Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Jak poznam, ze ma muj MAXTOR 8MB cache?

  1. #1

    Standardní Jak poznam, ze ma muj MAXTOR 8MB cache?

    Prave jsem si v MONIME koupil 80GB HDD MAXTOR, kterej ma udajne 8MB cache. Ale jak si to muzu overit. Na tom disku neni uvedeno nic, podle ceho by se to dalo poznat. Na strankach MAXTORu uvadej, ze tohle typove oznaceni se vyrabi jak s 2MB tak s 8MB cache. Ale jak je rozlisit. Ne ze bych MONIME neduveroval, ale rad bych si overil, ze mam to, za co jsem si zaplatil. Vsem predem dekuji za odpovedi. T.

  2. #2

    Standardní

    to je Diamond Max 9 asi jo, zhe... ...jiný se snad s 8mb cache nedělaj...čili 6Y080L0 je 2mb cache 80gb a 6Y080P0 je 8mb cache 80gb

  3. #3

    Standardní

    Cau Kuklovici, urcite je to P0 na konci, ale u MAXTORu na sajtu pisou, ze tuhle serii vyrabej jak s 2MB tak s 8MB. Tak co?

  4. #4

    Standardní

    no právě...a P0 je 8mb cache a L0 je se dvěma mb cache

  5. #5

    Standardní Re: Jak poznam, ze ma muj MAXTOR 8MB cache?

    Citace Původně odeslal kooler
    Prave jsem si v MONIME koupil 80GB HDD MAXTOR, kterej ma udajne 8MB cache. Ale jak si to muzu overit. Na tom disku neni uvedeno nic, podle ceho by se to dalo poznat. Na strankach MAXTORu uvadej, ze tohle typove oznaceni se vyrabi jak s 2MB tak s 8MB cache. Ale jak je rozlisit. Ne ze bych MONIME neduveroval, ale rad bych si overil, ze mam to, za co jsem si zaplatil. Vsem predem dekuji za odpovedi. T.
    Stahni si od IBM (respektive HITACHI) diagnostickej programek (instalace: vytvori jednu bootovaci disketu) a ten ti vypise krom cache i spoustu dalsich veci.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Digitalni zrcadlovka
    Založil Commander v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 87
    Poslední příspěvek: 26.03.2006, 13:19
  2. jak se ma zachovat prodejce
    Založil Aken v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.04.2003, 18:21
  3. ASUS A7N8X - tipy, problémy
    Založil poussin v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.01.2003, 08:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •