Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: ADSL pres Router Zyxel Prestige 650HW

  1. #1

    Standardní ADSL pres Router Zyxel Prestige 650HW

    Potreboval bych celkem poradit jak a co nastavit na routeru abych byl na DC++ s aktivni IP. Z toho co jsem cetl nejsem nejak moudry. Navodu je plno, ale kdyz ctu tak po nahlednuti do routeru jak pres telnet tak pres WWW rozhrani nenachazim to co popisuji jini

    Nevyznam se v sitich ani nastavenich a manual ma 130 stranek coz se mi cist nechce

    Kdyby mi nekdo poradil jak a co nastavit byl bych moc rad pac pokud cokoli zmenim tak se nedostanu na net a musim to pres telnet vracet zpatky

    tak jak na to? verejnou IP mam, znam ji, ale co a jak dal to netusim...
    QDI i815; Pentium III 933 MHz; 512 MB SDRAM Hynix; GeForce3 Ti 500 MSI; 2 x HDD 40 GB 7.200,- WD; DVD Toshiba; CD-RW Plextor 401240TA; DVD-RW NEC 3520; SB Live! 5.1 digital; GVC 56k

    Gigabyte P965 DS-4; Celeron D 360; 2×512 MB DDRII Geil 800MHz; Sapphire X1950 Pro 256MB Ultimate; Seagate 7200.10 250GB; DVD-RW Optiarc AD-7170S; Logitech Navi Net keyboard + Genius

  2. #2
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Vis, je to tu aspon 20x, takze hledej.
    IMPROBE AMOR, QUID NON MORTALIA PECTORA COGIS - krutá jsi, lásko, kam až ty doženeš smrtelná srdce -- Vergilius
    Mnoho je prostředků, které léčí lásku, ale žádný není spolehlivý.
    S tím, čeho se na nás dopustili druzí se už nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
    -- Francois La Rochefoucauld
    Nabídnout přátelství tomu, kdo chce lásku, je jako dát chleba tomu, kdo umírá žízní.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •