Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: GAMEPAD problém

  1. #1

    Standardní GAMEPAD problém

    No po dlhej dobe som oprášil GamePad, čo som mal ešte na staróm PC a chcel som ho pripojiť na nové PC.
    A zistil som, že tam nieje zásuvka pre Gamepad.
    Mám integorvanú zvukovku.
    Je na to redukcia?
    čo s tým?

  2. #2

    Standardní

    Kdybys nam netelepatum prozradil alespon jakou mas desku a zda mas gamepad na gameport nebo na USB...

    ale predpokladam, ze gamepad je standartni, tim padem do konektoru, kterej se k vetsine desek, ktery ho nemaj vyvedeny "natvrdo" u vystupu zvukovky, dodava coby bundle v baleni MB. A pripojuje se jednim koncem do konektoru desky (jmenuje se gemeport, jak necekane ) a druhej se konec je pak vytazenej ve standartni PCI zaslepce.
    Pokud jsi desku koupil z druhy ruky, tak se da samozrejme ta propojka koupit odhadem za 50,- skoro vsude, kde maj PC soucastky. Podivej se do manualu sve desky a asi ho tam najdes
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  3. #3

    Standardní

    Mám to normálne v obchode a ten hajzel mi ju nedal!
    Doska VIA KT333

    No takže stačí si ju kúpiť. OK
    dík

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •