Bylo, nebylo...

Takhle jsem jednou seznal, ze HighEnd graficke karty jiz nejdou neslysne uchladit vzduchem a postavil jsem si na svoji dobu slusneho vodnika s CapeCORA Maxi a HPPS+.

Teprve az zrava a neuveritelne topici GeForce GTX580 me prinutila postavit neco vykonnejsiho. Chtel jsem neco future-proof a co uz bych mel pokud mozno do doby, nez me PC prestane uplne zajimat

Volba padla celkem jednoznacne na Phobya NOVA 1080.

Dal jsem hledal ventilatory. Moje S-Flexy, ktere jsem mel puvodne na CapeCORA, uz pomalu lapaji po dechu, ale stale jsou neveritelne tiche (<800ot).
Dalsi uz jsem nesehnal, protoze Scythe( pravdepodobne kvuli licenci na S-FDB od Sony) je uz prestali vyrabet a nahradili je Gentle Typhoonama. Ty, ac jsou dobre a na vymeniky doporucovane, mivaji obcas neduh piskani pri urcitych voltazich. Proto jsem hledal dal a dosel na Noiseblockery M12.

Abych to zkratil...

Nove:
1x Phobya NOVA 1080
4x Noiseblocker M12-S2
6x Scythe Fan Guard 120mm
Nx kabely

Znova pouzite:
2x Scythe S-Flex SFF21D
1x HPPS+
1x trocha zrucnosti s vrtackou, lakem a sroubovakem

A takto vypada moje nova bocnice:



Je jeste potreba neco udelat s kabelazi, dany stav se mi vubec nezamlouva. Chtelo by to nejake cerne latkove obinadlo. Kazdopadne uz se 3mi ventilatory na 650ot se i v maximalni zatezi drzela voda pod 39C (26C ambient ).

Behem tydne otestuju zbytek a dodam i zbyle informace a fotografie