Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Výsledky 26 až 41 z 41

Téma: WIN XP Je.....

  1. #26

    Standardní Re: WIN XP Je.....

    Citace Původně odeslal Macko
    Citace Původně odeslal Deviant
    Citace Původně odeslal Jozef Kubicka
    Nazdarek hosi mal som moznost nainstalovat XP a vobec som s nim nebol spokojny padal mi ako sa patri a to som ho 3x instaloval.....aml som problemy s netom a tak dalej.Sietovka mi vypadavala dal som moj osvedceny WIN98SE a vsetko facha v pohode.......
    Osvedceny Win98SE

    Ak ti XP padalo tak to bolo bud hardwerom alebo uzivatelom ....
    Jasne ze to bolo uzivatelom
    Aj mne XP robily hluposti tak som s5 na 98kax
    a včem ti xp robili hlouposti, neorbil jsi je spíše ty
    Pašák erda.

  2. #27
    Member Avatar uživatele Madmax.CZ™
    Založen
    12.12.2002
    Bydliště
    Praha, Prosek
    Věk
    51
    Příspěvky
    291
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal Baron
    XP SP1 corp. jsou dobry, ale porad u me vyhravaji w2k sp3
    a co takhle winXP sp1A

    na pytel akorát příjdeš o javu
    Core 2 Duo E8500, VGA nVidia GTX280, 2*2048MB DDR II 800 Patriot, MB MSI P45 Neo3-FR

  3. #28
    Member
    Založen
    24.12.2002
    Bydliště
    Raz ta a inokedy zase inde
    Příspěvky
    114
    Vliv
    266

    Standardní Re: WIN XP Je.....

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal Macko
    Citace Původně odeslal Deviant
    Citace Původně odeslal Jozef Kubicka
    Nazdarek hosi mal som moznost nainstalovat XP a vobec som s nim nebol spokojny padal mi ako sa patri a to som ho 3x instaloval.....aml som problemy s netom a tak dalej.Sietovka mi vypadavala dal som moj osvedceny WIN98SE a vsetko facha v pohode.......
    Osvedceny Win98SE

    Ak ti XP padalo tak to bolo bud hardwerom alebo uzivatelom ....
    Jasne ze to bolo uzivatelom
    Aj mne XP robily hluposti tak som s5 na 98kax
    a včem ti xp robili hlouposti, neorbil jsi je spíše ty
    Mno keď nainštaluješ systém ... nahodíš najnovšie ovládače .. grafika zvuk a monitor ti robia čo chcú tak to neviem či je moja chyba ... asi som si mal nahodiť vlastne ovládače .. kladivo a sekera ... ďalej keď sme išli hrať staršie hry ...Red allert 2 napr. ..tak som sa nemohol joinut na 98kovy ani 2000kovy server .. a zase keď som robil ja tak ma nebolo ako server vidno v 98kax a 2000kax ..ale tato IPX záležitosť to už bude možno aj moja chyba
    ...V CS my hocikedy zúžilo obraz na monitore ..tak to neviem čoho bola chyba ..lebo tato grafika behala u kamoša dobre a u mňa v 98kax už rok ... Ináč XP sa my pačily ale len kôly týmto veciam ... neskôr keď nebudem behať na starom monitore a na TNT 2..tak možno zase skúsim instalnut..

    medzičasom som sa vzdal IPX protokolu ..takže už to nebude tak vadiť..
    Ale red allert 2 a bomberman my budú chýbať ..
    Mam PC a v nom mam : procak disky dosky a vetraky..... a gamesi :o)
    My exfriend : Duron 1000 + matsonick doska
    Môj terajsi milacik : Barton 2500+ gigabyte ga7n400 a 512 MB Ram

  4. #29

    Standardní

    a nejdou ty hry normálně přes tcp/ip? byly ty ovladače shválené microsoftem?
    Pašák erda.

  5. #30
    Member
    Založen
    24.12.2002
    Bydliště
    Raz ta a inokedy zase inde
    Příspěvky
    114
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    a nejdou ty hry normálně přes tcp/ip? byly ty ovladače shválené microsoftem?
    Hry idu vsetky aj medzi 98,XP,2000..ale IPX protokol ide len medzi XP<--->XP akonahle clovek xe hrat z inym systemom tak nema sancu ... a protokoly su mikrosoftacke ...


    Edit:Este som si precital tvoju otazku a podotikam ze to su hry ktore cez tcp/ip nebehaju ..teda neviem zeby existovala taka uprava /patx/ ktora by umoznovala v red allerte 2 hrat po tcp/ip
    Mam PC a v nom mam : procak disky dosky a vetraky..... a gamesi :o)
    My exfriend : Duron 1000 + matsonick doska
    Môj terajsi milacik : Barton 2500+ gigabyte ga7n400 a 512 MB Ram

  6. #31

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dr.Xander
    Hele a jak na tom sou XP s potrebou pameti?
    treba kdyz hraju IGI2 tak to kazdou chvili hrabe na disku(virtualni pamet)!!!a to me dost sere,je to pak pomaly jak nic!!
    jelo by to pod Win2000 lip??
    No ono 256 RAMky je málo. Nevim jak u tebe, ale u mě si XP Pro berou v základu kolem 160MB RAM, ale taky je pravda, že jsem ještě neviděl, abych měl použito víc než 230MB RAM a to mam třeba puštěný grabování přes TV-IN v plným PALu + puštěnej film v AVI a k tomu spoustu hovadin okolo.
    1,8a,512M RAM(RDRAM),MSI 6545(i850),2*Bar.IV(80GB)+WD BB 200GB,Gainward GF4 4800SE XP/GS - 320/720,Plat. EX,DVD-Toshiba 1612,CD-RW (PlexWriter 4012),Creative Inspire 5700

  7. #32
    Administrátor mince Avatar uživatele Jezevec
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Teplice
    Příspěvky
    6 738
    Vliv
    300

    Standardní

    Tak se podivej, kolik toho je ve swapu . To co tam je, je fpohode do ty doby, nez se to zacne pouzivat. A pokud to pouzivas casto, ses v haji = potrebujes dalsi ramet.

  8. #33

    Standardní

    Citace Původně odeslal Macko
    Citace Původně odeslal eraser
    a nejdou ty hry normálně přes tcp/ip? byly ty ovladače shválené microsoftem?
    Hry idu vsetky aj medzi 98,XP,2000..ale IPX protokol ide len medzi XP<--->XP akonahle clovek xe hrat z inym systemom tak nema sancu ... a protokoly su mikrosoftacke ...


    Edit:Este som si precital tvoju otazku a podotikam ze to su hry ktore cez tcp/ip nebehaju ..teda neviem zeby existovala taka uprava /patx/ ktora by umoznovala v red allerte 2 hrat po tcp/ip
    nesouhlasím, hrál jsem RAII + Yuri na WXP(serwer) s W98...jediná diwná wěc byla že jsem musel hru zakládat 2x - při tom prwním založení wždy došlo k timeout serweru (pomalu se nahrál) přestože konfigurace byla mnohem lepší než ten W98 komp...
    si myslím že být patch na RAII pro TCP/IP tak je ta hra po síti mnohem swižnější...není ten IPX xakru pomalej ?
    C2D Wolfheart stabilized...CoolingSys completed...Aurora 3D Black...full 120mm Wolfheart
    WinXP && Gentoo Powered Wolfheart http://img215.imageshack.us/my.php?i...pgentooqt2.jpg
    Intel Core2Duo E6300 1.86@3.2GHz cooled by Ninja Plus| Gigabyte DS4 | 1024MB Kingston 750@920MHz | sound | Gigabyte X1650Pro SilentPipe II | TEAC 40x & Toshiba DVD-RW | WD800JB 80GB | Logitech MX510 | Fortron 300W NP(PN) | MS Sidewinder Strategic Commander|Acer 1721hm
    C366 2@1,85V 32MB RAM, Slackware 9.1 router connected to Chello

  9. #34
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    284

    Standardní

    Jo IPX pod XP je kříž, k TimeOutu dochází běžně, a pak ten přenost se vůbec celej strašně kodrcá a padá, XP nemaj rádi IPX


    ...důvod proč v práci zůstaváme věrní NT a W2K, když to stojí všechno na NOVELLu
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

  10. #35
    Member
    Založen
    24.12.2002
    Bydliště
    Raz ta a inokedy zase inde
    Příspěvky
    114
    Vliv
    266

    Standardní

    Citace Původně odeslal Airwolf

    nesouhlasím, hrál jsem RAII + Yuri na WXP(serwer) s W98...jediná diwná wěc byla že jsem musel hru zakládat 2x - při tom prwním založení wždy došlo k timeout serweru (pomalu se nahrál) přestože konfigurace byla mnohem lepší než ten W98 komp...
    si myslím že být patch na RAII pro TCP/IP tak je ta hra po síti mnohem swižnější...není ten IPX xakru pomalej ?
    Neviem s čím nesúhlasíš ale viem že to nerieši to že ma nevidno v iných systemoch keď chcem hrať... čo ale neznamená že s tebou nesúhlasím....U mňa konkrétne bolo VELKYM sklamaním že RA 2 išlo na IPX...
    neviem či ma IPX nejaké výhody = vôbec sa v tom nevyznám ale myslím si že je to na dnešné hry pekná zhovädilosť použiť IPX...sorry ak sa nejako surovo mýlim
    .. z IPX bol vždy problém ...keď už nič iné tak nebolo vidieť PC na sieti ktoré nemali IPX

    RA2 síce nieje dnešná hra ,ma už dva či koľko rokov ale už vtedy sa husto využívalo TCP /IP.
    Mam PC a v nom mam : procak disky dosky a vetraky..... a gamesi :o)
    My exfriend : Duron 1000 + matsonick doska
    Môj terajsi milacik : Barton 2500+ gigabyte ga7n400 a 512 MB Ram

  11. #36

    Standardní

    To Dr.Xander:
    Čemu se divíš 256MB je pro XP rozumné minimum hoď ta ještě jeden modul a uvidíš jak se veseleji rozjedou . Některé hry / programy si alokujou i 450MB paměti když ji nemáš tak jdou na disk.
    AMD Athlon 1700+@2800+11x200 1,7V | AC Slim Silent Pro 43°C/54°C | 512MB OCZ Basic DDR 3200 | ABIT NF7-S rev.1.1 | Western Digital WD400JB 40GB | Leadtek GeForce 4Ti 4200 64MB 250/500@300/600| DVD Toshiba SD1712 | CD-RW Teac 524 | 17\" DELL repas

  12. #37

    Standardní

    proto upřednostnuju win 2k jsou to bestovky doporučuji všem
    Pašák erda.

  13. #38
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    284

    Standardní

    Taky mam rad lidi, kt mi rikaj, jak na XP neprejdou, jak nekde slysely ze padaji a jsou nekompatibilni. Radsi zustanou na Win98 ci ME. Pak kdyz je situace donuti prejit na ne, tak jen mlaskaji blahem...

    WinXP + SP1 (SP2 on da way) rulezz
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  14. #39

    Standardní

    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    Taky mam rad lidi, kt mi rikaj, jak na XP neprejdou, jak nekde slysely ze padaji a jsou nekompatibilni. Radsi zustanou na Win98 ci ME. Pak kdyz je situace donuti prejit na ne, tak jen mlaskaji blahem...

    WinXP + SP1 (SP2 on da way) rulezz
    počkat to mylíš mě?
    Pašák erda.

  15. #40
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    284

    Standardní

    Citace Původně odeslal eraser
    Citace Původně odeslal Hynchenzo
    Taky mam rad lidi, kt mi rikaj, jak na XP neprejdou, jak nekde slysely ze padaji a jsou nekompatibilni. Radsi zustanou na Win98 ci ME. Pak kdyz je situace donuti prejit na ne, tak jen mlaskaji blahem...

    WinXP + SP1 (SP2 on da way) rulezz
    počkat to mylíš mě?
    Ne-e jen tak konstatuji.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  16. #41
    Senior Member
    Založen
    04.12.2002
    Bydliště
    od Prahy na východ
    Věk
    43
    Příspěvky
    692
    Vliv
    277

    Standardní

    ja mam aktualne w98sp2 ale prihadzujem wXP. ale ktory, sp1, alebo sp2?
    intel C2D6320@3395MHz (485x7), TTSonicTower+CollaboratoryLiquidPro, Abit IP35PRO, Sapphire 3850, 2x2GB A-Data EE, WD5000AAKS + Spinpoint 160GB + OCZ Core2, Nec, Corsair 520W, zabalene v 3R NeonLigt Black. Logitech Dualooptical, MX510, Hyundai Q790 + 24" Dell 2407WFP
    PrsonlDidžitlEjsistnt Compaq iPaq 3870, komjunikejtor glofiish X500+

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ - čtěte než se zeptáte.
    Založil Jezevec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 18.02.2005, 05:25
  2. FAQ
    Založil sisi v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.11.2004, 01:07
  3. Na co je "spusit pod sytemem Win 95" ve Win XP
    Založil Skodik v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 13
    Poslední příspěvek: 10.01.2004, 21:45
  4. Rozdelenie systemu, Win XP vs Win ME
    Založil Raydowe v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.05.2003, 23:05
  5. Kolik typu je RAID? (1,3,5,0,...)
    Založil Lada Zuzjak v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 07.11.2002, 09:04

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •