Zdravím, doufám, že se to zde už neřešilo (nenašel jsem).

Dopředu podotýkám, že už mám za sebou mraky instalací WinVista (které mi daly spouštěcí soubory na jiný HDD a podobné "vylomeniny"), nicméně Win7 mě opět překvapily.
Dal jsem dohromady úplně nový PC - bohužel ne můj (i7 920, ASUS P6TD Deluxe, 6GB RAM a hlavně uplně nový WD VelociRaptor 300GB - a další nedůležité komponenty grafika, BD-RE vypalovačka, další 1TB HDD - při instalaci odpojený atd...) a když jsem naBOOToval z legálního originálního DVD Win7 HomePremium 32bit a dal jsem nainstalovat na toho VelociRaptora (ale to by asi udělalo na každém jiném HDD), tak mi to při "tvorbě" oddílů samo vytvořilo 100MB skrytou partition - prý pro potřeby systému a když se mi to nelíbilo a žádný partition jsem na HDD netvořil a dal jsem nainstalovat Win7 na tento zcela prázdný HDD, tak si to tam stejně tu 100MB partition vytvořilo.

Co je to za partition? K čemu jí systém potřebuje? Bude jí chtít tvořit i na již používaném HDD, kam se časem taky chystám nasadit Win7 (nyní jsou na tom HDD 3x partition - jedna systémová, aktivní s WinVista a pak dvě datové - všechny jsou tedy primární - žádný rozšířený oddíl).

A co zálohování - občas si dělám IMAGE (TIB image) celé systémové partition - budu muset dělat IMAGE z dvou partition nebo jak?

Díky za odpovědi.