Stránka 14 z 27 PrvníPrvní ... 410111213141516171824 ... PosledníPoslední
Výsledky 326 až 350 z 652

Téma: Vista-is that our future?

  1. #326

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Caleb Zobrazit příspěvek
    Hmmm, mne nefunguje ani blba hibernace, natoz nejake usinani. Predpokladam, ze to bude jeste neprilis kvalitnima driverama na grafiku a zvukovku.
    To můžu souhlasit, viz můj post výše...kdyby někdo přišel na způsob jak donutit AC97 DolbyDigital a DTS pass-through byl bych vděčný
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  2. #327

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    mne dlouho zlobila TV karta leadtek XP.. ale nakonec jsem tam napral XP driver a jede to.. druhy problem je webcamera Genius video cam look.. a dalsi je moje myska.. byl jsem zvykly na bocni tlacitka jako minimalizace oken a pod.. jinak AC97 taky dost problem.. nejel mi mikofon.. vyresily to beta driver na Nforce pro visty a jede vsechno (zvuky) a konecne mi jedou ty gadges jako pocasi.. diky CALEB
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  3. #328

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    mne dlouho zlobila TV karta leadtek XP.. ale nakonec jsem tam napral XP driver a jede to.. druhy problem je webcamera Genius video cam look.. a dalsi je moje myska.. byl jsem zvykly na bocni tlacitka jako minimalizace oken a pod.. jinak AC97 taky dost problem.. nejel mi mikofon.. vyresily to beta driver na Nforce pro visty a jede vsechno (zvuky) a konecne mi jedou ty gadges jako pocasi.. diky CALEB
    Pokud se nemylim tak tvuj Soltek ma take NF2. Ktery beta driver na nForce jsi tam nacpal, ten co byl urcen pro Vistu RC1 ?
    http://www.nzone.com/object/nzone_do...etadriver.html

    S temi mam bohuzel na Abitu NF7S2.0 neustale problemy. (krasna modra okna) S vypnutou zvukovkou OK, ale to jaksi neni ono. Zkousim "final" Vistu ze subscribce MSDN.
    Asus P5B Deluxe/WiFi, Intel Q8300@7.5x440=3300MHz VCc1.15V, Speedstep enabled, CM HyperTX, 58oC IntelBurnTest pri 24oC okoli, 2x2048 DDR2 800 Geil(@866 5-6-6-15, 1.80V), HDD 3xSamsung F1 1TB, Gigabyte NX88T zalman, LCD FSC S20-1W, CM Centurion 532, PSU Seasonic 400W, UPS CyberFort 350

  4. #329

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    dal jsem tam ty beta2.. Vista x86 Beta2 takhle se to jmenuje zdroj uz nevim..
    jede vse. BSOD jsem videl jednou a to kdyz jsem rval ovladac pro tv kartu, nekdy hned druhy den po instalaci s tema driverama co daly visty
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  5. #330

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Já mám plnou Business verzi, nicméně není chyb prosta...dnes kupříkladu se mi to samovolne restartovalo pri startu
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  6. #331
    Senior Member Avatar uživatele Moralles
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    PRAHA
    Věk
    42
    Příspěvky
    637
    Vliv
    259

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    pro ZDENKA DUB. nevim jestli myslis to co ja ale to otravovani (potvrzovani) kdyz chces spustit nejakej soft se vypina v uzivateskych uctech.
    PC: X61, FOTO: Canon 450D, Carl Zeiss Pancolar 50/1.8, Pentacon 50/1.8 | Nikon FE + tokina 24/2.8, http://hdsunset.blogspot.com/ - http://robinrezek.com/

  7. #332

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    mne ty visty padly na hubu jednou.. a to sem tam rval ten driver na tv kartu, nejak dlouho to chroustalo,hrala muzika a padlo to na hubu.. jinak ne. a system mam od vanoc.
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  8. #333

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Moralles Zobrazit příspěvek
    pro ZDENKA DUB. nevim jestli myslis to co ja ale to otravovani (potvrzovani) kdyz chces spustit nejakej soft se vypina v uzivateskych uctech.
    Díky, to bylo přesně ono!

    Pro ostatní co by nevěděli, Control Panel, User Accounts,Turn User Account control - off

    Je zde někdo, kdo má zvukovou kartu realtek, a porařilo se mu bezproblémů nainstalovat poslední verzi ovladačů pro Visty?
    Mě se po instalaci a následném restartu, stále dokola restartuje explorer (když se pokusím o otevření ovládacích panelů)
    Naposledy upravil Zdenek Dubnicky; 08.01.2007 v 22:05.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  9. #334

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    nesxtuje nejaka stranka kde by se objevovaly alepson prvni beta drivery pro ruzne zarizeni.. webcamery,zvukovky a podobne? hledam marne
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  10. #335

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    Díky, to bylo přesně ono!

    Pro ostatní co by nevěděli, Control Panel, User Accounts,Turn User Account control - off

    Je zde někdo, kdo má zvukovou kartu realtek, a porařilo se mu bezproblémů nainstalovat poslední verzi ovladačů pro Visty?
    Mě se po instalaci a následném restartu, stále dokola restartuje explorer (když se pokusím o otevření ovládacích panelů)
    ten ovladac je nepouzitelny, me zase nesel mikrofon, dej si ten beta z nforce balicku, na strane zpet je na nej odkaz. ten mam ja a funguje mi vsechno.
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  11. #336

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    nesxtuje nejaka stranka kde by se objevovaly alepson prvni beta drivery pro ruzne zarizeni.. webcamery,zvukovky a podobne? hledam marne
    tak treba tady jsou drivery opravdu rychle :

    http://www.guru3d.com/
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  12. #337

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    TO MeTaN: Myslíš Vista x86 Beta2? Ten ovladač na audio ani nenainstaluju, vychodí to chybu při instalaci, nekompaktibilita info souborů či cosi.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  13. #338

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    TO MeTaN: Myslíš Vista x86 Beta2? Ten ovladač na audio ani nenainstaluju, vychodí to chybu při instalaci, nekompaktibilita info souborů či cosi.
    ja to tam vpalil a jde to. neslo to, nakonec jsem to tam mozna daval manualne.. uz nevim ale urcite to je von
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  14. #339

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    ja to tam vpalil a jde to. neslo to, nakonec jsem to tam mozna daval manualne.. uz nevim ale urcite to je von
    Zjisti mi prosím přesně jméno toho souboru. Třeba se jedná o jinou verzi.

    Btw myslíte že v CZ verzi bude nějak funkční Speech Recogniser? Myslím že bude stejný jako v anglické verzi..
    Byl by někdo ochoten típnout obrázky z Media Centru? Mám Business verzi, tam to bohužel není
    Naposledy upravil Zdenek Dubnicky; 09.01.2007 v 21:08.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  15. #340

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Vista x86 Beta2 takhle se to jmenuje v tom jsou slozky s ovladacema, ktere se musi dat manualne... zadny instalator, jinak co presne chces vyfotit v tom media centru? mimo jine je fakt fajn.. takovy maly internet
    |Intel 2Coreduo 7300||2000mhz||Vista business||GPU-ATI HD2400||RAM-2G DDR2||250G SATA|

  16. #341

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MeTaN Zobrazit příspěvek
    ...jinak co presne chces vyfotit v tom media centru?
    par screenů z "desktopu" + třeba nejaký meníčko kde je neco na výběr.
    dik
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  17. #342
    Senior Member Avatar uživatele Moralles
    Založen
    02.02.2004
    Bydliště
    PRAHA
    Věk
    42
    Příspěvky
    637
    Vliv
    259

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    tak je to tady

    Microsoft Windows Vista Ultimate 64bit CZ OEM za 5165,-



    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42727

    necekal jsem ze budou tak levne.
    Naposledy upravil Moralles; 10.01.2007 v 16:02.
    PC: X61, FOTO: Canon 450D, Carl Zeiss Pancolar 50/1.8, Pentacon 50/1.8 | Nikon FE + tokina 24/2.8, http://hdsunset.blogspot.com/ - http://robinrezek.com/

  18. #343
    Senior Member Avatar uživatele MISKOBOSS
    Založen
    11.03.2003
    Bydliště
    Brno-Kr. Pole
    Věk
    40
    Příspěvky
    2 079
    Vliv
    286

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Moralles Zobrazit příspěvek
    tak je to tady

    Microsoft Windows Vista Ultimate 64bit CZ OEM za 5165,-


    necekal jsem ze budou tak levne.
    no ja verim, ze jak to bude skladem, ze to zlevni!
    ty ceny jsou opravdu obrovsky, ale u CC to ani jinak nebyva
    uvidime co ostatni obchody
    Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D

  19. #344
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    346

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal MISKOBOSS Zobrazit příspěvek
    no ja verim, ze jak to bude skladem, ze to zlevni!
    ty ceny jsou opravdu obrovsky, ale u CC to ani jinak nebyva
    uvidime co ostatni obchody
    A home premium za "trojku", tak to je hodně slušný...

    EDIT: OEMka se dá koupit jen se sestavou, nebo stačí třeba fošna a procesor?
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  20. #345

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Imho staci nejaka neexterni komponenta, napr. disk, zakladni deska atd.
    Audiotrak Prodigy HD2 (2xOPA2134PA + LT1364) => Little Dot I+ (WE408A + AD8022) => Sennheiser HD555@595
    Asus Xonar D1 => Technics SU-A800 => Tesla 2xARN6608 + ARV-104

  21. #346

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal D_a_v_i_d Zobrazit příspěvek
    EDIT: OEMka se dá koupit jen se sestavou, nebo stačí třeba fošna a procesor?
    staci i obyčejná disketovka
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  22. #347

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    No ja vam nevim. V diskuzi na CC pise clovek z CC neco jineho:
    Dostalo se mi nových informací. Tedy mělo by to fungovat tak, že OEM Vám prodáme, pouze pokud zakoupíte veškerý základní HW potřebný k sestavení PC. Tedy CPU, RAM, CASE, HDD, základní deska. OEM Windows pak musí být na faktuře spolu s tímto HW. Zákazník je garantem, že po sestavení nalepí COA štítek na case takto zakoupeného PC, jinak je licence neplatná.

  23. #348

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Jak Vám šlape Internet Explorer 7 ve Vistách? Mě v XP šlapal bez chyb, ve vistách dost často padá...celkem dost, pak se pořád dokola restartuje, pomůže jedině globální restart.
    Dell XPS 1210,Sams 275t,Microsoft XBOX360,Natural Mouse 6000 + Keyboard 4000,Windows 7 Professional
    Blondie : You see in this world there's two kinds of people, my friend. Those with loaded guns, and those who dig. You dig.

  24. #349

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal Zdenek Dubnicky Zobrazit příspěvek
    pořád dokola restartuje, pomůže jedině globální restart.
    ...na Firefox
    Apple Macbook Pro + iPhone 4 a na filmy HTPC + LG 42PG6000
    DJ equipment: Macbook Pro + Vestax VCI-100 + Technics RP-DJ1200
    Budu rád, když poctíte můj web www.iPhoneTips.cz svou návštěvou. :)

  25. #350
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    43
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    346

    Standardní Re: Vista-is that our future?

    Citace Původně odeslal jedik Zobrazit příspěvek
    No ja vam nevim. V diskuzi na CC pise clovek z CC neco jineho:
    Tak to je dost k prdu... V tom případě je cena Win Vista docela vysoká,protože kupovat funglovku nebudu a 7500 za ne-OEM je síla
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •