Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Outlook Express 6 a AVG

  1. #1

    Standardní Outlook Express 6 a AVG

    Narazil jsem na takovy problem. Obcas se stane ze se zablokuje cely outlook a pomuze jenom kdyz se v avg vypne kontrola prichozi posty pak autlook naskoci a funguje. Kdyz smazu nove zpravy kvuli kterym se to zablokuje a zase zapnu kontrolu prichozi posty tak autlook stejne nefunguje.
    Nevite co stim??

  2. #2

    Standardní

    1. Aktualizace AVG.
    2. Nemas v Outlooku uz moc zprav? Pri velke databazi zprav jsou problemy.
    3. Pouzivas pro Outlook EMC?

  3. #3

    Standardní

    aktualizaci jsem neskousel.
    Zprav je tam hodne ale kdyz je vymazu tak to stejne nefunguje.
    Co je EMC?

  4. #4

    Standardní

    Update AVG to IMHO neresi. Dela to i OE 6.0 (soucast IE 6.0SP1).
    Ale uz to tady bylo a nekdo doporucoval vypnout AVG Center a potom zkomprimovat vsechny slozky. V pondeli jsem zkousel a nepomohlo to. Tak jsem smazal postu (nebyla dulezita a hlavne ne moje ) a vypnul AVG pro OE. Rad bych samozrejme take lepsi reseni.

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  5. #5

    Standardní

    Tak to je blby ze to nejde, To AVG je tam hlavne kuli tem zpravam.
    Snad nekdo prijde na nake rozumne reseni (kromne preinstalovani Windows)

  6. #6

    Standardní

    Citace Původně odeslal Deimos
    aktualizaci jsem neskousel.
    Zprav je tam hodne ale kdyz je vymazu tak to stejne nefunguje.
    Co je EMC?
    Sorry, preklep, melo byt EMS = email scanner.
    Citace od Grisoftu:
    "AVG pro Email
    Testování pošty je podporováno buď přímo ve formě doplňků pro konkrétní aplikace (Microsoft Outlook, Eudora, The Bat!) nebo pomocí obecného E-Mail Scanneru - AVG EMS, který pracuje na úrovni POP3 a SMTP protokolů. Tímto nástrojem lze chránit komunikaci všech ostatních poštovních klientů (např. Outlook Express). Každá komponenta k určitému poštovnímu programu může mít vlastní konfiguraci testu včetně volby jazyka pro případné certifikační texty."

    Protoze MS dodnes neuvolnil (!!!) dostatecne podklady tykajici se prace Express Outlooku, byvaji pri kontrole posty problemy. Proto se to resi EMS, ktery vlastne vstupuje mezi Outlook a internet a provede kontrolu posty.
    Velmi zjednodusene: Prijde ti posta, EMS ji zkontroluje a posle do Outlooku. Odesilani naopak - z outlooku do EMS a pak dal.
    Ja osobne to nepouzivam, presel jsem na "velky" MS Outlook a tam je to bez problemu, AVG se integruje do programu a problemy zadne nemam.

  7. #7

    Standardní

    Odinstaluj AVG a dej tam Norton Antivirus 2003

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  8. #8

    Standardní

    pro: monsoon nortona tam dat nemuzu protoze tendle problem mam v praci a mame licence jen na avg.

  9. #9

    Standardní

    Otazkou je, zda je potreba ta AVG CC vychytavka kontroly POP3 a nestaci jen rezident na praci se soubory. Sice ti vir prijde, ale jakmile se dostane do pameti, zarve rezident, ne?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  10. #10

    Standardní

    Ja bych se na to tolik nepolihal, ale stejne neni na vyber

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •