Zvazujem postavenie zostavy zalozenej na tomto malom boxe.

Asus EEE Box B208
Projektor Samsung P400
Gumova klavesnica
hociaka mys
externa slim DVDromka Samsung
Externy Creative XFI 5.1
Eventuelne hybridnu USB TV tuner.


Ucel: Prenosne kino (predbezne nonHD format - 800x600), dolezita je prenosnost. (nie mobilita, bude sa to pouzivat v miestach kde bateriu notebooku nepotrebujem)

Dodatocne upravy: Pridanie ram na 4Gb, mozno iny disk.

Pri kontrole komponentov som natrafil na mile aj menej mile zalezitosti. Dvojjadrovy atom. Nemam vobec ponatia aky vykon sa od tohoto procesoru da ocakavat.

Ram: dufam len v to ze dana doska vie pochopit na jednom pamatovom kanale tak vela kapacity. Nenasiel som info ktore by mi toto potvrdzovalo alebo vyvracalo.

Grafika: HD4530... len odhadujem ze to urcite bude daleko od hiendu, ale nejak orientacne... nemate to niekto v notasi? hlavne chcem vediet ako to slape v porovnani s integrovanymi intelackymi gma...

v poslednom rade ma zaujimaju aj nejake reproduktory, ale neviem vobec co hladat... nieco co da aspon quadro, alebo stereo so subwooferom, ale obavam sa o kvalitu zvuku, alebo na druhej strane o privelku vahu a magneticke riziko pre disk.

kabelaz: z boxu je vystum v HDMI. zaujimalo by ma ako velmi dokazu zatazit GPU a PCI-e 1x slot zvukove data ktore tecu do tohoto kanala. predbezne chcem zvuk presmerovat do inej zvukovky a obist HDMI.

problem je ale aj v tom ze projektor ma len stary VGA vstup a neviem o konvertore z HDMI do VGA, alebo eventuelne kompozitu.