Ahoj lidi. Po precteni jednoho threadu o padani v nekterych hrach na NV 6800LE mne napadlo, jestli by neco nepomohlo i mne:

Mam pul roku stary notebook (viz podpis) a na nem je integrovany Mobility Radeon 9600 s vlastnimi 64 MB RAM. Vetsina veci jede spravne, ale v nekterych hrach mam BSoD a restart do 5-10 minut hrani (v jedne hre dokonce vse v poradku, dokud auto neprevrhnu na kabinu ). Taky mi po par spravne vykreslenych snimcich pada muj program pracujici s GL_ARB_fragment_program (extenze pro praci s PS 2.0 v OpenGL), ale ohledne toho jeste jednou skouknu ty z cizich zdrojaku, ktere na ATI nepadaj

Padani je stale v tech samych hrach a v tech samych mistech, i kdyz jsem vyzkousel jine ovladace (puvodni drivery -> predposledni Omega -> posledni Omega). Ackove hry (Doom 3, UT 2004, Quake 3, ...) mi jedou spravne, stava se to v beckovych hrach (jedna ze 2 dodanych k notebooku) a nekterych freeware a open-source. Takze ten problem neni akutni - v Racerovi (www.racer.nl) uz jsem se naucil jezdit ciste a auto neprevrhnout a sve koderske schopnosti hodlam dale zlepsovat

Jinak zatim pouzivam WinXP Prof. Az vyjde SUSE Linux 9.2, tak tam nainstaluju ten (v SUSE 9.1 se mi nepodarilo rozchodit 3D akceleraci, ale dnes uz mam vice zkusenosti - a pockam s tim na 9.2).

PS: Nerad bych flashoval BIOS a podobne, pokud znicim integrovany graficky cip, tak muzu vyhodit celou zakladni desku . Takty mam vychozi apod.