Výsledky hlasování: Jaký browser používáte?

Hlasující
247. Nemůžete hlasovat
  • Other...

    1 0,40%
  • Maxthon

    8 3,24%
  • Internet Explorer

    15 6,07%
  • Opera

    106 42,91%
  • Mozilla/Mozilla Firefox

    117 47,37%
Stránka 11 z 58 PrvníPrvní ... 78910111213141521 ... PosledníPoslední
Výsledky 251 až 275 z 1439

Téma: Mozilla FF vs Opera vs IE

  1. #251

    Standardní

    Padla tu o tom diskuze tak jen upozornuju na pekny clanek

    Mozilla a download managery
    http://www.czilla.cz/articles/mozill...-managery.html

  2. #252

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Och. Taky vam to pripomina (byvaleho) uzivatele Suchar?
    tak aby som ti urobil po voli, tak pridam par riadkov...

    ...najprv som pouzival IE, ale ten bol deravy ako emental (aj ked sa na nom dali pozerat uplne vsetky stranky), neskor som konvertoval na Mozillu ale ta sa mi zdala trosku zlozita a nakoniec som skoncil u Firefoxa (1.0 RC1) a ten je jednoduchy, ma vela plug-inov, je dost rychly a nie je az taky deravy...
    ...Opera sa mi ani trochu nepacila...

    u Thunderbirda je to v podstate ten isty pribeh, len som zistil, ze nie je dobre pri jeho instalacii importovat nastavenia z OE lebo mi nevedel stiahnut postu po jeho reinstale a manualnom importe sa to rozbehlo...
    CPU Intel P4 1,6GHz @ 2,32GHz | MB Abit SD7-533 | RAM 512MB RAM PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT @ 595/855 | HDD Hitachi Deskstar 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-M1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB na CPU, chipsete a GPU & homemade radiator & SELTZ L20 700l/h| FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentCat 92mm + TT Hardcano12

  3. #253

    Standardní

    No hezky. A na FF z IE si prechazel az ted nekdy? Ja jsem IE opustil jiz pred 3,5 roky. Tehdy byla nejlepsi Opera a pouzivam ji stale.
    Jinak chapu, ze lide, co az v dnesni dobe opousti IE, sahaji po firefoxu.

    Mimochodem, brzy se dockame prvni verze, alespon podle tohoto clanku. Kdyz ho nainstaluju, to se mi zase zrusi vsechny pluginy a budu muset od kazdeho schanet novou verzi? Jestli jo, tak je to dost opruz.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  4. #254

    Standardní

    Jezis to je prece jedno kdo kdy prechazi, hlavne ze prejde

    Jinak si myslim ze pokud bude nejaky problem s pluginy tak si clovek muze jen pohrat s danym xpickem a zmenit maxVersion a pojede

    Ja osobne mam vsechny xpi, bookmarky atd ulozene jeste jinde na disku a kdyz vyjde novy FF tak stary komplet odinstaluju a instaluju novy. Jen kvuli pocitu ze tam nemuze zustat nejaky balast z minule verze.

  5. #255

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    No hezky. A na FF z IE si prechazel az ted nekdy?
    ale kde...
    IE som opustil asi pred 1,5 rokom a pouzival som Mozillu...
    ...dovod preco som sa tak dlho drzal IE bol jednoduchy na inych browseroch sa niektore stranky nezobrazovali korektne a to mi vadilo, ale teraz uz je to jedno...
    CPU Intel P4 1,6GHz @ 2,32GHz | MB Abit SD7-533 | RAM 512MB RAM PC400 Apacer | VGA MSI GF FX 5900XT @ 595/855 | HDD Hitachi Deskstar 7k250 160GB | DVD LG GSA-4160B & Toshiba SD-M1312 | SOUND SB Audigy2 ZS | PSU Chill 510W | CONTROL MS Natural Multimedia Keyboard + MS IntelliMouse Explorer 4.0 + MS Sidewinder 3D Pro | CASE Chenbro Gaming Bomb | COOLING Ertyho WB na CPU, chipsete a GPU & homemade radiator & SELTZ L20 700l/h| FANS 3x AC Arctic Fan Pro2L & 1x AC Arctic Fan3 & 1x TT SilentCat 92mm + TT Hardcano12

  6. #256

    Standardní

    Je to tady, Firefox 1.0 je mezi nami.
    http://zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=119717

    EDIT: Stejne jako RC1 verze, i tato verze hlasi chyby v XML dokumentu. Je to peknej vopruz, neocekaval bych to. Zkusim odinstalovat stary firefox a dat tam tuhle verzi. Ale tohle by podle me dobry produkt delat nemel. Vyvojari si mohli vyzkouset upgrade z 0.93 s par pluginama (nikoliv 40 pluginu, jako mam v mirande).
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  7. #257

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Je to tady, Firefox 1.0 je mezi nami.
    http://zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=119717

    EDIT: Stejne jako RC1 verze, i tato verze hlasi chyby v XML dokumentu. Je to peknej vopruz, neocekaval bych to. Zkusim odinstalovat stary firefox a dat tam tuhle verzi. Ale tohle by podle me dobry produkt delat nemel. Vyvojari si mohli vyzkouset upgrade z 0.93 s par pluginama (nikoliv 40 pluginu, jako mam v mirande).
    Ono situace je takova, ze je u kazde Extension uvedena(v install.rdf a Extensions.rdf) maxVersion, ktera urcuje se kterou verzi az je kompatibilni.

    Co jsem vypozoroval tak problem nastal pri vydani PR, RC1 a RC2 verzi protoze tam se dohodlo ze se tato verze bude pracovne znacit "0.10" coz starsi extensions proste logicky vyhodnotily jako verzi nepodporovanou.

    Je to imho chyba vyvojaru, coz jsem nekde videl na mozillazine.org jak to nekteri priznavali.

    Takze staci prepsat to maxVersion na "1.0" a melo by to ficet
    http://forum.czilla.cz/viewtopic.php?t=3426

  8. #258

    Standardní

    no do teď sem jel na Opeře ale začalo to házet chybový hlášení když du na forum
    Kód:
    phpBB : Critical Error 
    
    Could not connect to the database
    tak sem přešel na FF a zatim mi nic nechybí

  9. #259

    Standardní

    Ale prosímtě. To přece vůbec není použitým browserem.
    Pohleď na následující: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=69567
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  10. #260

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ale prosímtě. To přece vůbec není použitým browserem.
    Pohleď na následující: http://4um.ocguru.cz/viewtopic.php?t=69567
    a jo smazal sem sušenky,historii a už to zase jede i na opeře

  11. #261

    Standardní

    Ale ty seš taky sušenka
    Prostě když je databáze zatížená, tak se stává, že nestihne odpovědět a program phpBB hodí chybu.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  12. #262

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Ale ty seš taky sušenka
    Prostě když je databáze zatížená, tak se stává, že nestihne odpovědět a program phpBB hodí chybu.
    no já nevim,ale když sem vše vymazal tak stránka zase naběhla

  13. #263
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280

    Standardní

    Ten test je pekne starej a uplne na nic, schvalne jsem ho pustil na nove nahozenym kompu kde neni nic jinyho nez standart WXP (pred odtuzenim a vykopanim vsech kravin) a Firefox 1.0 a nenaslo to ani jednu diru..... Zadnej antivir, zadny FW, zadny zaplaty a je to bezpecny. Tak to jo
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  14. #264

    Standardní

    Abysme na vas, internet exploreraky, jenom nenadavali, tady mate stranku, kde je seznam dostupných rozšíření pro Internet Explorer.

    http://windowsmarketplace.com/content.aspx?ctId=63

    Koukam, ze M$ tam uvadi i Maxthon.
    Docela by me zajimalo, co pouziva Bill Gates. To by byl gol, kdyby firefoxe. Ale spis bych to tipoval na cistej IE s max. par pluginama, i kdyz kdo vi.

    EDIT: Koukam, ze by se dal IE taky docela dost rozsirit o spoustu veci. No ale ja na to nemam cas. Opera rulezzz.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  15. #265
    Member
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Kvasice/Uherské Hradiště
    Příspěvky
    257
    Vliv
    267

    Standardní

    tak tedy musím nesouhlasit, nainstaloval jsem si Firefox a jen samé problémy, už je pryč, sice je rychlý-to jo, ale nemá "save target as" , v defaultním nastavení dovoluje instalování programů bez vědomí uživatele a hlavně, pokud je spuštěný tak stažené stránky nelze v ničem jiném otevřít..prostě jsou nějaké divné..nechápu jak ho můžete tak zprofanovat...
    xp1800+DLT3C@200*11(coper silence2)+80mmFan,AsusA7V600,Brand 512MB400MHz,120GB 8MB seagate,miro19F98 19\",creative inspire5300,sony DVD,teacCD-RW 40x,Powercolor radeon9600pro [443/334]

  16. #266

    Standardní

    Citace Původně odeslal MARA.T
    tak tedy musím nesouhlasit, nainstaloval jsem si Firefox a jen samé problémy, už je pryč, sice je rychlý-to jo, ale nemá "save target as" , v defaultním nastavení dovoluje instalování programů bez vědomí uživatele a hlavně, pokud je spuštěný tak stažené stránky nelze v ničem jiném otevřít..prostě jsou nějaké divné..nechápu jak ho můžete tak zprofanovat...
    Ehm, takže "Save target as" rozhodně má, a to že stránky v něm uložené nelze otevřít v ničem jiným je blbost na druhou.
    Lenovo X200 | Lenovo Ultrabase | Sennheiser HD 595 | Fujitsu Siemens P19-2 Black | Logitech Internet Navigation Keyboard | Logitech VX Revolution

  17. #267
    Member
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Kvasice/Uherské Hradiště
    Příspěvky
    257
    Vliv
    267

    Standardní

    hmm, tak jsem si sosnul asi špatnou verzi noo?? protože ani jedna stránka co jsem stáhnul a i třeba ve webcopier mi prostě v ničem jiném najednou nejdou, a to "save target as" nebylo ani třeba v Opeře nebo v IE pokud jsem nezavřel všechny okna Firefoxu a znovu neotevřel něco jiného...
    xp1800+DLT3C@200*11(coper silence2)+80mmFan,AsusA7V600,Brand 512MB400MHz,120GB 8MB seagate,miro19F98 19\",creative inspire5300,sony DVD,teacCD-RW 40x,Powercolor radeon9600pro [443/334]

  18. #268

    Standardní

    Citace Původně odeslal MARA.T
    hmm, tak jsem si sosnul asi špatnou verzi noo?? protože ani jedna stránka co jsem stáhnul a i třeba ve webcopier mi prostě v ničem jiném najednou nejdou, a to "save target as" nebylo ani třeba v Opeře nebo v IE pokud jsem nezavřel všechny okna Firefoxu a znovu neotevřel něco jiného...
    1) Firefox uklada stranky v html formatu, takze nevim proc mas problem to otevrit
    2) jak souvisi firefox s operou to jako chces rict, ze v opere nebo v IE neslo "save target as" kvuli tomu, ze byl pustenej Firefox Tak to je teda pekna sr**ka podivej se radsi jeste jednou co sis to vlastne stahl a kdyz uz nadavas ze ti ve firefoxu neco nejede, tak aspon rekni v jake to je verzi

    pozn. kdyby sis nahodou myslel, ze tady do tebe jen tak p***ju, protoze jsi mi sahl na oblibenej prohlizec, tak uz ted ti reknu ze jedu zasadne na opere a firefox pouzivam vyhradne na prohlizeni stranek ktery vytvarim, abych vedel, jak to zobrazi lidem, kteri ho pouzivaj
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  19. #269

    Standardní

    Pane na nebi, co je zase tohle za pohadky?

    Save target as je uplne ve vsem. A strasne bych chtel videt tu html stranku, ktera ulozena v FF nejde otevrit v Opere.

    ROTFLBTCASTCIIHO
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  20. #270

    Standardní Uložit jako...

    FF bohužel neumí *.mht archív. Mají sice nato "rozšíření", ale je nefunkční a rozhodilo mi to celý firefox 1.0 a částěčně i systém a tak přišel na řadu Ghost. Nyní používám ve FF zobrazit v MSIE a vněm tu stránku hodím do "mht archívu". FF je perfektní, ale o stabilitě se mluvit zatím moc nedá. Zvláště když se experimentuje z různými "*.xpi".
    WXP Pro SP2, AMD Athlon XP 2500+, Gigabyte GA-7VT600, 2x256 DDR 400, ATI 9600XT 128, WDC 80GB + SATA Seagate 80GB, Lite-On SOHW 1213S, Teac DW 552G

  21. #271
    Member
    Založen
    23.10.2002
    Bydliště
    Kvasice/Uherské Hradiště
    Příspěvky
    257
    Vliv
    267

    Standardní

    no, tuším že to byla verze RC1 či tak nějak a pak jsem zkoušel verzi 1.0
    Pokaždé stejné.
    pokud mi říkáš že jsem lama, pak co se týče software a netu (i hardware), tak ano, to jsem, ostatní hardware trošku znám. Je mi líto pokud mi nepřijde normální když k programu který je volně stažitekný nedávají podrobný návod jak všechno nastavit tak aby program fungoval...vždycky jsem si nastavoval jen podružnější věci (takové kosmetické úpravy). Nastavení takových věcí jak je ukládání stránek html ve správném formátu (v jakémkoliv software!) pokud je firefox spuštěn. Nebo nějaké special nastavení aby byly přítomny v něm i jinde (pokud je spuště) základní funkce...to je celkem hrubé, nemyslíte?!
    xp1800+DLT3C@200*11(coper silence2)+80mmFan,AsusA7V600,Brand 512MB400MHz,120GB 8MB seagate,miro19F98 19\",creative inspire5300,sony DVD,teacCD-RW 40x,Powercolor radeon9600pro [443/334]

  22. #272

    Standardní

    Citace Původně odeslal MARA.T
    Nastavení takových věcí jak je ukládání stránek html ve správném formátu (v jakémkoliv software!) pokud je firefox spuštěn. Nebo nějaké special nastavení aby byly přítomny v něm i jinde (pokud je spuště) základní funkce...to je celkem hrubé, nemyslíte?!
    nemyslim si, nevsiml jsem si jakejchkoliv problemu s ukladanim do html treba v opere, kdyz je pustenej FF 1.0
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

  23. #273
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Dawe
    Založen
    25.05.2003
    Bydliště
    Tam kde zaparkuju auto... (mostly Praha)
    Příspěvky
    2 262
    Vliv
    280
    There is nothin' fair in this world
    There is nothin' safe in this world
    And there's nothin' sure in this world
    And there's nothin' pure in this world
    Look for something left in this world

  24. #274

    Standardní [b]Opera 7.60 preview 3[/b]

    Dnes jsem si nainstaloval Opera 7.60 preview 3 a jsem naprosto nadsen.
    - Tlacitka na toolbaru maji krizek, lze tedy snadno zavirat.
    - vpravo vedle tlacitek je kos, kde jsou zavrene stranky
    - nastavovani toolbaru je prehlednejsi
    - kdyz vam zablokuje nejake popup okno, tak to oznami zlutym prouzkem vpravo dole + je tam seznam zablokovanych okynek a moznost je otevrit
    - oteviraci panel pod adresou
    - pekny zamecek u adresy, pokud jede https.
    - prehlednejsi RSS (feeds)
    - zere to daleko min pameti (pamatujete - pred casem sem si tu stezoval, ze po celem dnu provozu zere opera 150 MB i vic)
    - tlacitka podporuje stejna jako v IE (lepsi podpora css)
    - je opravdu rychlejsi
    - voice - musi se stahnout nakej binarni balik...deje se to samo a potom vam opera umi neco precist

    Bohuzel sem zaznamenal i negativni vlastnosti (vsak je to jen beta):
    - obcas se neobjevi ten prouzek oznamujici prubeh nacitani stranky a obcas ukazuje nesmysly
    - nekorektni zobrazovani nekterych veci (napr. www.barvytebas.cz vlevo se nezobrazuje modre menu, ono sice nefungovalo, ale aspon se zobrazilo; okraje u comboboxu nejsou;

    Veci, ktery bych chtel, aby opera umela:
    - stale necentruje nektere veci (napr. tabulku, align ve stylu)
    - wysiwyg editor

    Uz se nemuzu dockat final verze 7.60, opravdu je to velmi "rulezni" vec.

    Nevite, jakym zpusobem je mozne do Opery pridat do vyhledavaciho policka hledani pomoci www.seznam.cz ?
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  25. #275

    Standardní

    Citace Původně odeslal howard
    Nevite, jakym zpusobem je mozne do Opery pridat do vyhledavaciho policka hledani pomoci www.seznam.cz ?
    editovanim souboru search.ini v adresari kam sis nainstalil operu

    ...nicmene zatim se mi to nepodarilo rozchodit, tak nevim jestli nebude hacek jeste nekde jinde
    1) ASUS M6A
    2) Toshiba Portége R600-10U
    3) ASUS A8V-X AMD Athlon 64 3000+ Kingmax 2x256MB DDR 400 WD 120GB Samsung 80 GB GMC G30 Fortron FSP400-60THN-P
    Ideální indentace pro Pascal je šest stop pod zem.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •