Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 28 z 28

Téma: bigtower vs miditower

  1. #26

    Standardní

    Ja som mal doteraz midi tower ale casom mi tam nevliezly mechaniky tak som presiel na Big tower a som na 130 % spokojny.Mam tam CDRW, CDR , DVD , regulator , suflik na HDD a teplomer.A to by som do midi toweru asi nenapchal.
    BOARD:MSI KT4V || CPU: ATHLON XP 2400+ @ 3200+ || RAM: DDRAM 128 MB 266 MHz APACER CL2 - DDRAM 256 MB 266MHz TRANSCEND || HDD: 40 GB Maxtor 5400 Rpn (Shit) || GRAFIKA:SAPHIRE ATI RADEON 9000 Pro 128 MB DDR || CD ROM / CD - RW: CD ROM ACER 56X ,CD-RW LG 32x 10x 40x || COOLED BY: THERMALTAKE VOLCANO 9S || CASE: EUROCASE BIG TOWER MODDED + FRONTIER 300W FLEXO MOD ||NEW FOTO 26.2.2004: --=TU=--

  2. #27
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Brno - Jihlava
    Příspěvky
    1 264
    Vliv
    278

    Standardní

    Citace Původně odeslal cd-mann
    Ja som mal doteraz midi tower ale casom mi tam nevliezly mechaniky tak som presiel na Big tower a som na 130 % spokojny.Mam tam CDRW, CDR , DVD , regulator , suflik na HDD a teplomer.A to by som do midi toweru asi nenapchal.
    Kdyby jsi nemel disketovku, tak jo...

    velky - CDRW+CDR+DVD+suflik
    maly - teplomer+regulator

    Secondary rig: mATX ASUS A8NE-FM • A64 • 1GB DDR500 • X800 (390/700 @ 446/892) • 400GB SATA • Zalman VF700 + AC Freezer + AC Fan + Chill 500W

  3. #28

    Standardní

    Citace Původně odeslal cd-mann
    Ja som mal doteraz midi tower ale casom mi tam nevliezly mechaniky tak som presiel na Big tower a som na 130 % spokojny.Mam tam CDRW, CDR , DVD , regulator , suflik na HDD a teplomer.A to by som do midi toweru asi nenapchal.
    ono taky zalezi jaky miditower...jsou takove, kam se nevejde skoro nic a jsou takove, kam se toho vleze hodne...bohuzel je to leckdy dost tezke pri koupi odhadnout...
    PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •