Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Zapojeni VGA konektoru ?

  1. #1

    Standardní Zapojeni VGA konektoru ?

    Na staricke 14" Daewoo CMC-1414ADE zfialovel/zruzovel obraz. Zrejme za to muze rozpadajici se konektor na kabelu, kdyz jsem ho rozdelal, byl 1 dratek utrzeny a ja nevim kde byl. Ten konektor uz kdysi nekdo musel predelavat, urcite to neni original. Asi to bylo nejaky prase, jen jsem se toho dotknul, upadly dalsi 2 dratky, ale nastesti vim kde byly, navic je to cely hnusne oblemcany izolackou. Potreboval bych schema, kam je co zapojeny. Jen doufam, ze to je v tom konektoru a ne v monitoru, do nej jsem zatim nelezl.
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  2. #2

    Standardní Re: Zapojeni VGA konektoru ?

    Citace Původně odeslal Hasich
    Na staricke 14" Daewoo CMC-1414ADE zfialovel/zruzovel obraz. Zrejme za to muze rozpadajici se konektor na kabelu, kdyz jsem ho rozdelal, byl 1 dratek utrzeny a ja nevim kde byl. Ten konektor uz kdysi nekdo musel predelavat, urcite to neni original. Asi to bylo nejaky prase, jen jsem se toho dotknul, upadly dalsi 2 dratky, ale nastesti vim kde byly, navic je to cely hnusne oblemcany izolackou. Potreboval bych schema, kam je co zapojeny. Jen doufam, ze to je v tom konektoru a ne v monitoru, do nej jsem zatim nelezl.
    http://www.hardwarebook.net/connecto...gavesaddc.html

  3. #3

    Standardní Re: Zapojeni VGA konektoru ?

    Citace Původně odeslal Paolo
    Citace Původně odeslal Hasich
    Na staricke 14" Daewoo CMC-1414ADE zfialovel/zruzovel obraz. Zrejme za to muze rozpadajici se konektor na kabelu, kdyz jsem ho rozdelal, byl 1 dratek utrzeny a ja nevim kde byl. Ten konektor uz kdysi nekdo musel predelavat, urcite to neni original. Asi to bylo nejaky prase, jen jsem se toho dotknul, upadly dalsi 2 dratky, ale nastesti vim kde byly, navic je to cely hnusne oblemcany izolackou. Potreboval bych schema, kam je co zapojeny. Jen doufam, ze to je v tom konektoru a ne v monitoru, do nej jsem zatim nelezl.
    http://www.hardwarebook.net/connecto...gavesaddc.html
    Chvalte Adminy Dik Paolo
    Presne tohle jsem potreboval! Po prohlednuti zapojeni mi doslo, ze to ale musi byt jinde, nez jsem puvodne myslel. Kdyz jsem odstranil zbytek izolacky, objevil jsem utrzeny dratek na dvojce - "Green Video", to co jsem myslel, ze bylo utrzeny, vubec pripajene nebylo! Zarazi me, ze "Red Ground" a "Green Ground" vubec nejsou pripajeny, ale "Blue Ground" je Jak moc to muze vadit, je to vlastne jen dalsi stineni, ne? Ja hodlam pripajet vsechny 3 "Ground", tak kde to ma byt podle navodu, stejne ten konektor musim vymenit cely. 10-"Sync Ground" je spojeny s 11-"Monitor ID Bit 0", ale to je asi OK, ne?
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  4. #4

    Standardní Re: Zapojeni VGA konektoru ?

    Tak jsem koupil novy konektor a vsechno napajel, podle navodu. Obraz je celkem OK, ale cerne pismo ma fialovy nadech. Vetsi cerne plochy jsou OK, ale tenke cerne cary jsou do filaova. Drive nebyly pripajeny "Red Ground" a "Green Ground", je mozne, ze by to bylo umyslne, prave kvuli fialovemu pismu ? Bohuzel si nejsem jist, jestli to puvodne fialovy nadech nemelo.
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

  5. #5

    Standardní Re: Zapojeni VGA konektoru ?

    Citace Původně odeslal Hasich
    Tak jsem koupil novy konektor a vsechno napajel, podle navodu. Obraz je celkem OK, ale cerne pismo ma fialovy nadech. Vetsi cerne plochy jsou OK, ale tenke cerne cary jsou do filaova. Drive nebyly pripajeny "Red Ground" a "Green Ground", je mozne, ze by to bylo umyslne, prave kvuli fialovemu pismu ? Bohuzel si nejsem jist, jestli to puvodne fialovy nadech nemelo.
    GND, Red GND, Green GND a Blue GND jsou navzájem spojený, je to jen pro to, abys to stínění oddělával co nejblíž konci kabelu a nebastlil čtyři dráty na jeden vývod konektoru.

  6. #6

    Standardní Re: Zapojeni VGA konektoru ?

    Tak diky, ten monitor si uz majitel odvezl a na nic si nestezoval Jesteze uz ho mam z krku, tolik casu o svatkach stravenych na CIZIM kompu, jesteze jsem si to nechal poradne zaplatit
    HW přichází a odchází, já zůstávám :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ZAPOJENÍ KONEKTORU / REDUKCE / SCHÉMATA / REDUKCE
    Založil trinitronix v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 11.08.2005, 07:16
  2. Zapojeni LCD Toshiba TLX-8062S-C3X
    Založil LDK v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 26.05.2005, 19:28
  3. Jak zapojit TFT displej z notebooku na VGA?
    Založil Wlk v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 10.02.2005, 13:45
  4. Zapojeni "neznameho" konektoru na SB0220 (SB Live!
    Založil vogo v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 23.05.2004, 12:56
  5. Audigy - zapojeni konektoru
    Založil Mymak v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 08.07.2003, 02:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •