Výsledky 1 až 16 z 16

Téma: mys sviti i po vypnuti pocitace...

  1. #1

    Standardní mys sviti i po vypnuti pocitace...

    Jak je mozny ze mi mys sviti i po vypnuti pocitace akorat kdyz to vypnu vzadu na zdroji, tak zhasne
    nic....

  2. #2

    Standardní

    musis si v biose vypnut vsatky druhy wake-on kb/mouse a podobne veci .. pohraj sa v power management a prestane to btw mas ju v USB ci ps/2?
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    btw mas ju v USB ci ps/2?
    PS/2...
    nic....

  4. #4

    Standardní

    Udělěj to tak,aj k říká MadCap nebo vždycky vytáhni myš z portu.
    PC: Intel C2D E8400 | Thermalright Ultra 120 eXtreme + 12 cm Noctua | ASUS Formula Maximus | 4 GB Patriot Viper 800 MHz PC6400 CL4-4-4-12 | Sapphire Radeon HD 4770 512 MB | Velociaptor 300 GB + Samsung HD501LJ (500 GB) + Samsung F4 EcoGreen 2 TB + HP Media pocket drive 160 GB | Creative Audigy 2 Platinum eX | NEC ND-3540A |case HP + PSU 700W | 21" Samsung 214T | Logitech MX 3100
    NTB: ASUS Eee 1000H black

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap
    musis si v biose vypnut vsatky druhy wake-on kb/mouse a podobne veci .. pohraj sa v power management a prestane to btw mas ju v USB ci ps/2?
    a co kdyz to tam neni
    jediny co tam mam je ze se pocitac zapne po stisknuti ctrl+F12 ...
    nic....

  6. #6

    Standardní

    Nekde to proste vypnout nejde (resp este tu na to nikdo neprisel jak). Typicky na Epox RDA+. Jestli to je A7N8X co mas v podpise tak je to mozne ale zkusnosti s ni nemam. Kdyz tak zkus jine biosy (ofic/neofic).

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Nekde to proste vypnout nejde (resp este tu na to nikdo neprisel jak). Typicky na Epox RDA+. Jestli to je A7N8X co mas v podpise tak je to mozne ale zkusnosti s ni nemam. Kdyz tak zkus jine biosy (ofic/neofic).
    nee.je to ta Abitka...
    zkusil sem to vypnout, ale nenasel sem to tam...hmm..tak to asi nejde...
    a vadi hodne kdyz to sviti
    nic....

  8. #8

    Standardní

    Na desece neni jumper? Ta Asuska co mas ty (i ja) to ma na desce, "Keybord Wake Up", ale nepojede mu zapinani PC s klavesnice.
    Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Shox
    Na desece neni jumper? Ta Asuska co mas ty (i ja) to ma na desce, "Keybord Wake Up", ale nepojede mu zapinani PC s klavesnice.
    jak rikam..je to na ty Abitce...
    nic....

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    41
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    309

    Standardní

    Mě to taky svítí a taky to nejde vypnout (Albatron), ale nevadí mi to Aspoň v noci najdu stůl...
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  11. #11

    Standardní

    Na desece neni jumper? Ta Asuska co mas ty (i ja) to ma na desce, "Keybord Wake Up", ale nepojede mu zapinani PC s klavesnice.
    Gigabyte 965-DS4 v3.3, Q9300, 4x1GB AData EE, Sapphire 4850

  12. #12

    Standardní

    Citace Původně odeslal Anduril
    Mě to taky svítí a taky to nejde vypnout (Albatron), ale nevadí mi to Aspoň v noci najdu stůl...
    taky pravda
    pokud to nevadi ty coce, tak to nevadi ani me....
    VADI JI TO? skoro bych i tipoval ze jo....
    nic....

  13. #13
    Senior Member mince
    Založen
    05.03.2003
    Bydliště
    Piestany
    Věk
    50
    Příspěvky
    832
    Vliv
    275

    Standardní

    heh ,,, no ... cocke to urcite nevadi
    teda aspom moja sa na to nestazovala
    vadit by to mohlo skor LEDke .. ale to zas neni problem vymenit a fungujes dalej
    ja som LED vymenil / cervenu za modru / kvoli farbe a mys faxa ako predtym , tagze pohoda jazz
    NTB - nejake Lenovo
    PC - Intel i5 netaktovany
    fotoze : Panasonic DMC-TZ20 + DMW-MCTZ20E
    technical diver , deep full nitrox 75m :)

  14. #14
    Senior Member Avatar uživatele Anduril
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    OVA, OL
    Věk
    41
    Příspěvky
    3 474
    Vliv
    309

    Standardní

    Nevadí to ničemu....ještě jsem neviděl ledku, která by odešla opotřebením...to už dříve vyměníš tu myš za novou...
    ntb: HP EliteBook 8460p i7-2640M | 8GB RAM | 120GB SSD + 500GB HDD | ATi HD6470 | 14" HD+ | W7 PRO
    home: HP Docking Station | HP L2045W | WD 500GB Scorpio Blue USB box
    work: HP Docking Station | HP L2445W
    audio: Epiphone G-400 SG + Sounder Telecaster | E-MU 0202 | Cambridge Audio Azur 340R | Wharfedale Diamond 9.2 | Magnat Betasub 20A | Sennheiser HD555

  15. #15

    Standardní

    Citace Původně odeslal Anduril
    Nevadí to ničemu....ještě jsem neviděl ledku, která by odešla opotřebením...to už dříve vyměníš tu myš za novou...
    moje rec... krysa urcite nestala vic nez 4 kila a proto bych neresil jestli to vadi ji, ale spis jestli to nevadi tobe
    nekamaradim s vama

  16. #16

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xima
    Citace Původně odeslal Anduril
    Nevadí to ničemu....ještě jsem neviděl ledku, která by odešla opotřebením...to už dříve vyměníš tu myš za novou...
    moje rec... krysa urcite nestala vic nez 4 kila a proto bych neresil jestli to vadi ji, ale spis jestli to nevadi tobe
    hmmm..me to nevadi..tak jo no....ja to tak necham...
    nic....

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •