Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 26 až 50 z 64

Téma: Co lze zjistit z death CPU?

  1. #26
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    chces argument no tak pouzij jeho vlastni zbrane:
    1.mas doklad ze to od tebe prevzal
    2.tím ti uznal ze je procesor z tvé manipulce vporadku a tudiz uznal ze chyba bude v cpu a ne v tvé instalaci.
    3.Kdyby te porad palkoval tak jak tady napsal Xfantasy jen mu povezo čoi (česká obchodní inspekce)
    4.naser se přimo předním slušně ho pošli do řitii s tím že jestli od nej nedostanes vyreklamovaný procesor (v pořádku tudíž nový) tak že si za 1 měsic pujdeš rovnou pro penize a pokud ti je nevida tak pak použij ČOI
    a muže se bodnout.

    Kamos chtel inovovat kompa tak jsem mu prodal moji GF4mx440 + paměť a cashe,pak jsem od jednoho prodejce koupil atlona 900 ten skurvysyn smahl 3 desky kopul jsem u toho prodejce novou desku (popravde ta deska co mel bylt totalni shit)strcil jsem do toho stary procesor jelo to normalne strcil jsem do toho A 900 a do peti minut se zafikl a uz jen pipal.
    Ten prodejce mi porad rikal ze uz mi priveze novou desku dokonce jsme se domluvili na vymene A900 za durona 1200 (z louže do bahna) no uplinul mesic a deska nikde tak jsem ho poslal do riti vzal jsem si prachy za desku jeste ten den jsem desku koupil v obchde kde stale nakupuji a jeste se mi nestalo abych od nich neco znicil (mam na niceni talent) strcili jsme do te nove desky (prodejce a ja) ten vyjebany D 1200 jel taky asi tak minutu a pak se smahl nasrany jak cip jelikoz to nebyl muj pocitac ale kamose jen si dokazte predstavit mesic bez kompu a jestet kdyz v televizi mate 3 programy a na vsech trech jsou nekutecne kokotiny (moderator od odpusti) no sel jsem ho reklamovat on ho skontnul (zkontroloval) podvrdil zaruku prodelal na tom tak 2000 jelikoz to slo z jeho kapsy + benzin bo to prase tluste neumi chodit pesky no a to same co z deskou po 1 měsici jsem si prišel pro penize a pa pa ty dobytku.

    Tak ze az ti bude ten prodejce hazet argumenty posli ho do riti (slusne abys pak nevypadal jako tupec((chybama se clovek uci)) stím ze bud ti ho vyrekalmuje a nebo vrati penize a pokud ani tak neustoupí tak se seber a prid az za mesic stim ze jestli pro tebe ma procesor nebo penize.

    A bacha ať neskrachuje

    v nasem kraji to tak, chodi nevim odkud jsi ty ale tady jsou buď dobří a nebo špatni a ti špatní dlouho nevydrží jelikož u nich nikdo nenakupuje.

  2. #27
    Member mince Avatar uživatele abel
    Založen
    10.01.2003
    Bydliště
    Praha - Uhříněves
    Příspěvky
    173
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lama
    v nasem kraji to tak, chodi nevim odkud jsi ty ale tady jsou buď dobří a nebo špatni a ti špatní dlouho nevydrží jelikož u nich nikdo nenakupuje.
    tak by to mělo chodit všude a ve všem (a ne že se ti chechtá do ksichtu a prodává vesele dál ).
    C2D E6550, Gigabyte GA-P35-DS3R, 2 x 2048MB Kingston HyperX, 2x 640GB WD AAKS, 160GB Hitachi 7K250, Palit X1950GT, LG GSA-4167B, SoundBlaster X-Fi Platinum, Dell Ultrasharp 2209WA, WIN 7 x64

  3. #28
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    moje řeč sakra žijem v demokracii ne za totace (i kdyz si u nekterych obchou tak nepripadam) buď máš nebo ne konkurence je veliká.

  4. #29
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lama
    1.mas doklad ze to od tebe prevzal
    2.tím ti uznal ze je procesor z tvé manipulce vporadku a tudiz uznal ze chyba bude v cpu a ne v tvé instalaci.
    No zastavil bych se hned u toho 2. bodu: Kamos mi vcera rikal ze pry taky spalil nejakyho celerona a dle nej to na nem VUBEC nebylo videt, pry jen trosku smrdel. Zajimalo by me jestli tyhle veci jdou poznat a jestli je oni musi rozpoznat jeste pred tim nez to poslou na reklamaci Snad by mi na to mohl odpovedet nekdo z 4a, kdo dela ci delal servisniho technika. Nerad bych aby me odpalil odpovedi ze to je zalezitost reklamacniho rizeni a tudiz od toho jsou servisaci, kterym se tyhle reklamace posilaji!

    BTW Baťa's city = Zlín Konkretne je to firma AVEX
    Hromada šrotu...

  5. #30
    Junior Member
    Založen
    07.07.2003
    Bydliště
    ((-:Cerna Ostrava:-))
    Příspěvky
    18
    Vliv
    0

    Standardní

    Citace Původně odeslal Xfantasy
    Instalovat to může kdokoliv-výrobce netvrdí že to smí jen osoba školená.Samozřejmě že musí dodržet určitá pravidla montáže.Ale na to by se přišlo už při převzetí na reklamaci.


    To jakou měl freq jsou schopni poznat.Ale to jaké napětí do něj šlo asi ne.Taky sem jednou reklamoval Celer 766.Měl sem to na slot 1 a při montáži mi vypadli jumpery ze slotu (na napětí).Zapnu comp,najede do postu-pak zásek a konec.No a reklamace proběhla úspěšně.Nštěstí jsem ho měl na default freq,ale toho proudu se tam pustilo trochu moc....

    -Pokud ti to vzali na reklamaci,tak tím ti potvrzují že CPU byl mechanicky naprosto v pořákdu (nepoškozený růžky....) a tudíž je vada vnitřní.Tím je taky jasné že montáž proběhla v pořádku.

    sohlas..jenom na okra:tak ,proc potom na veskere komponenty lepi tu nalepky ze instalaci tohoto komponentu muze provadet pouze osoba proslkolena podle vyhlasky 50/§5..jednom s tim na me prisli,kdo to instaloval..ja mam sice jenom 50/§4,ale toho si nevsimli,stacilo ukazat papir..no je to elektrikarska vyhlaska,ale plati bohuzel i pro montaz vsech samostatne prodavanych komponent..

  6. #31
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    No tak lidi. Zbyva mi jeste asi 5 hodin do onohop stretu s prodejcem Nejake posledni napady ci doporuceni

    Muja plan je zatim takovyhle:
    1.Provrtat onoho prodavace laserovym pohledem hned po prichodu

    2. Nejdriv ho odpalkovat ohledne tech ulamanych rozku s tim ze nic takoveho tam pri prebirani nebylo a ikdyby, mel si toho vsimnout - to ze ho prevzal potvrzuje ze byl fyzicky OK. (znova pripominam ze o zadnych ulamanych rozkach nevim)

    3. Okazat spaleni CPU na vnitrni vadu - CPU v dobe "posledniho dechu)
    bezel na zakladni frekvenci i napajeni. - nabidnu jem klidanko prozkoumani meho chladice i zbytku compu. (tady je predem jasne ze tim se nebudou chtit zabyvat a ikdyby nemam co skryvat). Upozornim je na to, ze oni mě musi dokazat ze ja ho neznicil a nikoli naopak!

    4. Pocitam ze hadka se dostane az sem a tak mu tam necham adresu s tim, at mi doporucene poslou podrobnou technickou zpravu s tim ze to potrebuju pro odvolani - ze s ni pujdu na ČOI (dam jim najevo ze vim kde presne ve Zline sidli) s tim ze ho ubezpecim ze mam 90% procentni sanci na uspech a jestli ano, tak pro ne to znamena pokutu nejen od ČOI, ale ze spolu s nima vetsinou chodi i kontrola ze ŽIVNOSTENSKEHO ŮŘADU ktera si pry vzdy neco najde, takze i kdyby nepomohla ČOI, tak nejaka pokutka bude.

    5. Taky ho pozadam o jeho jmeno, ze ho uvedu do one zpravy, ktera se dozajista dostane (treba i s nejakou tou pokutou) do rukou jeho zamestnavatele (osobni zastraseni by mohlo pomoci - dotycnemu prodavaci uz to nebude tak uplne fuk - ze je to mezi mnou a firmou, od ted uz v tom lita taky)

    6. Samozrejme plati ze nic nebudu podepisovat - ani ze si nechci prevzit vyreklamovany CPU.

    7. Pripomenu ze muj tel. maji a kdyby tu reklamaci prehodnotili jinak, muzou mi zavolat.

    8. Slusne podekuji a odejdu bez prasknuti dveri

    9. To uz sem sice nepatri, ale tak jak tak se de vecer na pifo a za babama

    10. Cekani................nevim jak dlouho.

    11. Pokud se nic nestane opisu tady z fora z nejakeho thredu co jsem videl odstoupeni od kupni smlouvy.

    12. Tak a tady jsem skoncil. Pokud mi poslou opravdu nejakou podrobnou technickou pravu, nevim co s tim ci co dal. Jedine co pak budu moct udelat, je hodit ji sem na 4um. S tou ČOI zatim jen blafuju - nechce se mi to nejak oblitavat, ale treba se prinutim - koneckoncu vic jak onen CPU a trochu casu neprodelam...........


    Takze: Jestli ma nekdo jeste nejakou dalsi radu ci upozorneni na nejakou chybu v mem "planu"..........jeste je cas to prihodit.
    Jestli se tohle povede, poslu 4u 10% z ceny noveho CPU (ktere si tim padem nebudu muset kupovat) jako diky

    P.S.: Kazdopadne jeste dnes poslu prispevek s popisem, jak to probihalo.
    Hromada šrotu...

  7. #32

    Standardní

    Takze ja pracujem ako servisak...je to sice VO ale podobne...

    Z vlastnej skusenosti viem,ze AMD sa blbo reklamju,hlavne olamane.
    Ak prinese zakaznik CPU AMD (ak ide o BOX mal by prinies aj chladic) a ja na nom nevidim ziadnu mechanicku zavadu,primam ho bez problemu.
    Upozornim len zakaznika ze to moze trvat 2 tyzdne +,lebo to odchadza k dodavatelovy (normalne vybavujeme reklamacie to tyzdna,HP do 24h).
    Ak je na nom vidiet napr. olamane rohy,alebo nejake velmi spalene miesto,odmietam to prijat - zle zaobchadzanie - alebo to primem,ale na protokol ktory dostava aj zakaznik napisem ze to ide na POKUS k dodavatelovy a moze to trvat viac ako 30 dni a aj potom to nemusi byt uznana reklamacia.

    CPU Intel nemaju vobec taketo problemi.

    Este upozornim,ze pracujem vo VO ktory ma zastupenie skoro v kazdej krajne od SVK,CZ az po Cyprus atd a sme najvacsi distributor Intel...

    Ak to teda uz raz prijal a neupozornil ta, neni o com,je to jeho vec!
    hp pavilion zt3020

  8. #33
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    Tak a je to za mnou.
    Nuze jak to probihalo. Vletel jsem tam jak Rocky do ringu a zamiril jsem si to k nic netusicimu mladickovi za pultikem. Podal jsem mu reklamacni protokol a cekal co se stane. Ten prinesl muj dobre znamy CPU, podal mi ho na stul se slovy tady ho mate. No jak to dopadlo se ptam? No co nam napsali: ze CPU ma ulamane rozky a je spaleny. Na to se zaruka AMD nevztahuje. Tak jsem se s nima zacal hadat. SLo to celkem dobre, protoze ti hosi se zkratka schovavali za sveho dodavatele takze to bylo same "oni to a my nic, my to jenom prodavame" (jak jsem ocekaval) a k tomu jejich vahovy soucet nebyl o nic moc vetsi nez muj
    Prvni co me nasralo, ze kdyz jsem myslel ze ho sfouknu s ohledne tech ulomenych rozku jak malinu, tvrdil mi ze oni jen prodavaji - ze NEMAJI POVINNOST ZKOUMAT NEJAKE FYZICKE POSKOZENI, ze to ma za ukol jejich dodavatel, od ktereho nakupuji a kteremu ty reklamace posilaji. Tak jak to je? Maji povinnost, ci ne? A jestli ano, hodte sem prosim link na nejaky zakon ci obchodni podminku, ktera to vyvraci
    Jen mi vlastne celou dobu vypraveli jak AMD od letoska pri reklamacich pritvrdilo - ze jim vadi vlastne cokoliv a najit vec, na kterou je dnes mozne reklamovat AMD je vlastne nemozne. Asi po 10ti minutach mi bylo jasne ze temhle chlapcum je to vlastne uplne jedno a ze je zajima jen az odbije 6ta vecerni aby mohli jit domu. Pozadal jsem je proto, aby si napsali moji adresu a poslali mi ono rozhodnuti o neuznani reklamace doporucene, ze to budu resit pres ČOI. Jo jasne to klidne muzete, my vam to posleme, odpovedel. Tome napis si adresu paaaaaaana (v tech ackach jsem se neuklepl). Nadiktoval jsem jim adresu a zeptal se, jestli jim nevadi ze si ho vyfotim (rada meho kamose B0biNa) jen vykulili voci, ale neprotestovali. Tak jsem ho blejsknul svym Olympuskem C350 z obou stran na plne rozliseni. Kdyz mi opet podavali ten CPU, rekl jsm jim at si h jeste nechaji, ze to budu resit dal. SLusne jsem podekoval a odesel. Ovsem nejvetsi prekvapeni me cekalo az doma!
    KUAAAAAAAAA ja jsem tam nechal ten reklamacni protokol!!!!!
    V tu chvili jsem myslel ze se zastrelim! Ten typek s nim sel dozadu pro ten CPU a pak ho dal i tim procikem pred sebe na stul. No a jak jsem odchazel, nemel jsem ho na ocich a tak jsem na nej zkratka zapomnel........ Ja vim ze jsem deby* a koko* , ale uz se stalo a vratit se uz by nepomohlo (zavreno). No samozrejme si pro nej hned zitra zajdu a budu ho chtit zpet (ti hosi byli fakt docela natvrdli, takze mi ho daji) ale kdyz jsem si uvedomil co vsechno by s nim mohli udelat(treba pripsat do nej vetu o existujicim poskozenim rohu CPU) a ze ted vlastne krome fotek nejakeho spaleneho CPU nemam v ruce nic co by potvrzovalo ze jsem ho vlastnil a reklamoval, polilo me horko. Mno myslim ze by ale stacilo (pro ČOI) i to vyjadreni co mi poslou.



    Ted ovsem nevim co dal. Tem prodavacum je to uplne jedno - nejsou to soukromnici. Predpokladam ze ted uz to bude jen papirova bitva. Ocekavam ze v tom vyjadreni poslou jen tu samou vetu co predcitali me presne tedy: CPU je spaleny a ma ulamane rozky. Na to se zaruka AMD nevztahuje. Tudiz nic presvedcujiciho. Tohle mohla poznat i napsat kdejaka sekretarka ci uklizecka. Nic cim by se pokusili dokazat moji vinu! Co mam delat dal? Nekde jsem tu zahlidl vzor na ODSTOUPENI OD SMLOUVY. Mam jim to poslat? Nebo mam rovnou zkusit ČOI?

    Diky za dalsi rady a podnety.

    Jedina jista vec je ta, ze si musim jit koupit novy CPU a jen doufat ze prachy se mi od nich vrati.....
    Hromada šrotu...

  9. #34

    Standardní

    na "fyzicke poskodenie" sa nevztahuje zaruka,tak jak to mozu prijatKed to uz raz prijali,tak to je v poriadku...sorry ale asi si malo tvrdy...mal si si nechat zavolat sefa a povedat mu to...
    hp pavilion zt3020

  10. #35
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Mikhaill
    na "fyzicke poskodenie" sa nevztahuje zaruka,tak jak to mozu prijatKed to uz raz prijali,tak to je v poriadku...sorry ale asi si malo tvrdy...mal si si nechat zavolat sefa a povedat mu to...
    Psal jsem:
    Prvni co me nasralo, ze kdyz jsem myslel ze ho sfouknu s ohledne tech ulomenych rozku jak malinu, tvrdil mi ze oni jen prodavaji - ze NEMAJI POVINNOST ZKOUMAT NEJAKE FYZICKE POSKOZENI, ze to ma za ukol jejich dodavatel, od ktereho nakupuji a kteremu ty reklamace posilaji.

    Tvrddy jsem moc nebyl, to mas pravdu, ale proto jsem si nechal poslat ten papir.............a vratit se tam muzu kdykoliv

    EDIT: Na tehle vee se proste zasekl a neslo s nim pohnout. Nahod sem nejaky link na paragraf abych jim ho donesl ukazat a trosku ho popohnal. Kdyz jsem mu to nekolikrat zopakoval, odpovedel mi: No ale spaleny je teda kazdopadne....
    Hromada šrotu...

  11. #36
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    [quote="budik01
    ja mam sice jenom 50/§4[/quote]

    Muzes mi prosim te ukazat ten paragraf 4 rad bych ho videl nabo si ho muzu taky vytisknout vid

    Podivej nevim jak jsi prisel na to ze muzes mit papir na paragraf 4 jelikoz zkousky se delaj na paragraf 5 coz znamena pracovnik znaly pod dohledem paragraf 6 prcovník zanly bez dohletu !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tákze pokud mas paragraf cislo 4 tak jsi bud studen nebo robis na lince v siemensu coz je blbost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§

    pamatuj ze ja jsem lama ale ty jsi lampa

    A podle vyhlasky 50 jsi leda clovek ktery muze a to podotykam muze (muzes taky jet pres rudnou 130Km/h ale nesmi te chytit) jen obsluhovat elektro spotrebice a zarizeni ktere jsou schváleny noramami iso a čsn.

    Podrzeno secteno ty nemuzes mit zadny papir ktery rika ze mas 50/4 muzes mit leda papir kde stoji 50/5 a vise ty jedna lampo

  12. #37
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    a zpet k reklamcím

    zkus se juknout na linky (jsou součástí tohoto fára) a hledej tam.

    Ja ti neco povim Napis jak se ta vymrda*a prodejna jemnuje a kde sidli udelam ji trochu rekalmy navíc

  13. #38
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 736
    Vliv
    300

    Standardní

    Nevim co tu furt resis s dodavatelem, ten te VUBEC nemusi zajimat, ty ses ve smluvnim vztahu s prodejcem a ten se ti zodpovida za vady, ne jeho dodavatel. Jak si to vyridej mezi sebou je jejich problem !

  14. #39
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jezevec
    Nevim co tu furt resis s dodavatelem, ten te VUBEC nemusi zajimat, ty ses ve smluvnim vztahu s prodejcem a ten se ti zodpovida za vady, ne jeho dodavatel. Jak si to vyridej mezi sebou je jejich problem !
    Presne to jsem jim rekl. Ze jejich spor me nezajima. Dnes jsem si byl pro ten papir co sem dostal pri reklamaci - normalne mi ho dali. Vubec neprotestovali. Bud je jim to suma fuk, anebo vi ze nemam sanci.

    Potrebuju poradit v techhle 2 vecech.......

    1. Maji teda POVINNOST kontrolovat fyzicke poskozeni? Je to nekde napsane cerne na bilem Kde? Link PLZ!

    2. Co mam ted delat? Napsat odstoupeni od kupni smlouvy ci nejake odvolani? Nejdriv jim, anebo primo na ČOI?

    3. Vzor odstoupeni od kupni smlouvy jsem tu nasel, ale jak vypada takove odvolani?

    ThX
    Hromada šrotu...

  15. #40
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    No tak lidi! Dotahl jsem to az sem a nevim co dal delat Poradte PLZ co dal
    Hromada šrotu...

  16. #41
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    no nevim kde najdes link kde je to napsane, ale bavil jsem se s kamosem co prodava kompy u jedne nejmenované spolecnosti asi takhle pokud ti to vzal na raklamaci tak ma smulu bud ti da procesor a nebo prachy muze si vybrat zkusim ti pohledat ten link ale nic neslibuji.

  17. #42
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    uz jsem si vzpomel rekalmace se ridi reklamacnim radem skus najit tohle

  18. #43
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258

    Standardní

    Mno jo, ale reklamacni rad ma kazda prodejna trochu jiny a k tomu tam se vetsinou doctes tve povinnosti, nikoliv povinnosti firmy a "rady jak s ni vydrbat"......
    Hromada šrotu...

  19. #44
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    tak skus se juknout na tohle je to rekl od mironetu kdyz mi napises jmeno te tvoji comp firmy tak se pokusim ti najit jejich reklamacni rad.


    http://e-shop.mironet.cz/InfoPage.asp?TP=MN&ID=106

  20. #45
    Member
    Založen
    14.07.2003
    Bydliště
    Baťa´s city/UH
    Věk
    41
    Příspěvky
    332
    Vliv
    258
    Hromada šrotu...

  21. #46
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    maj hezke stranyk prasata* nemohou je udelat trochu z min obrazkama.

    ja jsem tedy nenasel reklamační řád od této firmy vis co zajdi za nima že chceš vidět jejich reklamační řád ať ti ho vitisknou a hlavě ať ti ho podepíší později se ti to bude hoodně hodit.

    Potom až to budeš vyřizovat si vem nějaké nahrávací zařízení a hlavě tak 2 dobré kamarády kteří ti to dosvětší hezky se jich zeptej co hodlají dělat s tím procesorem.

    vytiskni si třeba reklamační řád od mironetu sice je ti k hovnu ale pokud ti nedají jejich reklamační řád tak ho na ně vitáhni dej jim ho přečíst a pak ať ti zdělí svůj názor asi ti tak ti poví že je to pěkné ale že je to nezajímá ale pokud ti nadají jejich reklamační řád tak může použít to co je v obchodním zákoníku a pak chci vidět jeho xicht

    asi ti to moc nepomůže ale nemusíš se bát pokud jejich reklamační řád bude v rozporu s obchodním zákoníkem tak maj smůlu oni ale tu budou mít i tak.

    Poslední rada domluv si schůzku s právníkem vylič mu svůj problém a on je dá k soudu a budou mít po ptákách

  22. #47

    Standardní

    2 Lama : s tim papirem na vyhlasku 50/§4
    nemas pravdu nekery firmy ( treba ta co v ni delam ) si proste nechaj napsat papíry ze zamesnanec byl proskolen ve vyhlasce 50/§4 nebo 5 , 6
    pokud mas vzdelani a praxi v oboru elektro tak za stejny vokecani ti napisou 6ku - pokud nemas tak 4ku
    samozdrejme se nedelaj zadny zkousky staci jen cca15 minutovy povidani ze nemas sahat napr do zdroje atd. nekerý firmy dokonce tenhle papir potrebujou kuli ISU

    2 Batman : pracuju jako servisní technik a mužu ti rict ze takovy cachry s ČOIkou nebo radoby straseni cloveka co to prevzal je zcela bez učinku
    za a) pravdepodobne je jim to uplne u sipku - aspon me by bylo
    b)pravdepodobne je akorat vic naseres - a to ti nepomuze
    c)ani z tim nic udelat nemuzou - pokud sou tam v pozici pouze technika
    ->di za vedenim (nebo posli dopis )
    za dalsi pokud je CPU viditelne mechanicky poskozeno tak by to mel napsat do protokolu jenze sem zvedavej jak mu dokazes to tam musel napsat - verim ze tezko
    a navic predpokladam ze ty ruzky sou ( pokud vubec ) poskozeny jen nepatrne a tak ti proste muzou oponovat ze mechanické poškození neni
    na 1. pohled patrné a tim si podle me bohuzel skoncil.

    ja bych bejt tebou zkusil apelovat nekde na vedeni te firmy (pr. pokud je to jen pobocka tak na centrale ) to je asi nejjednodussi cesta jak by se dalo treba u nas uspet.

    u ty COIky si nejsem jistej jestli po tobe nebudou chtit zaplatit znaleckej posudek ( po kamosovy co reklamoval kopacky to chteli )

    dalsi vec je ze vsechno co je tu napsany plati jen pokud si to kupoval na sebe a ne na ičo

    Asus A7V333, XP1800+@2,2GHz(176x12,5), Thermaltake Volcano 7+(momentalně pokusně watercooling CPU,GPU,CHIPSET), RAM 512 MB PC3200, 5. 1 Live!, Herkules prophet 9700 pro, LEADTEK Winfast TV2000 XP Deluxe, HDD:WD 120GB BB, WD 40GB BB, IBM 40GB 120gxp,IBM 30GB,70GB IBM USB2, CDRW Teac W552E, fortron 350W, bigtower, Premio 19\" P910

  23. #48
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    jo tak to nemusim mit 50/5 ale kdyz nekoho pozadam tak asi dostanu i 50/6. ty si spadl z visne ne takovy blud oblud je lez a nic jineho.


    Na vyhlasku 50/5 potrebujes udelat písemné skousky (a pokud nejsi idiot tak nemusis delat opravne ustni a to je 1. doplnovaci otazka) a pak chodis co 3 roky napreskouseni opet pisemne (prirozene pokud si nezvednes paragrafy)

    Takze tady nemel a to ze jsi podepsal lejstro ktere podepisujes asi kazdy mesic tak ti to nedava vyhlasku 50/X to si pamatuj je top pouze otom ze jsi podepsal ze jsi byl poucen a pokud se ti neco stane nebo zavinis tak je to tvoje chyba k tomu to slouzi.

    Jo a z §5 na §6 potrebujes mit rocni praxi tak zapomen ze muzes preskocit §5 a dostat rovnou §6


    a k te reklamaci cetl jsis obchodni zakonik tak asi vis ze na vse se da odvolat...... a to ne jen o obchodniho zákoníku prirozene to stoji penize.

  24. #49

    Standardní

    to ze muzes preskocit 5 na 6 sem nepsal
    reagoval sem na Tvoji vetu :,,Podrzeno secteno ty nemuzes mit zadny papir ktery rika ze mas 50/4 muzes mit leda papir kde stoji 50/5 a vise ty jedna lampo,,
    protoze papir gde mas napsano ze ze s byl proskolen ve vyhlasce 50/4
    proste mit muze
    a to ze nekde je je praxe takova ze jak sem rikal tomu muzes a nemusis verit to je Tvuj boj
    nebo taky veris , ze v kazdy firme dela kazdej zkousky a prezkouseni aby moh jezdit sluzebnim autem ? ( tyhle preskouseni a i ty puvodni zkousky treba ja jen kazdej rok podepisuju -nekdo je dela ..)

    kazdopadne tohle sem nepatri

    a Batmanovi bych chtel jen poradit aby si spocital a nechal poradit ( od pravnika,cloveka co dela posudky atd. ) na kolik ho ta sranda prijde pokud to chce resit soudne jak ho tu gde gdo hecuje
    pokud to vsak bere jako vec principu a vo penize nejde tak proc ne....

    Asus A7V333, XP1800+@2,2GHz(176x12,5), Thermaltake Volcano 7+(momentalně pokusně watercooling CPU,GPU,CHIPSET), RAM 512 MB PC3200, 5. 1 Live!, Herkules prophet 9700 pro, LEADTEK Winfast TV2000 XP Deluxe, HDD:WD 120GB BB, WD 40GB BB, IBM 40GB 120gxp,IBM 30GB,70GB IBM USB2, CDRW Teac W552E, fortron 350W, bigtower, Premio 19\" P910

  25. #50
    Junior Member
    Založen
    20.10.2003
    Bydliště
    Země.............Red Dragonu (cz/pl)
    Příspěvky
    86
    Vliv
    252

    Standardní

    kazdopadne tohle sem nepatri
    tak na tom se zhodnem

    no jo co se da delat kdybys to dal k soudu tak by te to stalo hafo penez i casu. A pri nasich soudech bys to cele zaplatil ty jsou to mrchy.

    Kazdopádne si vyzádej reklamacni rad abys vubec vedel do ceho des

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. RightMark CPU Clock Utility 1.6
    Založil .:::iGor:::. v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 22.06.2005, 18:57
  2. Zmena vetraku v zdroji, CPU, system - arctic TC
    Založil THX v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 10.11.2003, 18:25
  3. -=|UPGRADE CPU AMD|=-
    Založil Senky v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 43
    Poslední příspěvek: 31.10.2002, 18:40
  4. Potřebuju nutně zjistit teplotu z jádra CPU na Epoxu 8K5A3+
    Založil tombianski v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 25.10.2002, 23:37
  5. CPU už nestačí ??
    Založil tombianski v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 23.10.2002, 07:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •