Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Výsledky 51 až 52 z 52

Téma: Solidní NB za cca 25tis.?

  1. #51

    Standardní Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    Ta stránka co poslal hadr mi docela dává zabrat Jsem netušil, že mají (v některých případech) až tak zajímavé ceny - díky slevám. Ta nabídka vypadá moc moc lákavě. Sice jsem zatím nenašel (a asi ani nenajdu) nic od Ati, tím pádem budu mít na klíně trochu víc horko, ale zas na druhý straně to vyváží DDR3 RAM.
    Co jsem zatím zkoušel v Dell konfigurátoru, tak ty eng ceny jsou znatelně lepší než na trhu v čr, o irl ani nemluvě..

  2. #52

    Arrow Re: Solidní NB za cca 25tis.?

    me notasy pokud chces zkusenosti

    386 Texas Instrument - pecka notas, na tomhle jsem objevoval taje notase jako takoveho, nekde ho mam jeste v muzeu

    Pentium 233 Acer drzak jako hovado, kazdej den jsem na nem s brachou neco smazil - prodan
    PII 450 Acer - notas je pouzivan do dneska, nema sice uz funkcni baterku, ale s dokinou ho mati snad pouzivala do roku 2008, na limitu stacil, na porizovaci cenu to byl kram - home

    Apire 2001 - vymenil jsem kloub displeje po 2letech, jede do dneska, docela slusnej povrch, podrzel si taky docela pekla r8500 ktera sla brutalne pretocit, procak sel manualne regulovat, zralo to houby, docela spokojenost, slusna baterka ale 15,4" - prodan

    TM46xx - v podstate podobna kostrukce, akorat r9700, tragicky zpracovani, prvni z rady TM teto konstrukce, k srdci mi neprirost

    D620 - 3 exemplare - prubezne jsem menil kusy, LCD a GK, takze jsem mel tenhle notas v opravdu hodne kombinaci - docela slusnej notas, nicmene kdyz s nim opravdu intenzivneji delas, tak opet odchazi kloub displeje, a posledni dobou mi i zacal radne topit do stehen, potreboval by nejakou kuru, vykonem porad staci 4GB ram, 7200 rpm, dokina, 2 adaptery, nicmene me neskutecne toci nepritomnost DVI na tele notasu, relativne nekvalitni osazeni USB portu, baterka taky zacina odchazet. Nicmene pecka muzes osadit EDGE/3G kartou, je tam na to primo slot vedle Wifiny (mam tam ted n-ko a jede docela slusne)

    V podstate kdyz D620 tak koupit fakt nejaky orez + si tam dat 4GB ram, poradnej disk, n kovou wifinu, cestovni nabijecku + dokinu + poresit adapter do auta/vlaku/letadla a vystacis si na chvilku, nicmene na hry si postav desktop, v notasech to je proste proti smyslu prenaseni, ergonomie, vydrze atd. Nikdo me nepresvedci ze se na tom da obstojne hrat crysis a jeste to tahat jako kotata, kort kdyz pises neco o irsku.

    Nechtej dopadnout kamos co se nechal zlakat parametrama MSI.

    Mam pul druhe a nudim se, pokud je to moc OT, tak prosim adminy o smazani, nejak mi ujela ruka na klavesce...

    Takze to je me kratke ntb resume, ono fakt zalezi na jednotlivem kusu, pohlidej si hlavne uchyceni displeje a pripadne na kolik prijde vymena, nebo jestli to jde zpatky "utahnout" aby se display neviklal.

    Jinak 25k neni tak malo penez, sice to je trapna rada, ale vem IBM TP nebo DELL Lradu Dxx . Vsude jsou kompromisy a na zadny z nabizenych notebooku do 25k se nemuzes 100 procentne spolehnout.

    Ja vazne nevim jaky bude muj pristi notas, v ramci mechanicke odolnosti nebyl spatny ani pritelkyne G4, docela slusna konstrukce, zase tam na tom notebooku nic moc neni. Imho ten chybici DVI port celkem distancuje D620 protoze to uz je dneska fakt vec nepostradatelna, vidim to jak me stve pripojovat vsechny plazmy, projektory atd.
    "Work"Station: E8400||4GB RAM||WIN 7||ATI||Samsung 24"||X25 SSD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jaký CPU do cca 6000?
    Založil pavsko v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 24
    Poslední příspěvek: 01.02.2006, 13:13
  2. Zníženie voltáže NB
    Založil bananalama v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.01.2006, 08:23
  3. 08/05 NB - Acer Ferrari 4005 vs Asus V6V
    Založil EVOlution v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 17.08.2005, 11:07
  4. aky NB od Toshiby?
    Založil EVOlution v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 27.05.2005, 09:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •