Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 16 z 48 PrvníPrvní ... 612131415161718192026 ... PosledníPoslední
Výsledky 376 až 400 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #376

    Standardní

    Takovej malej problemek:
    Mam nabehlej sporic monitoru a kdyz mi nekdo neco posle na icq (Mirandu), zacne blikat prijata zprava v trayi, tak mi to shodi ten sporic, nevite nekdo proc ? Docela me to s..e, driv to vubec nedelalo.
    | P67 + 2500K@silent |

  2. #377

    Standardní

    tak od včera používám Mirandu a teď je poprvý kdy mi nejde poslat zpráva ,mám Miranda Pack a asi se zase vrátim k Trillianu,i když nemá tolik výchytů tak mi tohle nikdy neudělal

  3. #378
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    42
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    346

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    tak od včera používám Mirandu a teď je poprvý kdy mi nejde poslat zpráva ,mám Miranda Pack a asi se zase vrátim k Trillianu,i když nemá tolik výchytů tak mi tohle nikdy neudělal
    Tohle je pravda, Miranda je vic vybirava na kvalitu spojeni, ze by se mi neodeslala zprava u ICQ nebo Trillianu se mi nestalo.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  4. #379

    Standardní

    Tak si vypnete to cekani na overeni pri odeslani zpravy a mate to. Proste zmacknete enter a zprava se posle. Jako v Trillianu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #380

    Standardní

    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal sebad
    tak od včera používám Mirandu a teď je poprvý kdy mi nejde poslat zpráva ,mám Miranda Pack a asi se zase vrátim k Trillianu,i když nemá tolik výchytů tak mi tohle nikdy neudělal
    Tohle je pravda, Miranda je vic vybirava na kvalitu spojeni, ze by se mi neodeslala zprava u ICQ nebo Trillianu se mi nestalo.
    tak je nevim, ale ja jsem nikdy nevidel ze by Miranda neodeslala zpravu, a to jsem mel i ty Packy apod... no ze pada to je pravda, ale kdyz se vyladi tak ani to ne. BTW: je hezky kdyz Masster odpovida takhle, jak by taky ne kdyz pouziva taky Trillian

  6. #381

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Tak si vypnete to cekani na overeni pri odeslani zpravy a mate to. Proste zmacknete enter a zprava se posle. Jako v Trillianu.
    a kde se to vypíná? já když zmáčknu jednou enter tak se to právě ověřuje

  7. #382

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Tak si vypnete to cekani na overeni pri odeslani zpravy a mate to. Proste zmacknete enter a zprava se posle. Jako v Trillianu.
    a kde se to vypíná? já když zmáčknu jednou enter tak se to právě ověřuje
    Celkem intuitivne v
    Options-Network-ICQ-Notify Me when...

  8. #383

    Standardní

    jo jasně všechno sem prošel ale nějak sem to přehlíd ,tak ted snad pojede bez bugů

  9. #384

    Standardní

    Ja sem si to prave musel vypnout, mam gprs a furt neco stahuju, abych ten eurotel trochu zavaril, a poslani kazdy zpravy by hazelo furt errory, pritom stejne tomu cloveku ta zprava dojde pokazdy. Akorad potvrzeni dorazi az za dlouho. No v trillianu vim, ze kdyz macknu enter, tak ta zprava proste dorazi. Ja vim, ze ono neni spatny, kdyz miranda napise chybu, jenze kdyz to funguje takhle, tak co se da delat. Jeste by se mi libilo, aby v mirande po odeslani zpravy se dalo hned psat.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #385
    Terorista karabínový mince Avatar uživatele PiT
    Založen
    13.09.2002
    Bydliště
    Bratislava
    Příspěvky
    4 550
    Vliv
    300

    Standardní

    Ja to mam praveze zapnute aj za cenu pomalosti. Stalo sa mi totiz par krat, ze sprava nedosla.
    And down we go again, under the relentless wawes, into the arms of calm breakers, into bayou of forgotten dreams
    Like sand slipping through my fingers, nothing ever lasts, ever will

  11. #386

    Standardní

    takže když si to vypnu tak se zpráva zobrazí jako by došla ale ve skutečnosti nedojde?

  12. #387

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    takže když si to vypnu tak se zpráva zobrazí jako by došla ale ve skutečnosti nedojde?
    Hele to mas takhle:
    vsechny IM pravuji tak ze zpravu odeslou a uz se o nic nestaraji, takze si potom myslis ze dosla, ale muze to byt naopak. Ale Miranda ma funkci, ze si vyzada potvrzeni, a kdyz to potvrzeni nedojde posle to znova, a tak se zprava vetsinou odesle, ale uz treba nedojde potvrzeni a tak si ty myslis ze se zprava neodeslala

  13. #388

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal sebad
    takže když si to vypnu tak se zpráva zobrazí jako by došla ale ve skutečnosti nedojde?
    Hele to mas takhle:
    vsechny IM pravuji tak ze zpravu odeslou a uz se o nic nestaraji, takze si potom myslis ze dosla, ale muze to byt naopak. Ale Miranda ma funkci, ze si vyzada potvrzeni, a kdyz to potvrzeni nedojde posle to znova, a tak se zprava vetsinou odesle, ale uz treba nedojde potvrzeni a tak si ty myslis ze se zprava neodeslala
    takže to je lepší tu funkci mít zaplou ,takže ji zase zapnu

  14. #389

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal sebad
    takže když si to vypnu tak se zpráva zobrazí jako by došla ale ve skutečnosti nedojde?
    Hele to mas takhle:
    vsechny IM pravuji tak ze zpravu odeslou a uz se o nic nestaraji, takze si potom myslis ze dosla, ale muze to byt naopak. Ale Miranda ma funkci, ze si vyzada potvrzeni, a kdyz to potvrzeni nedojde posle to znova, a tak se zprava vetsinou odesle, ale uz treba nedojde potvrzeni a tak si ty myslis ze se zprava neodeslala
    takže to je lepší tu funkci mít zaplou ,takže ji zase zapnu
    no prave ze ne protoze pokud nemas nejake extremni ztraty (ping..), tak se ta zprava odesle.. takhle kdyz ti nekdy neprijde potvrzeni, tak se odesle treba 2x, a tak tomu druhemu dojde 2x... no je to slozite zalezi na tobe

  15. #390

    Standardní

    Prakticke zkusenosti ale hovori o tom, ze ta zprava stejne dojde z 99%. Kdyz je chyba na vasi strane, tak to poznate podle rozpojeneho icq, nebo vam nejde net. Chyba na ceste nebejva a kdyz nejde icq server, tak se stejne nepripojite. Kdyz je chyba u toho druhyho, tzn ze mu kikslo pripojeni, tak za chvili uvidite, ze se odpojil, a nebo odpojil a hned pripojil a v takovem pripade mu ty zpravy "ctrl+c ctrl+v enter" , pokud mel jenom nakej lag a zpravy se ztratili, tak to asi nepoznate. Ale jak casto se to stava, ty zpravy vetsinou cekaji dlouho na doruceni a casem dorazi.

    Vsiml sem si, ze i kdyz v Mirande vypnete tamtu vec, tak ona stejne ceka, nemuzete psat, dokud se zprava neodesle. Potom, kdyz zprava nedorazi prijemci a mate to vypnuty, tak uz se nic nedozvite.

    V Trillianu lze psat porad, muzete proste busit jednu vetu za druhou bez zdrzovani, zpravy se odesilaji na pozadi. Nevim presne, jestli ma nejaky potvrzovani, mozna ano, protoze se mi obcas stane, ze mi do okna vypise cervene nejake warovani, ve user neni logon, nebo tak neco, takze on naky potvrzovani taky ma. Ovsem neupozorni vas, kdyz tomu druhymu vypadne pripojeni, vy mu pisete a on pak jenom vypadne. Nejlepsi je mit zapnuty upozornovani nad systray, ale i do chat okynka s tim clovekem se vam napise, ze se odhlasil, takze to uvidite primo v tom okynku a ty zpravy, ktery ste mu psali, nez vypadl, mu zkopirujete a poslete znovu.

    Mimochodem, v mirande mi tohle moc chybi, tzn ze se do chat okna nevypisuje, jestli se uzivatel odhlasil ci prihlasil. Dale bych potreboval, aby message export ty zpravy zapisoval trochu v jinem formatu a aby i ty zmeny stavu zapisoval do toho stejneho souboru, jako zapisuje rozhovor.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  16. #391
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    42
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    346

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    Citace Původně odeslal Masster
    Citace Původně odeslal sebad
    tak od včera používám Mirandu a teď je poprvý kdy mi nejde poslat zpráva ,mám Miranda Pack a asi se zase vrátim k Trillianu,i když nemá tolik výchytů tak mi tohle nikdy neudělal
    Tohle je pravda, Miranda je vic vybirava na kvalitu spojeni, ze by se mi neodeslala zprava u ICQ nebo Trillianu se mi nestalo.
    tak je nevim, ale ja jsem nikdy nevidel ze by Miranda neodeslala zpravu, a to jsem mel i ty Packy apod... no ze pada to je pravda, ale kdyz se vyladi tak ani to ne. BTW: je hezky kdyz Masster odpovida takhle, jak by taky ne kdyz pouziva taky Trillian
    Jedu na Mirande uz pres dva roky takze klidek, vim, ze ty zpravy proste nekdy nedojdou, tohle upozorneni by melo byt defaultne vypnuty, protoze to potom blbne lidi. Kdyz ti neco neodesle Trillian nebo ICQ, tak se o tom vetsinou nedozvis, takze kdyz ti potom tohle napise Miranda, tak.... Btw. pouzivam porad Mirandu, protoze mi v novym Trillianu blbe contact list, nektere lidi tam mam 2x, nektere nevidim online i kdyz jsou....to je to pridavani lidi bez autorizace
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  17. #392

    Standardní

    Citace Původně odeslal jedik
    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Tak si vypnete to cekani na overeni pri odeslani zpravy a mate to. Proste zmacknete enter a zprava se posle. Jako v Trillianu.
    a kde se to vypíná? já když zmáčknu jednou enter tak se to právě ověřuje
    Celkem intuitivne v
    Options-Network-ICQ-Notify Me when...
    No jeste bych upozornil ty co pouzivaji nConvers, tak jeste vypnout: Options-Send-Expect Confirmation..

  18. #393

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    nCovers
    !!!!!!!!!!!!!!!! nConvers !!!!!!!!!!!!!!!!
    lolz
    Jak jsem testoval mirandu poprvy, ja jsem si myslel, ze nCovers je plugin na skiny, tak sem si stahnul nConvers, toho n sem si nevsiml a ono to delalo neco jinyho
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  19. #394

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    nCovers
    !!!!!!!!!!!!!!!! nConvers !!!!!!!!!!!!!!!!
    lolz
    Jak jsem testoval mirandu poprvy, ja jsem si myslel, ze nCovers je plugin na skiny, tak sem si stahnul nConvers, toho n sem si nevsiml a ono to delalo neco jinyho
    tak sem zkusil nConvers ale zase to zablokovalo tabsrmm
    takže ho asi zase odendám .nebo v čom je lepší?

  20. #395

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    Citace Původně odeslal howard
    Citace Původně odeslal Dominator
    nCovers
    !!!!!!!!!!!!!!!! nConvers !!!!!!!!!!!!!!!!
    lolz
    Jak jsem testoval mirandu poprvy, ja jsem si myslel, ze nCovers je plugin na skiny, tak sem si stahnul nConvers, toho n sem si nevsiml a ono to delalo neco jinyho
    tak sem zkusil nConvers ale zase to zablokovalo tabsrmm
    takže ho asi zase odendám .nebo v čom je lepší?
    No to je logicke ze muzes pouzivat pouze jedno Vyhody nConvers byly uz snad, recene (je toho hodne..)

    BTW: (for Howard) no ja proste pisu nCovers i kdyz mam na mysli nConvers takze si asi budete muset zvyknout

  21. #396

    Standardní

    Uz jste nekdo v Mirande vyresil:
    - neukoncovani procesu, kdyz se Miranda vypne,
    - nefunkcni plugin na pocasi,
    - posilani sifrovanych zprav mimo Mirandu,
    - nefunkcni plugin NetSend?

    NOVY POCITAC: P4 3GHz HT, 2.5GB RAM (Geil), ATI X1950 Pro 256MB, DVD*RW Samsung 203, ATI TV Wonder VE, USB tuner Acer Volar Hybrid VX, DVD-ROM Toshiba M1712, 19" CRT, Iomega ZIP IDE, ADSL WiFi modem/router, backup:Microcom DeskPorte 56K, LPT: HP950, M$ Explorer 3.0 mouse, 500W Fortron BlueStorm II.
    STARY POCITAC:
    Abit BH6 v1.0(bios SS), Celer 850@952+redukce, 512MB RAM, GeForce neco, Samsung SpinPoint 160GB ATA a neco v supliku na radici Kouwell, DVD*RW LG, 17" ViewPoint 1795VCT, Microcom 10Mbit s(h)itovka, 350W Fortron, zvuk Media Forte FM tuner & Sound Galaxy Washington 16 ISA ;o)
    WORK: Dell Latitude D630

  22. #397

    Standardní

    Citace Původně odeslal Harry
    Uz jste nekdo v Mirande vyresil:
    - neukoncovani procesu, kdyz se Miranda vypne,
    - nefunkcni plugin na pocasi,
    - posilani sifrovanych zprav mimo Mirandu,
    - nefunkcni plugin NetSend?
    1) No ja nevim, ale ted uz mi to problem nedela, stahl jsem si vse nejnovejsi..
    2) Novy Weather plugin + nejake configy Weather serveru.. (jsou take v sekci plugin) funguji suprove, staci dat hledat a do "jmeno" dat treba Prague... a je to - tedy neni potreba upravovat konfigy...
    3) No ja si myslim ze SIM ma take SecureIM, ale chtelo byt odzkouset, i s Trillianem.. ja nikoho s Trillianem neznam
    4) nepouzim, ale co jsem slysel tak noproblemo, ale je tech pluginu na tohle vic, tak zkus jinej...

    any problems

  23. #398

    Standardní

    Citace Původně odeslal Dominator
    .. ja nikoho s Trillianem neznam
    Jáááá ja pouzivam tak nejak este oboji, kdyz me se ten trillian hrozne libi
    Miranda <--> Trillian SecureIM nefunguje. Existuje vice pluginu SecureIM do Mirandy? Nekde jsem cetl, ze to nefunguje, protoze miranda neumi 128bit sifrovani. Kdyz zkusite mirandou navazat spojeni, tak pokud nemate na druhej strane taky mirandu s pluginem, tak vam pride normalni IM, ve ktere je ten silenej kod.
    EDIT: ne, s trillianem se asi nespoji zadny klient, on ma svuj zpusob sifrovani (nevim jakej) a odmita navazat spojeni s jinejma klientama

    Pouzivate nekdo ten SIM? Tam je taky secureim? Chtelo by vyzkouset
    sim <--> miranda
    a
    sim <--> trillian, kdyztaq se klidne nekdo ozvete, muzem zkusit.

    A kdyz uz jsme u toho SecureIM, jakpa by se dalo domlatit do ICQ2003b? Asi ne, co?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  24. #399

    Standardní

    potřebuju změnit heslo k ICQ koukal sem na stránky ICQ ale nikde to tam neni
    nevíte jestli to de?

  25. #400

    Standardní

    Citace Původně odeslal sebad
    potřebuju změnit heslo k ICQ koukal sem na stránky ICQ ale nikde to tam neni
    nevíte jestli to de?
    z Mirandy:
    Menu-Informace o osobe-Upravit infomace.. polozka heslo. Doufam ze je to ono

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •