Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 22 z 48 PrvníPrvní ... 1218192021222324252632 ... PosledníPoslední
Výsledky 526 až 550 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #526

    Standardní

    Citace Původně odeslal monsoon
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal sendik
    Existuje nejaky plugin do mirandy (konkretne pouzivam miranda pack 0.3.3.1) ktery by umel zobrazovat, ze mi druhy uzivatel prave pise (jako to umi icq?)

    Diky za odpoved
    myslim ze zobrazuje i bez pluginu
    Jojo, zobrazuje i bez pluginu, muzes jeste pouzit popup plugin, ten to taky umi zobrazovat.
    no pokud mas nCover tak musis mit plugin..

  2. #527

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal monsoon
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal sendik
    Existuje nejaky plugin do mirandy (konkretne pouzivam miranda pack 0.3.3.1) ktery by umel zobrazovat, ze mi druhy uzivatel prave pise (jako to umi icq?)

    Diky za odpoved
    myslim ze zobrazuje i bez pluginu
    Jojo, zobrazuje i bez pluginu, muzes jeste pouzit popup plugin, ten to taky umi zobrazovat.
    no pokud mas nCover tak musis mit plugin..
    neni pravda, zrovna nedavno sem si vsimnul ze se to da v nConvers zapnout a zadny dalsi pluginy potom nepotrebujes...
    zde býval podpis...

  3. #528

    Standardní

    Dela to plugin 'TypingNotify'.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #529

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Dela to plugin 'TypingNotify'.
    jj to je ono.
    Spis by me zajimalo co myslel Durdin.., jak se to da zapnout?

  5. #530

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal howard
    Dela to plugin 'TypingNotify'.
    jj to je ono.
    Spis by me zajimalo co myslel Durdin.., jak se to da zapnout?
    možná to dělá ten typingnotify, ale v nastaveni NConvers mam v podskupině 'NConvers--upozornění' položky Typing Notification Options. a tam se to dá zapnout ...
    zde býval podpis...

  6. #531
    Senior Member mince Avatar uživatele Katoo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Návsí
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 717
    Vliv
    286

    Standardní

    Možná to už víte,ale vyšel nová Trillian 3.0 zatím se na něm učím,ale je velice příjemný a lehký na ovládání,za nedlouho by měla vyjít i čeština.
    1.DFI LP nF4 Ultra-D,A64 3000+Venice @ 300x9,1,6VCORE,
    MSI HD3870,Hitachi 160GB,Hitachi T7 250GB,WD 320GB SATA II KS,DVD-RW NEC 7220A,Big tower Cheiftec MA-01WD-D
    Water cooling (Aquacool)

  7. #532

    Standardní

    Uz davno, ja na nem jedu.
    Mohli si odpustit tolik XPckovske grafiky v Options, pro me je to trochu neprehledne, nektere volby jsou zakopane jeste v nake podobrazovce. Jinak je dobrej, ale zas tolik zmen oproti T2pro neni. Ale na druhou stranu, ze T3basic umi mnohem vic veci, nez T2basic.

    Tady mate rozdily, mezi T3basic a T3pro:

    http://www.ceruleanstudios.com/compare/

    Par veci mi v basic chybi (napr. nezobrazuje historii, nehejbaci smajlici, ...) ale jinak je v pohode. V pro je samozrejme vsechno.

    Ocekaval sem v T3 nasledujici veci:
    - vice informaci v tooltipu
    - vice informaci v user details
    - spravit divne fungujici pridavani uzivatelu, nechapu proc T3 posila zadost o autorizaci s prazdnym textem a nemuzete to ovlivnit
    - ikony se sitema (AIM, ICQ, IRC) nelze dat dolu, jako to bylo v T2
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  8. #533

    Standardní

    Psal tady nekdo, ze uz je ICQ5? http://technet.idnes.cz/software.asp...6_software_gre

    Chvili jsem ho zkousel, ma dost veci navic, ale uz je extremne preplacane...

  9. #534

    Standardní

    Lamovsky dotaz k Mirande:
    chtel bych pres ni komunikovat na IRC, ale nejak netusim, kde co nastavit, v nastaveni chteji Site, nazev serveru a "adresu nebo nazev". Vim jen jaky chci cesky kanal (#neco), co mam kam napsat?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  10. #535
    Junior Member
    Založen
    13.07.2004
    Bydliště
    Kopřivnice
    Příspěvky
    19
    Vliv
    0

    Standardní

    nevite o nejakem pluginu do Mirandy pres ktery se daji posilat SMS ?

  11. #536

    Standardní

    Citace Původně odeslal Sigi
    nevite o nejakem pluginu do Mirandy pres ktery se daji posilat SMS ?
    no to by bylo SUPER, ale SILNE pochybuji ze neco takoveho exituje pro CR! Tedy musite pouzivat externi programy

  12. #537
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    272

    Standardní

    Přešel jsem na Trillian. Nevím proč, ale Miranda mi občas nedoručila zprávy (směrem ke mně a jako naschvál se většinou jednalo o relativně důležité).
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  13. #538

    Standardní

    Citace Původně odeslal Sigi
    nevite o nejakem pluginu do Mirandy pres ktery se daji posilat SMS ?
    Bud pomoci te jedne pochybne icq brany, je to normalne kontakt 228609757, na nej poslete zpravu ve formatu "00420603123456 zprava". Umi posilat snad vsude, v cr odzkouseny vsechny 3. Nebo dalsi moznost je pres jabbera, zvolis si server njs.netlab.cz a pote si aktivujes sluzbu SMSneco, ted nevim presne jak se to jmenuje, pridas si do kontakt listu lidi, kteri maji adresu ve formatu +420603123456@sms.netlab.cz a pote jim jen posilate zpravy. Tohle jede pouze na eurotel a oskar, vyuziva to jejich verejne brany.

    Fanless Experiment || Gigabyte Z77-DS3H | Intel i5-3570K | Thermalright HR-02 | 16G DDR3 | Sapphire HD 7750 Ultimate | Crucial M4 256GB | Seasonic X-400FL | Fractal Define R4
    Dell D430 || i945G | C2D 1.2G ULV | 2G DDR2 533 | GMA950 | 12" 1280x800 | 80G 4k2 | 802.3ab | 802.11g | 802.15.1 | HSDPA | Windows 7 x64
    Storage || i965G | E2200 | 4G DDR2 | RAID5 6x Samsung HD154UI 1.5TB - ~7TiB | 802.3ab ...powered by Ubuntu Server x64
    Accessories || E-MU Tracker Pre USB 2.0 | Meier Corda Headsix | Sony MDR-CD470 | Pioneer A-204R | Tesla ARS 9218 32 | LG 32LD350

    "Music is essentially useless, as life is." George Santayana


  14. #539

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    Lamovsky dotaz k Mirande:
    chtel bych pres ni komunikovat na IRC, ale nejak netusim, kde co nastavit, v nastaveni chteji Site, nazev serveru a "adresu nebo nazev". Vim jen jaky chci cesky kanal (#neco), co mam kam napsat?
    dáš normálně možnosti-sítě-IRC tam vybereš např. nějakou EFnet sít
    pak dáš IRC-připojit rychle a nakonec přijít na kanál kam zadáš #neco

  15. #540

    Standardní

    No ja pouzivam kombinaci ICQ5, Windows Messenger, a IM2 a v nem mam Yahoo klienta.
    1.PC:Athlon XP 2200+ Thorton, Gigabyte GA-7VT880-L, 512MB RAM DDR 400 Canyon, Gigabyte R9550 128MB, Seagate ST340014A 40GB, LiteOn CD-RW 52x-32x-52x, LG DVD-ROM 16x, Sound Blaster Live! 5.1 Value, 2x LAN Realtek 10/100Mb, PCI IEEE1394 Via, 400W Redstar zdroj, 17\" ADi MicroScan

  16. #541

    Standardní

    Citace Původně odeslal Sam9999
    No ja pouzivam kombinaci ICQ5, Windows Messenger, a IM2 a v nem mam Yahoo klienta.
    ehm, to jako pouzivas najednou Ses prosimte normalni Vzdyt tohle vse umi NAJEDNOU Miranda

  17. #542

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Harry
    Lamovsky dotaz k Mirande:
    chtel bych pres ni komunikovat na IRC, ale nejak netusim, kde co nastavit, v nastaveni chteji Site, nazev serveru a "adresu nebo nazev". Vim jen jaky chci cesky kanal (#neco), co mam kam napsat?
    dáš normálně možnosti-sítě-IRC tam vybereš např. nějakou EFnet sít
    pak dáš IRC-připojit rychle a nakonec přijít na kanál kam zadáš #neco
    proc zrovna EFnet? pravdepodobne spis potrebuje nejakej ircNet server.. irc.felk.cvut.cz, irc.i.cz apod.. jen podle jmena channelu je to ovsem neidentifikovatelne

  18. #543
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    259

    Standardní

    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?

  19. #544
    Administrátor マツダ mince Avatar uživatele Marty
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Sanctuary
    Věk
    42
    Příspěvky
    8 225
    Vliv
    300

    Standardní

    Citace Původně odeslal Magus
    Přešel jsem na Trillian. Nevím proč, ale Miranda mi občas nedoručila zprávy (směrem ke mně a jako naschvál se většinou jednalo o relativně důležité).
    Jako ze ti vyskocilo okno s timeoutem?
    ve standartni instalaci to okno staci nechat chvili otevrne a zprava se doruci..
    nConvers timhle ani neotravuje a zobrazuje jen malou ikonku u odesilane zpravy.
    CUBE> Ryzen 7 7700X + Arctic Lq Frzr III 64 GB DDR5-6000 ◦ ASUS TUF B650PLUS ◦ ASUS RTX3060 OC 12GB ◦ Kingston KC3000 2TB ◦ SS G12 GM-650 Gold ◦ Samsung S27A800 4K
    WORK> HP EliteBook 845 G9 ◦ Ryzen 5 PRO 6550 ◦ 32 GB DDR3 ◦ 2048 GB nVME SSD ◦ 14.1" 1920x1080 LED + 2x 32" Dell 4K ◦ Win11 Enterprise
    SERVER> HP ProLiant Microserver Gen8 ◦ Intel Core i5-3540T ◦ 16 GB DDR3 ◦ 180 GB SSD + 2x4 TB WD RED + 2x16 TB Toshiba ◦ 10GbE NIC
    PHOTO> Canon EOS 70D ◦ EF 70-200/4L ◦ EF-S 10-18 STM ◦ EF 50/1.8II ◦ EF-S 40/2.8 STM ◦ Yongnuo YN-568EX ◦ Tamrac 5534
    HOMECINEMA> TV Samsung UE55Q55T 55" 4K ◦ DVD Pioneer DV-310K ◦ AVR Yamaha RX-V359 ◦ SPK Dexon Allegro 5.0
    OTHERSTUFF> Mikrotik RB760iGS ◦ Mikrotik CSS610
    ◦ Mikrotik CRS326 ◦ UniFi WLAN ◦ Xerox B235 ◦ Canon PiXMA MG5350

  20. #545
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal Marty
    Citace Původně odeslal Magus
    Přešel jsem na Trillian. Nevím proč, ale Miranda mi občas nedoručila zprávy (směrem ke mně a jako naschvál se většinou jednalo o relativně důležité).
    Jako ze ti vyskocilo okno s timeoutem?
    ve standartni instalaci to okno staci nechat chvili otevrne a zprava se doruci..
    nConvers timhle ani neotravuje a zobrazuje jen malou ikonku u odesilane zpravy.
    Ne. Zkrátka mi nebyla doručená zpráva, když jsem byl offline a posléze se připojil (stalo se mi to několikrát).
    Naprosto jsem se přesvědčil v posledním případě, když už jsem přecházel na Trillian. Řekněme, že Mirandu jsem používal někdy třeba do 10.1.
    11.1. jsem nainstaloval Trilliana a teprve tehdy mi došly dvě offline zprávy někdy ze dejme tomu ze 1.1. a 7.1. (Data jsou jenom ilustrační, ty přesný si nepamatuju, ale prostě mi při 1. spuštění Trillianu došly několik dní starý zprávy, který mi předtím v Mirandě nedošly). Používal jsem normální IM, nCovers jsem měl jen nainstalovaný, ale neaktivní.
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  21. #546
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gastan
    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?
    furt mi to nejede, nevedeli byste negdo? pls...

    EDIT: zkouseno u prijemce ktery ma ICQ 2003b

  22. #547

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal Gastan
    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?
    furt mi to nejede, nevedeli byste negdo? pls...

    EDIT: zkouseno u prijemce ktery ma ICQ 2003b
    někdy mi připadalo, že miranda umí posílat soubory snad jenom mirandě a to ještě přes jiné protokoly než icq.....
    ale příčinou může být kerio, pokud příjemce blokuje port, který se miranda/icq snaží použít na přenos souboru, pak to zaručeně nepůjde, (to samé platí i pro posílání zpráv přímo a né přes icq srvr)
    zde býval podpis...

  23. #548
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal durdin
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal Gastan
    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?
    furt mi to nejede, nevedeli byste negdo? pls...

    EDIT: zkouseno u prijemce ktery ma ICQ 2003b
    někdy mi připadalo, že miranda umí posílat soubory snad jenom mirandě a to ještě přes jiné protokoly než icq.....
    ale příčinou může být kerio, pokud příjemce blokuje port, který se miranda/icq snaží použít na přenos souboru, pak to zaručeně nepůjde, (to samé platí i pro posílání zpráv přímo a né přes icq srvr)
    hm,prijemce zadny firewall nema,ja mam Kerio,ale u mirandy jsem vse povolil a furt nic...kua asi budu muset zkusit trilliana nebo neco jineho

    EDIT: jeste me napadlo,muze byt problem,ze ja mam verejnou IP a prijemce vnitrni IP ?

  24. #549
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Vinařice u Kladna
    Příspěvky
    356
    Vliv
    272

    Standardní

    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal durdin
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal Gastan
    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?
    furt mi to nejede, nevedeli byste negdo? pls...

    EDIT: zkouseno u prijemce ktery ma ICQ 2003b
    někdy mi připadalo, že miranda umí posílat soubory snad jenom mirandě a to ještě přes jiné protokoly než icq.....
    ale příčinou může být kerio, pokud příjemce blokuje port, který se miranda/icq snaží použít na přenos souboru, pak to zaručeně nepůjde, (to samé platí i pro posílání zpráv přímo a né přes icq srvr)
    hm,prijemce zadny firewall nema,ja mam Kerio,ale u mirandy jsem vse povolil a furt nic...kua asi budu muset zkusit trilliana nebo neco jineho

    EDIT: jeste me napadlo,muze byt problem,ze ja mam verejnou IP a prijemce vnitrni IP ?
    No to samozřejmě bude tím, jestli ty ten soubor posíláš ne neveřejnou IP
    AMD Athlon64 3000+ | MSI K8T Neo2-FIR | V-Data 2x256 MB DDR 400 | Sapphire Radeon 9600 Pro Advantage 128 MB DDR @ 450/520 | ATI TV Wonder VE | Creative Audigy ES | WD 3x80 GB + 160 GB all with 8 MB cache | LG GSA 4160 | Gembird WCS-YF-1A | HP ScanJet 3400C, DeskJet 5652 | ADI P750 | MS Windows XP Prof. dualboot with SUSE Linux 9.3 CZ | Wireless Internet connection with Ovislink 1120 via KLFree.net | IP Telephony with Sipura SPA 2000 via Softphone

  25. #550
    Member mince
    Založen
    14.09.2003
    Bydliště
    Uherské Hradiště
    Příspěvky
    274
    Vliv
    259

    Standardní

    Citace Původně odeslal Magus
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal durdin
    Citace Původně odeslal Gastan
    Citace Původně odeslal Gastan
    nevim jestli to tady bylo.Mam Miranda IM 0.3.3.1. a
    nedari se mi odesilat soubory. Napise mi to ze "zadost odeslana,cekani na potvrzeni...." je pricinou fw Kerio ? jak na to,aby to jelo?
    furt mi to nejede, nevedeli byste negdo? pls...

    EDIT: zkouseno u prijemce ktery ma ICQ 2003b
    někdy mi připadalo, že miranda umí posílat soubory snad jenom mirandě a to ještě přes jiné protokoly než icq.....
    ale příčinou může být kerio, pokud příjemce blokuje port, který se miranda/icq snaží použít na přenos souboru, pak to zaručeně nepůjde, (to samé platí i pro posílání zpráv přímo a né přes icq srvr)
    hm,prijemce zadny firewall nema,ja mam Kerio,ale u mirandy jsem vse povolil a furt nic...kua asi budu muset zkusit trilliana nebo neco jineho

    EDIT: jeste me napadlo,muze byt problem,ze ja mam verejnou IP a prijemce vnitrni IP ?
    No to samozřejmě bude tím, jestli ty ten soubor posíláš ne neveřejnou IP
    dik za ot.a da se s tim neco udelat?

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •