Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Umierajuci disk?

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    24.12.2004
    Bydliště
    Nová Bošáca
    Příspěvky
    29
    Vliv
    0

    Standardní Umierajuci disk?

    Kamarat mi doniesol pc ze ked zapne pc, tak sa nedostane do windows... Tak som spustil a win mi hlasi ze chyba subor hall.dll, tak som si povedal ze ok, pripojim ten disk na moj comp a skopcim.. vsetko pri boote prebehlo v pohode, ale pri zaciatku sa spustil scandisk,tak som nechal prebehnut, a bum, reset pc, tak som si povedal OK, nechal som to, a isiel sa pustat win, a zase reset, a zase scandisk,a zase reset... tak som si povedal ze tadialto cesta nevede.. doniesol som pc kamaratovi, tomu prebehol scandisc,a spustil sa win, vsetko v pohode..zobral som disk domov, a zase ani v mojom ani v kamosovom nejde.. takze mam pocit ze hdd odumiera, ide raz, druhy raz nejde.. kamosovi este pojdem odskusat, ale az zajtra vecer ja mam disk Pata , kamos ma Pata, tak ani memam odkskusat ci mu ide dobre iny disk.. Pripominam ze disk je SATA Maxtor 80 GB ktory ma asi rok.. a tiez neviem ci davam pri instalacke windowsov dobru disketu s ovladacmi pre sata radic kamos k tomu nema disketu, tak som nejaku zhanal.

    // zabudol som ze pri instalacii cistych windosov ked uz skoci mi uvodna obrazovka s vyberom instalacie,repairu, tak ked hodim instalaciu tak mi zacne v dolnej liste rozoznavat disk, ze ma 78gb, je na radici 0 a take kraviny, a pritom disk nerobi nic, nechal som to 10 minut bezat, a za tu dobu sa to nepohlo
    ///doska je Epox so socketom A , northbridge - VIA KT400A, southbridge- VIA VT8237

  2. #2
    Junior Member
    Založen
    24.12.2004
    Bydliště
    Nová Bošáca
    Příspěvky
    29
    Vliv
    0

    Standardní

    skusal som ten disk v dvoch inych kompoch, a tam siel takze chyba v disku nebude , len teraz neviem kde je chyba, ked mi nechce ist instalacka windowsov

  3. #3
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    348

    Standardní

    skopirovat hall.dll jen tak jednoduse nelze. jsou totiz tusim celkem 3 moznosti, ktery tam patri a vzajemne neni mozne je jen tak prohodit.

    vice v APIC/ACPI a HALL.DLL v ostatnich operacnich systemech. zde to nema co delat.
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  4. #4
    Junior Member
    Založen
    24.12.2004
    Bydliště
    Nová Bošáca
    Příspěvky
    29
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal mISHA
    skopirovat hall.dll jen tak jednoduse nelze. jsou totiz tusim celkem 3 moznosti, ktery tam patri a vzajemne neni mozne je jen tak prohodit.

    vice v APIC/ACPI a HALL.DLL v ostatnich operacnich systemech. zde to nema co delat.
    no ani si nemyslim ze to tu nema co robit.. v podstate by som najradsej naformatoval disk a nahodil windowsy, avsak nemam ako ked sa mi vzdy stopne instalacka

  5. #5
    mrtvej brouk mince Avatar uživatele mISHA
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    pardubice
    Příspěvky
    7 264
    Vliv
    348

    Standardní

    pak mas bud spatnou instalacku anebo nejaky problem v hw ( pameti, oc, kabel, spatna mechanika atd ).
    zaklepal nozickama, ale nastesti predtim stihl uvalet svou kulicku

  6. #6
    Junior Member
    Založen
    24.12.2004
    Bydliště
    Nová Bošáca
    Příspěvky
    29
    Vliv
    0

    Standardní

    problem bol v mojom lamizme, ze som mal spatnu strukturu adresarov na tej diskete

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •