Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Konfiguracia WiFi Router - AP

  1. #1

    Standardní Konfiguracia WiFi Router - AP

    Zdravim mam taky problem, spravil som WiFi siet s Routrom Vigor VGST 2600 a na prijem som dal APcko a nastavil som ho ako clienta. APcko mi siet najde vidi ju to je vsetko pekne, ulozim nastavenia jak najde tu siet, ale ani za nic sa mi neda pripojit na net a nevem kde som spravil chybu. Najprv som si myslel ze je to zabezpecenim WEP kedze nevem kde v APcku zadam heslo, tak som vypol akekolvek zabezpecenie siete...ale ani to nepomohlo

    btw- moze mat na to vplyv ze router ma IPcku 192.168.1.1 a APcko 192.168.0.5,, tj. ci to predposledne cislo nevadi, moc sa tomu nevyznam

  2. #2

    Standardní Re: Konfiguracia WiFi Router - AP

    Citace Původně odeslal bad_messiah Zobrazit příspěvek
    Zdravim mam taky problem, spravil som WiFi siet s Routrom Vigor VGST 2600 a na prijem som dal APcko a nastavil som ho ako clienta. APcko mi siet najde vidi ju to je vsetko pekne, ulozim nastavenia jak najde tu siet, ale ani za nic sa mi neda pripojit na net a nevem kde som spravil chybu. Najprv som si myslel ze je to zabezpecenim WEP kedze nevem kde v APcku zadam heslo, tak som vypol akekolvek zabezpecenie siete...ale ani to nepomohlo

    btw- moze mat na to vplyv ze router ma IPcku 192.168.1.1 a APcko 192.168.0.5,, tj. ci to predposledne cislo nevadi, moc sa tomu nevyznam
    kdyz se v tom nevyznas, proc nepozadas nekoho zkusenejsiho, at ti to nastavi ?

    router a AP bezi na ruznych podsitich. router musi presmerovat na x.x.1.x z x.x.0.x, jinak ti z 0 nic na 1 neprojde.
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  3. #3

    Standardní Re: Konfiguracia WiFi Router - AP

    Citace Původně odeslal Airwolf Zobrazit příspěvek
    kdyz se v tom nevyznas, proc nepozadas nekoho zkusenejsiho, at ti to nastavi ?

    router a AP bezi na ruznych podsitich. router musi presmerovat na x.x.1.x z x.x.0.x, jinak ti z 0 nic na 1 neprojde.
    to by bolo sice celkom jednoduche aby to dakto urobil za mna ale potom by som sa to nenaucil...

    co sa tyka tych podsieti, no viem ze na tom zalezi ale ci aj pri WiFi neviem clovek mi tvrdil ze je to uplne jedno ze router je na 1 a AP na 0,, ale skusim keby to aj napriek tomu neslo co by to mohlo este byt?

  4. #4

    Standardní Re: Konfiguracia WiFi Router - AP

    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Router na minutu zamrzne
    Založil Rainbow v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 13.04.2007, 11:32
  2. HW Firewall - router, bez AP Wifi
    Založil Aigor v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 30.01.2006, 10:33
  3. Wifi AP, alebo klasický router?
    Založil xkrchnav v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 23.01.2006, 10:11
  4. domácí Wifi síť přes AP router Linksys
    Založil Marcelus v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 23.03.2005, 15:54

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •