Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 25 z 40

Téma: MÁTE NĚKDO PAMĚTI SAMSUNG C , VÝROBCE SAMSUNG ???

  1. #1

    Standardní MÁTE NĚKDO PAMĚTI SAMSUNG C , VÝROBCE SAMSUNG ???

    MÁTE NĚKDO TYHLE PAMĚTI ?? JAK VÁM ŠLAPU ? KOLIK SE Z NICH DÁ DOSTAT ?
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  2. #2
    ex Warlord mince Avatar uživatele Miralis
    Založen
    30.01.2003
    Bydliště
    Holasice
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 089
    Vliv
    274

    Standardní

    mam ale jediny co sem zatim udelal je ze sem dal CAS 2 na dalsi experimenty zatim nebyl nalada
    HP Spectre x360 14-ea0002nc

  3. #3

    Standardní

    171MHz pri CL2-3-3-3

    ale obecne jdou vytahnout i mnohem (a tim myslim opravdu MNOHEM ) vys

  4. #4
    Member
    Založen
    09.01.2003
    Bydliště
    SR,Prievidza
    Věk
    53
    Příspěvky
    486
    Vliv
    267

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    171MHz pri CL2-3-3-3

    ale obecne jdou vytahnout i mnohem (a tim myslim opravdu MNOHEM ) vys
    CL2/170MHz>>>To dám aj ja s mojimi Samsugami >D<
    AMD Athlon 64 X2 Dual-Core(Brisbane C2) EE 4800+ @ 2800MHz 1,35V <> AC Freezer 64 PRO <> GA-MA78GM-S2H <> 2x 1GB DDR2 800MHz CL5 - Kingston <> IDE Maxtor 160GB + SATA Hitachi 160 GB <> SB Live! <> Enermax EG365AX VE- 350W <> 20" LG L2000CN <> CD,CDRW,HP5L,scanner...

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele rombo
    Založen
    13.10.2002
    Bydliště
    Olomouc
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 462
    Vliv
    286

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    171MHz pri CL2-3-3-3

    ale obecne jdou vytahnout i mnohem (a tim myslim opravdu MNOHEM ) vys
    no to cumim zhe ti jedou tak malo
    HOME: Intel Pentium G2120@3348MHz (Ivy Bridge), Gigabyte Z77-D3H r1.1, 8GB DDR3 Crucial Ballistix LP 1600@1512MHz 8-8-8-24 Turbo, Intel HD + Gigabyte ATI Radeon HD4850 1GB w Accelero S1 (Noctua NF-P12) + Virtu MVP, A-DATA XPG SX900 128GB + Western Digital 6400AAKS, LG BD-RE BH08LS20, Gigabyte 3DAurora w Enermax PRO82+ 425W, Primecooler PC-MP1, Samsung 24'' P2450H, Logitech Z-2300 w Creative X-Fi Titanium PCI-E, Microsoft Wireless Laser 7000, =-SILENT PC-=

    WORK: HP Mini
    110c :).. servis PC a notebooků v Olomouci

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    karlovy vary/ Plzen
    Příspěvky
    548
    Vliv
    271

    Standardní

    viz dole

  7. #7

    Standardní

    kolik do nich solíte voltů ??
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal rombo
    Citace Původně odeslal jedik
    171MHz pri CL2-3-3-3

    ale obecne jdou vytahnout i mnohem (a tim myslim opravdu MNOHEM ) vys
    no to cumim zhe ti jedou tak malo
    ale tusiom to na prb bud malo vdd na rda+ nebo zdroje. doufam ze pameti jsou ok

  9. #9

    Standardní

    Přesně na tohle jsem se chtěl zeptat)
    Já zatím jedu na 333MHz při časování 2-2-3-5 a default voltáži. Včera jsem do kompa vpravil 8RDA+ hmm bohužel zatím jenom s old-but-gold D750
    V záběhu: Gigabyte EP35-DS3, C2D 6550, 2x1GB DDR2 1066 Kingston, Gigabyte 8800GT 512MB

  10. #10

    Standardní

    tak jsem konečně obdržel novou základní desku - zkusil jsem paměti a jedou na Turbo, CL2, 2-5-2 - zatím, zahořuju to. Aby to bylo OK, musel jsem zvednout voltáž na 2,7V...jinak procák jede jak ďas, zatím bez nutnosti zvyšovat napětí...ten THB 1700 B0 je fakt maso...
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  11. #11

    Standardní

    co rikate na toto ze 100Mhz na 140Mhz jedou i na 144 ale davam rezervu vse na ultra timing No jo SAMSUNG C to je trida
    XP 1700+@2200MHz JIUHB DLT3C, MSI KT3 ULTRA, 512 DDR Kingston 333MHz CL2,5@352MHz CL2, Homemade XEON-coler, BARACUDA IV 60GB ,ATI 8500 250/250@285/275 LOOK\'S LIKE BBA , CD-RW SONY 40,32,10, CD AOPEN 52x, mys MX310, LAN Intel PRO 10/100, Fortron 300W GT

  12. #12

    Standardní

    JJ, ZDÁ SE, ŽE SE POVEDLY. NEMÁ SMYSL KUPOVAT OCZ A CORSAIRY APOD. - JDOU SICE JEŠTĚ O NĚCO LÉPE, ALE 512 333 ZA 3500 PŘÍMO OD SAMSUNGU..TO JE DOBRÁ CENA A VÝKON
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  13. #13

    Standardní

    Hm moje Samsung "C" 256MB 333 časování 2-2-3-5 na 2,9V. DÁM default VOLTÁŽ A PRIME95 JDE DO KYTEK BĚHEM 3 MINUT. Na 2,9 v pohodě Což se mi moc nelíbí, že bych chytil špatnej kousek? Možná je to důvod k reklamaci, co myslíte?
    Jinak jsou supr
    V záběhu: Gigabyte EP35-DS3, C2D 6550, 2x1GB DDR2 1066 Kingston, Gigabyte 8800GT 512MB

  14. #14

    Standardní

    to bude asi tím časováním - myslím, že ty paměti jsou CL2,5 , a ty ostatní časy jsou taky dost agresivní - když dáš SPD tak to určitě pojede - tedy žádná reklamace (oni si to zkusí s tímhle nastavením). Jen bych tam nesolil těch 2,9V - údajně by se mělo jít tak na 2,8V max...

    a btw - jaké máš to nastavení Normal - Fast - Turbo - Ultra
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal Chocen
    a btw - jaké máš to nastavení Normal - Fast - Turbo - Ultra
    To jsou jen presety. kdyz to ma dle svojeho nastaveni tak to ma oznaceno jako Expert (teda aspon na rda+ to tak je)

  16. #16

    Standardní

    jj. je - ale jde o to, z jakeho nastaveni vychazel - jsou tam jeste dalsi hodnoty xT , ktere to ovlivnuje, to nastaveni 4bank a podobne....to mu muze delat ten problem, ne
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  17. #17

    Standardní

    Citace Původně odeslal Chocen
    jj. je - ale jde o to, z jakeho nastaveni vychazel - jsou tam jeste dalsi hodnoty xT , ktere to ovlivnuje, to nastaveni 4bank a podobne....to mu muze delat ten problem, ne
    jsou tam prece jen TRAS,TRCD,TRP,CL a ty se daji prednastavit temi presety nebo ruco. nic jineho se temi presety nenastavuje.

    Bank Interleave (ci jakxe to jmenuje) je tusim ficura jen VIAckych chipsetu, ale jisty si nejsem. Kazdopadne u rda+ zadna takova polozka neni.

  18. #18

    Standardní

    Takže klucííí, časování na stabilitu těch mých samsungů absolutně nemá vliv. Zkoušel jsem projet Prime i při 2,5-3-3-7 (optimal nastavení i by SPD a tedy od výrobce) na default 333MHz. Zase error do 2 minut. DÁLE goldmemory mě uvrhnul do naprostého zoufalství, když od 2% testu zčervenal chybama a už nepřestal Ale pozor! Zvýšil jsem voltáž z těch default 2,65 na 2,77 a test jel bez problémů až do 41%, pak jsem už musel do práce Takže navečer to projedu celé a ještě Memtestem.. každopádně asi nejsou úplně košer ve světle těchto výsledků. Ještě zdůrazňuju, chyby na 2,65V se objevily na JAKÉKOLIV časování!
    BTW jely mi i na 2-2-3-2 což je super ne?
    V záběhu: Gigabyte EP35-DS3, C2D 6550, 2x1GB DDR2 1066 Kingston, Gigabyte 8800GT 512MB

  19. #19

    Standardní

    Citace Původně odeslal Wolfik
    Takže klucííí, časování na stabilitu těch mých samsungů absolutně nemá vliv. Zkoušel jsem projet Prime i při 2,5-3-3-7 (optimal nastavení i by SPD a tedy od výrobce) na default 333MHz. Zase error do 2 minut. DÁLE goldmemory mě uvrhnul do naprostého zoufalství, když od 2% testu zčervenal chybama a už nepřestal Ale pozor! Zvýšil jsem voltáž z těch default 2,65 na 2,77 a test jel bez problémů až do 41%, pak jsem už musel do práce Takže navečer to projedu celé a ještě Memtestem.. každopádně asi nejsou úplně košer ve světle těchto výsledků. Ještě zdůrazňuju, chyby na 2,65V se objevily na JAKÉKOLIV časování!
    BTW jely mi i na 2-2-3-2 což je super ne?
    Nejede SPD casovani na dafault voltaz? byt tebou se nespokojim ze to pri vyssi voltazi jede ok a mazal bych reklamovat

  20. #20
    Senior Member mince Avatar uživatele Pavlis
    Založen
    20.10.2002
    Bydliště
    Jihlava/Trebicsko
    Příspěvky
    1 145
    Vliv
    279

    Standardní

    me SPD taky nejede na defalut voltaz, tak nevim co si mam o tom myslet, me pripada jako by ty ramky meli defalut 2,7 a ne 2,5. na 2,7 jedou jiz zminovanejch 2-2-5-3
    X2-4850e(2,5Ghz@1,0Ghz:1,15V@0,85V),GB 780G (HD 3200 IGP), 4GB DDR2 880, 500GB SATAII(AAKS), SH-S203D DVD-RW, Antec 3480....
    ------------------------------------------------------------------------------
    IBM T40

  21. #21

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal Chocen
    jj. je - ale jde o to, z jakeho nastaveni vychazel - jsou tam jeste dalsi hodnoty xT , ktere to ovlivnuje, to nastaveni 4bank a podobne....to mu muze delat ten problem, ne
    jsou tam prece jen TRAS,TRCD,TRP,CL a ty se daji prednastavit temi presety nebo ruco. nic jineho se temi presety nenastavuje.

    Bank Interleave (ci jakxe to jmenuje) je tusim ficura jen VIAckych chipsetu, ale jisty si nejsem. Kazdopadne u rda+ zadna takova polozka neni.
    a co takhle Write recovery time , DRAM tWTR u mne na 8K9AI to je...a mneni se to spolu s tim prednastavenim...
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  22. #22

    Standardní

    Citace Původně odeslal Pavlis
    me SPD taky nejede na defalut voltaz, tak nevim co si mam o tom myslet, me pripada jako by ty ramky meli defalut 2,7 a ne 2,5. na 2,7 jedou jiz zminovanejch 2-2-5-3
    tohle co tu oba pisete urcite neni v poradku - Samsung C by mnela byt vyborna pamet a takovehle veci by urcite delat nemela - doporucuji zkusit reklamovat
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  23. #23

    Standardní

    Citace Původně odeslal Chocen
    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal Chocen
    jj. je - ale jde o to, z jakeho nastaveni vychazel - jsou tam jeste dalsi hodnoty xT , ktere to ovlivnuje, to nastaveni 4bank a podobne....to mu muze delat ten problem, ne
    jsou tam prece jen TRAS,TRCD,TRP,CL a ty se daji prednastavit temi presety nebo ruco. nic jineho se temi presety nenastavuje.

    Bank Interleave (ci jakxe to jmenuje) je tusim ficura jen VIAckych chipsetu, ale jisty si nejsem. Kazdopadne u rda+ zadna takova polozka neni.
    a co takhle Write recovery time , DRAM tWTR u mne na 8K9AI to je...a mneni se to spolu s tim prednastavenim...
    nic takoveho tam fakt nejni si stahni kdyz tak manual z www.epox.nl a presvedc se sam to by se to muselo nastavovat nejak "v pozadi" coz je blbost ze

  24. #24

    Standardní

    ok. tudiz je to vec jen KT400
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

  25. #25

    Standardní

    Jo výborný by samsungy bejt měly, jenže NA TOVÁRNÍ NASTAVENÍ TO PROSTĚ NEJEDE A NEJEDE A NEJEDE!
    Už jsem psal na proca hotline, uvidíme co odpoví. Jo Pavlis, taky z toho mam rozporuplnej pocit.. Ozvu se večer co s tou reklamačkou ok?
    V záběhu: Gigabyte EP35-DS3, C2D 6550, 2x1GB DDR2 1066 Kingston, Gigabyte 8800GT 512MB

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Abit BX133-Raid mate ji nekdo? Mam s ni tedle problem:
    Založil Dade_Marfi v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 02.03.2005, 20:48
  2. Máte už někdo Teac DV-58G? Jaké s ním máte zkušenosti...
    Založil Tony Kukosh v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.01.2004, 00:03
  3. Máte už někdo originál Athlon 3000 XP+ Barton(ne box)?
    Založil Don Pablo v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 12.01.2004, 11:43
  4. Overclocking 4.0ns samsung pameti maximal,a vase skusenosti?
    Založil MK2 v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 12.01.2003, 10:17
  5. Jake mate zkusenost s HDD Samsung?
    Založil wizard v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 09.11.2002, 21:33

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •