bude asi neco spatne ne?

    2Slayer(CZ): tak jen pro info. databaze se updatuje casteji. to ze ti to 50x za den posle par bajtu informaci z okurkove sezony se nepocita. kdyz uz si takovy odbornik na toto, tak jiste znas viry.cz a virusbulletin coz uz sem vlastne psal. ohledne setrvacnosti > cetl si vubec co jsem psal o jinych AV programech? hmmm nejspis ne.

    ad placeni za antivir. no ty se mi snad zdas hochu...
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •