Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 48 z 48

Téma: Windows XP nebo Windows 2000???

  1. #26

    Standardní

    No, ja bych doporucoval XPcka... sam je pouzivam je to fakt super system... jsou sice narocnejsi na hw nez 2k a 128mb jim nestaci, ale s 256ti je to v pohode. Podpora vsech moznejch i nemoznejch zarizeni v nich uz je a nebo je pro ne dostupna jako jedna z prvnich. W2k nebyly vydany jako multimedialni system (tj. hlavne hry a taky to tak vypada, uz 6 kompatibility updatu... spousta dalsich veci tam nejde nastavovat nebo ji vubec neobsahuji...

    Pokud by to bylo jen na praci a na nejakym "slabsim" systemu rek bych 2k, ale takhle ja fakt lepsi XP.

    Jinak to s ukoncenim (resp. omezenim) podpory je pravda... sice ne uz na jare 2003, ale tusim, ze nekdy pristi rok to byt ma... vzdyt uz ted skoncili s podporou pro W9x a omezujou podporu pro Me, ktery vysly az po 2k... a Bill si tim nic neurizne, jen chce vsechny donutit aby si koupili XPcka

  2. #27
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    314

    Standardní

    2dorfe: nebol nahodou problem zo samotnou ATI 8500 ? Teraz mas tusim GF , tak isto Ti to robilo/robi ? Ja mam od ATI 7500 , v skrinke RAGE PRO a nic take som nemal a to dokonca ta 7500 neni original.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal AjsTi
    2dorfe: nebol nahodou problem zo samotnou ATI 8500 ? Teraz mas tusim GF , tak isto Ti to robilo/robi ? Ja mam od ATI 7500 , v skrinke RAGE PRO a nic take som nemal a to dokonca ta 7500 neni original.
    V karte problem nebyl - slapala vsude O.K.
    Ted jsem uz 2k nezkousel - jsem s XP navysost spokojen.

  4. #29
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    314

    Standardní

    Ak byla O.K. tak preco Ti robila take vylomeniny. Ok ja len cisto zo zvedavosti.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  5. #30

    Standardní

    Citace Původně odeslal AjsTi
    Ak byla O.K. tak preco Ti robila take vylomeniny. Ok ja len cisto zo zvedavosti.
    Podle me to delaly ovladace pro 2k.

  6. #31
    Voňavoučká Liberty mince Avatar uživatele AjsTi
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Věk
    48
    Příspěvky
    2 528
    Vliv
    314

    Standardní

    Moze byt. Odbocil som od threadu.
    Takze je to na nom nech si vyskusa to aj one a zisti.
    Ked som sa v detstve rozhodoval co budem dalej robit, guglenie bola jasna volba...
    Are you Samuel James Witwicky, descendent of Archibald Witwicky? | The boys thermal levels suggest he wants to mate with the female.

  7. #32

    Standardní

    Citace Původně odeslal wilik
    Jinak to s ukoncenim (resp. omezenim) podpory je pravda... sice ne uz na jare 2003, ale tusim, ze nekdy pristi rok to byt ma... vzdyt uz ted skoncili s podporou pro W9x a omezujou podporu pro Me, ktery vysly az po 2k... a Bill si tim nic neurizne, jen chce vsechny donutit aby si koupili XPcka
    jo, ja mam stejne informace, s tim datem to mozna pravda nebude ale rozhodne to ma byt co nejdriv prave kvuli tomu aby lidi updatovaly, teda spis firmy ze

  8. #33
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal night_
    Citace Původně odeslal wilik
    Jinak to s ukoncenim (resp. omezenim) podpory je pravda... sice ne uz na jare 2003, ale tusim, ze nekdy pristi rok to byt ma... vzdyt uz ted skoncili s podporou pro W9x a omezujou podporu pro Me, ktery vysly az po 2k... a Bill si tim nic neurizne, jen chce vsechny donutit aby si koupili XPcka
    jo, ja mam stejne informace, s tim datem to mozna pravda nebude ale rozhodne to ma byt co nejdriv prave kvuli tomu aby lidi updatovaly, teda spis firmy ze
    A na co mají ty firmy jako updatovat ....... NT systém je pro profesionální práci nepřekonán ..... možná končej s podporou W98 řady .... ale s podporou NT95 končili terve v tomto období, protože mají náhradu W2k ..... možná si toho nikdo nevšiml, ale tyto dva operační systémy jsou paralelně vedle sebe již od počátku a každý z nich je určet pro jiné potřeby. XP není žádnej nástupce W2k ..... ale W98ME .... Nemám obavy, že mi něco pod W2k nepojede ještě hodně do budoucna. Co jede teď pod XP, jede i pod W2K+SP3 .... bez diskuse

    Jinak samozřejmě proti XP nic nemám, jel jsem na nich cca půl roku a byl jsem spokojen ..... jen mě prostě začaly lézt na nervy některý blbosti:

    - Složitý crackování a s tím spojené složité updatování (není závada OS, XPčka za to nemůžou, že je mám nelegálně )

    - Chyba při instalaci - datum v biosu
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  9. #34
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    40
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    306

    Standardní Re: Windows XP nebo Windows 2000???

    Citace Původně odeslal kreta.p
    Poradte me, kterej system je lepsi?A proc. Chci na tom kreslit v MicroStationu (AutoCad), hrat hry, prehravat filmy a tak, proste pocitac pro domaci i pracovni pouziti. Nevim, kterej by byl pro me lepsi.

    Konfigurace PC: Athlon 1700+, 256MB DDR, 60GB disk, GeForce4 MX440,

    Diky
    Win XP.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  10. #35

    Standardní

    Citace Původně odeslal e1
    XP Prof. - alebo Linux
    no na Linuxu asi moc her asi nebude...sice je jich wíc než dříwe ale než se přewedou nowé apod...?
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  11. #36

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal night_
    Citace Původně odeslal wilik
    Jinak to s ukoncenim (resp. omezenim) podpory je pravda... sice ne uz na jare 2003, ale tusim, ze nekdy pristi rok to byt ma... vzdyt uz ted skoncili s podporou pro W9x a omezujou podporu pro Me, ktery vysly az po 2k... a Bill si tim nic neurizne, jen chce vsechny donutit aby si koupili XPcka
    jo, ja mam stejne informace, s tim datem to mozna pravda nebude ale rozhodne to ma byt co nejdriv prave kvuli tomu aby lidi updatovaly, teda spis firmy ze
    A na co mají ty firmy jako updatovat ....... NT systém je pro profesionální práci nepřekonán ..... možná končej s podporou W98 řady .... ale s podporou NT95 končili terve v tomto období, protože mají náhradu W2k ..... možná si toho nikdo nevšiml, ale tyto dva operační systémy jsou paralelně vedle sebe již od počátku a každý z nich je určet pro jiné potřeby. XP není žádnej nástupce W2k ..... ale W98ME ....
    treba na ten planovany server rady XP (nebude se jmenovat wXP server, aby me nekdo nechytal za slovo) mimochodem na onom nt systemu jsou zalozeny i windows XP ne ? a ten paralelni soubeh systemu vedle sebe neni rozhodne o tom na jake je co postaveno technologii, nybrz o systemech server (nyni w2k Server, Advanced Server, Datasheet Server) a systemech klient (stare w98, nasledujici ME,w2k Professional, a XP profesional). a ukoncenim podpory zamysli jedine. donutit prestoupit na novejsi produkt ze stejne rady (server x klient)

  12. #37
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal night_
    treba na ten planovany server rady XP (nebude se jmenovat wXP server, aby me nekdo nechytal za slovo) mimochodem na onom nt systemu jsou zalozeny i windows XP ne ? a ten paralelni soubeh systemu vedle sebe neni rozhodne o tom na jake je co postaveno technologii, nybrz o systemech server (nyni w2k Server, Advanced Server, Datasheet Server) a systemech klient (stare w98, nasledujici ME,w2k Professional, a XP profesional). a ukoncenim podpory zamysli jedine. donutit prestoupit na novejsi produkt ze stejne rady (server x klient)
    Teda doufám, že to neberete jako dohadování ....to bych nerad .... aby se nám to nevymklo z rukou ...

    Serverový systémy jsem na mysli neměl vůbec .... tam je docela dobře zastoupí i Linux,Novel .... blablabla .... pořád jsem měl na mysli jak píšeš ty systémy "klient" ..... moc pěkné ... Spíš chudák zákazník ...

    No nějak ti z té řady vypadlo NT, který je myslim od roku - 93-4? nevim .... ale spíš dřív - paralelou 3.11/95/98 jako systém pro profesionální použití, s použitím v sítích a pod. Jaká bude serverová platforma je jim fuk .... a toto NT bylo tak dlouho Servicepakováno, až bylo potřeba vyrobit nový - vznikly W2K, které NTčka nahradily .... spolu s tím ale byl vyvíjen a následně vydán OS nahrazující 98mičkovou řadu ..... XPčka ..... samozřejmě, že do nich narvali to nejlepší co v těch ostatních bylo .... to je asi logický ( i když u Billa by se dalo pochybovat ) .... ale že by si je někdo začal cpát do pracovních stanic, firemních mašin místo W2K ..... tomu moc nevěřím ...... podnikoví Administrátoři .... vyjádřete se ..... nahrazujete W2K systémem XP ....

    NECHÁME TO KOŇOVI A UVIDÍME V BUDOUCNU ..... spíš bych řekl, že pravda bude někde uprostřed ......

    Naše firma používá na počítačích systémy WinNT, které už ale téměř všude nahradila W2K ..... server je na Linuxové platformě .... máme Intranet, Internet na každém PC přes proxy, sí´tové tiskárny, plotry ....no prostě kopletní síť jak má bejt .... ale jediný XPčka .... a vsadím se, že to tak ještě dlouho zůstane ....
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  13. #38
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    279

    Standardní

    Se nám to svezlo někam úplně jinam ..... přece se tu ptali co je domů vhodnější ...... a my tu plácáme o nesmrtelnosti chrousta .....
    Já jsem volil domů sytém bez komplikací .... kdo má bezkonfliktní, nejlépe originál legální Windows XP+SP1, tak určitě neprohloupí .... o tom není diskus. Kdo je nemá, ale je šťoural a ladič naqadrát, tak taky .... kdo je línej jako já, ale trvá na qualitě, modernosti a stabilitě volí W2K+SP3 ..... no a ostatní, kteří z jakýchkoliv důvodů tyto dva systémy nemohou mít, se pitvoří s řadou 98 .....
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  14. #39

    Standardní

    Citace Původně odeslal Aliencz
    Citace Původně odeslal night_
    treba na ten planovany server rady XP (nebude se jmenovat wXP server, aby me nekdo nechytal za slovo) mimochodem na onom nt systemu jsou zalozeny i windows XP ne ? a ten paralelni soubeh systemu vedle sebe neni rozhodne o tom na jake je co postaveno technologii, nybrz o systemech server (nyni w2k Server, Advanced Server, Datasheet Server) a systemech klient (stare w98, nasledujici ME,w2k Professional, a XP profesional). a ukoncenim podpory zamysli jedine. donutit prestoupit na novejsi produkt ze stejne rady (server x klient)
    Teda doufám, že to neberete jako dohadování ....to bych nerad .... aby se nám to nevymklo z rukou ...

    Serverový systémy jsem na mysli neměl vůbec .... tam je docela dobře zastoupí i Linux,Novel .... blablabla .... pořád jsem měl na mysli jak píšeš ty systémy "klient" ..... moc pěkné ... Spíš chudák zákazník ...

    No nějak ti z té řady vypadlo NT, který je myslim od roku - 93-4? nevim .... ale spíš dřív - paralelou 3.11/95/98 jako systém pro profesionální použití, s použitím v sítích a pod. Jaká bude serverová platforma je jim fuk .... a toto NT bylo tak dlouho Servicepakováno, až bylo potřeba vyrobit nový - vznikly W2K, které NTčka nahradily .... spolu s tím ale byl vyvíjen a následně vydán OS nahrazující 98mičkovou řadu ..... XPčka ..... samozřejmě, že do nich narvali to nejlepší co v těch ostatních bylo .... to je asi logický ( i když u Billa by se dalo pochybovat ) .... ale že by si je někdo začal cpát do pracovních stanic, firemních mašin místo W2K ..... tomu moc nevěřím ...... podnikoví Administrátoři .... vyjádřete se ..... nahrazujete W2K systémem XP ....

    NECHÁME TO KOŇOVI A UVIDÍME V BUDOUCNU ..... spíš bych řekl, že pravda bude někde uprostřed ......

    Naše firma používá na počítačích systémy WinNT, které už ale téměř všude nahradila W2K ..... server je na Linuxové platformě .... máme Intranet, Internet na každém PC přes proxy, sí´tové tiskárny, plotry ....no prostě kopletní síť jak má bejt .... ale jediný XPčka .... a vsadím se, že to tak ještě dlouho zůstane ....
    no samozrejme o tom ze by zrovna v tuto chvili meli firmy na xp prechazet nemuze byt rec, neni to servrovy system, ale prave ten mel uz vyjit a microsoft to oddalil na prelom 02/03. samozrejme ze existuje linux novel atd atd, ale to je neco jineho. nekdo radsi microsoft nekdo linux, a kdyz uz jednou linux tak nepujde do microsoftu a naopat. pokud ho teda okolnosti nedonuti.
    dohadovat se taky nechci, jelikoz se rozhodne za odbornika nepovazuji, urcite ne v teto oblasti
    NT jako winNT je uz historie, aspon podle me, urcite se nekde do ted pouziva ale to spis kvuli nedostatku financi na upgrade, a tuto moznost zrejme Bill nepodporuje . tim firmy jsem mel na mysli firmy kterejm je jedno jestli daj meloun do novyho softu, spis naky nadnarodni koncerny apod. urcite cesky firmy budou jeste nekolik let behat na tom co maji kdyz to staci ze , tak proc zbytecne utracet za neco noveho.
    no a prave o tom servisepackovani a vyvoji to je. microsoft uz ma novou radu NT, nasledovnika w2k, kterej ma prave vyjit..(alespon dle mych informaci)
    btw. mel jsem na mysli prave radu serveru, takze placame jeden o koze a druhej o voze

  15. #40
    Senior Member Avatar uživatele Haldo
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Bratislava, middle Earth ...ee... Europe
    Příspěvky
    545
    Vliv
    271

    Standardní

    Citace Původně odeslal night_
    problem s hrama byl hlavne u nekterejch grafik viz voodoo a podobne, ale dneska uz existuji ovladace i na w2k
    btw. microsoft chce koncit s podporou w2k a to co nejdriv zatim mu v tom brani jedine absence systemu server edice xp, ten ma byt vydan na konci roku a nekdy v breznu ma koncit podpora 2k...
    Kravina. Pokial viem, tak MS planuje uplne zabalit podporu NT4.0 az niekedy 2004/2005, cize w2k tu budu dlhsie.
    - When you do things right, people won't be sure you've done anything at all.
    - Being happy insn't having everything in your life be perfect.

  16. #41

    Standardní

    Na práci W2000 a na hry WXP
    A64 3700+,Dfi-LanParty UT nF3 Ultra-D,Gigabyte N66T128VP,,Hitachi 160GB,CDRW,CD,Levicom VisiblePower 500W,Hyundai F790D,

  17. #42
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    264

    Standardní

    no tak z prdele jsem si prinesl XP HOME Edition a lehce jsem zatestloval
    jsou trochu hubenejsi po poradne kure maj 600Mb a ale co me dostalo nejvic??po aplikovani SP1 jsem zjistil ze na dole uvedenem stoji jsem mel s W2KSP3 cca 8600 bodu v 3dmarku 2001SE a SLAVny XPcka i se SP1 ubohejch 8320....b a postupy a ovladace jsou naprosto shodne
    a pak bude nekdo povidat co je na hry lespi....takze jsem zpet hodil image z ghostu se W2KSP3..a nemam z XPcek dobry dojem a asi dlouho nebudu
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  18. #43

    Standardní

    já jsem se z win XP vratil do win 2000, zda se mi to rychlejší a spolehlivější....

  19. #44
    Junior Member
    Založen
    21.10.2002
    Bydliště
    Praha ->Retardov
    Příspěvky
    55
    Vliv
    264

    Standardní

    Citace Původně odeslal PCborec
    já jsem se z win XP vratil do win 2000, zda se mi to rychlejší a spolehlivější....
    jj hezky iconky nejsou vsechno....
    CPU:AMD Athlon XP1600@2000->10.5*155(160)
    MB:MSI 745 Ultra RAM:256 MB DDR 266
    GK:ATI RADEON 8500 Manli 64MB DDR
    HDD:10GB & 40GB CDRW:Lite On 32/12/40
    CDROM:Lite On 48x Mon:Viewsonic 17\" PT770
    Print:HP DeskJet Mouse:Logitech(black)pilot optical
    Net:UPC Case:only open Keyb:No name

  20. #45

    Standardní

    Win XP, no comment.
    Barton 2500+, AC Copper Silent 2, Gf4 Ti4200, Assus A7V880, Kingston 512 DDR, WD 800JB 80GB, DVD-RW NEC 3500, LCD Samsung 710T, Creative I-Trique 3200, PSU 400W, ATI Remote Wonder

  21. #46
    Senior Member mince Avatar uživatele Aliencz
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    BRNO
    Věk
    57
    Příspěvky
    1 229
    Vliv
    279

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jusuf
    Win XP, no comment.
    Co tak nějakej důvod ....?
    PC: HD3870 SCS3 pasiv, AMD X2 5000@6400 BlackEd MA790X-DS4 UD2, 4GB/1066, Win7 64bit, WD Raptor 74GB+WD 250GB, Samsung 206BW 16:10, Maya 44 MKII


  22. #47
    Senior Member VIP Avatar uživatele DeeKay
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    PHA
    Příspěvky
    3 344
    Vliv
    303

    Standardní

    Ja se chystam na testovani
    ted mam W2k, vyhovujou mi a jsem an ne zvyklej. Ovsem chci vyzkouset poardne XP protoze zase maji par vychytavek uzitecnejch navic.
    Takze si na druhej HDD nahodim XP - postupne je budu upravovat k obrazu svemu a kdyz se osvedci, tak smaznu W2k, jinak pujdou pryc XP
    wrxtation: Intel Q9550@3.6G, Noctua UH-12P, 4GB OCZ LV RAM, Gigabyte EP45-UD3P, Powercolor HD5850 PCS+ 1GB, 1TB WD BLACK, .64TB WD Blue, Lian-Li PC-P50B (silenced), Scythe ESI Juli@, Gilmore Headamp, Sennheiser HD580, NEC 2090UXi-BK, HP LP2065, Wacom Graphire4, Logitech G15, Logitech G5...etc, Win XP Pro
    mobile:
    Lenovo Thinkpad R61 14", C2D T7250, 2GB RAM, GMA X3100, .5TB WD Blue, Echo Indigo PCMCIA, Sennheiser PX100, Ubuntu 9.10

    CUT ME AND I'D BLEED IMPERIAL BLUE...

  23. #48
    Senior Member Avatar uživatele Martyr-M
    Založen
    15.10.2002
    Bydliště
    Sever Cech, Ustecky
    Příspěvky
    919
    Vliv
    274

    Standardní

    Windows 2000.
    AMD Thorton 2200+, 256MB DDR 400MHz,WD 80GB 800JB, LiteON 17\", GeForce 2 MX 400
    Genius SW-5.1 Home Theater, Genius ColorPage - Vivid 4, Kabelový Modem 2 Mbs
    Server: Celeron 0,455 Ghz, RAM 320MB, WD 10GB, Gigabyte GA-6BX7, Linux

    Koukám že tady mám hodně starý počítač, ale je to hezká nostalgie :) Než bych dneska vypsal všechny svoje PC tak by to zabralo hodně místa :)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Velký disk pro "starý" počítač - DOPLNĚNÍ
    Založil Tom v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 17.08.2007, 19:38
  2. win xp pro nebo 2000 pro
    Založil blekota v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 28.11.2004, 11:41
  3. Windows XP SP2 - 56kb modemy jedou na max 33Kb :-(
    Založil Slimák v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 21.10.2004, 18:24
  4. Matrox Parhelia ovladače 1.04.01.003. pro Windows 2000 / XP
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 12.06.2003, 13:15
  5. Instalace office 2000 pod XP
    Založil Dumy v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 06.04.2003, 21:54

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •