Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: 2,4GHz router TP Link TL-WR542G a problém s upgrade FW!!

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member mince Avatar uživatele Luk(y)isek
    Založen
    14.10.2005
    Bydliště
    Mníšek
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 479
    Vliv
    250

    Standardní 2,4GHz router TP Link TL-WR542G a problém s upgrade FW!!

    Zdravim Vas,
    Tak se mi stal nemily problem. Musel jsem si hrat zase s upgrade FW meho WiFi TP Linku,ale tento upgrade byl nejaky "tezsi" nez drive...
    Pro upgrade FW na vyssi verzi bylo treba nejdrive do routeru dostat FW tzv. "transition" aby bylo mozne pote nahrat novejsi uplny FW.Pri upgradu na transition FW ale bylo nutny,aby byl pri upgrade zapnuty specialni program,ale bohuzel jsem to zjistil az po tom,co jsem provedl upgrade. Zase jsem musel byt o neco chytrejsi
    No a nyni mam ten problem,ze se nemuzu dostat pres web prohlizec k nastaveni celeho routeru nebo lepe receno,asi tam ani neni,jelikoz se nejedna o plnohodnotny FW,ale o jakejsi "pred-firmware" pro to,aby bylo nasledne mozne nainstalovat uplny FW. A uz ho tam asi ani nenainstaluji,jelikoz jsem pri upgrade nemel spusteny prave onen program dodavany s FW.
    A moje otazka tedy zni, je mozne tam nejak nahrat ten uplny firmware,aniz bych se dostal do nastaveni pomoci prohlizece?

    PS: Pokud napisu do prohlizece def. IP routeru (192.168.1.1),tak se mi zobrazi prihlaseni,napisu jmeno, heslo, potvrdim a nic se nedeje,nacte se pouze prazdna stranka a to je vse...Takze neni moznost se dostat k nastavenim pripadne k moznosti upgrade FW

    Pokud je to tedy nejak mozne,prosim o jakoukoliv pomoc jak to dostat zpatky,jak nahrat FW do routeru bez pomoci nastavovani routeru pres prohlizec...Moc diky

    EDIT: Jinak jestli s tim nic nejde delat,tak mi rovnou napiste at si jdu koupit novej...At to nezdrzujeme.Diky
    Naposledy upravil Luk(y)isek; 23.12.2008 v 00:46.
    AMD Ryzen 5 5600X + SilentiumPC Fera 5, Gigabyte AORUS B450 Elite, 32GB Corsair Vengeance LPX DDR4 3200Mhz, PALIT RTX 2070 Super 8GB GameRock, Creative SB Audigy FX + Logitech Z-5450 WiFi + HyperX Cloud II WiFi, SSD Gigabyte 1TB + Toshiba X300 4TB + Samsung F1 HD753LJ 750GB 32MB, BD±RW LG, Seasonic M12II-620 Evo, case Zalman Z1, keyboard MSI Vigor GK50 mechanic, 27" curve LED Gigabyte AORUS CV27F 165Hz => Win10 Pro x64, 55" 4K UHD TV LG 55UJ7507 |NoteBook: DELL Latitude E5470 i5-6300U, 16GB DDR4, SSD M.2 Verbatim 1TB, HD Graphics 5500|

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Router na minutu zamrzne
    Založil Rainbow v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 13.04.2007, 11:32
  2. Gentoo zvuk nForce2
    Založil Cseapek v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 25.05.2005, 21:00

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •