Ahoj,

trochu mi zlobí připojení LCD TV k počítači. připojuju to jako druhej monitor na následující sestavu:

asus p5k pro
c2d e8500
8GB DDR2
nVidia GFX280 (BFG OC)
Windows Vista x64 Ultimate

Připojim primární monitor do prvního dvi outu na kartě (HP 24"...1920x1200), v pohodě najede a fičí to. Do druhýho dvi outu na kartě zapojim LCD TV Acer 26" (1280x76. Vidim ho v nVidia Controll panelu, že je připojenej, nastavim extended desktop, v pohodě nastavení projde, plocha se prokazatelně rozšíří, ale televize mi na DVI vstupu hlásí "No Signal"...když udělam stejnej postup přes VGA IN na televizi a redukci na DVI na kartě, situace je stejná...televize na VGA IN hlásí "No Signal". Zkoušel jsem různý drivery (178.24 i 180.10), ale nic se nezměnilo...zkusim dneska večer ještě 180.40, jestli se třeba neprobere.

Dokonce jsem už byl tak zoufalej, že jsem do druhýho PCI-E slotu narval mojí starou GeForce 7950GT od MSi a zkusil zapojit Televizi do ní a primární monitor do GFX280. Všechno v nVidia Controll panelu vypadalo naprosto v pořádku, karty se hlásily, televizi viděly, ale opakovala se situace a "No Signal" hláška.

Přitom Inputy na televizi jsou prokazatelně v pořádku, neb když jí připojím přes notebook VGA (Windows Vista x86 s Ati grafikou), tak obraz normálně fičí...

Any ideas? Jsem si ze zoufalosti objednal Ati grafiku za litr, že to zkusim narvat do druhýho PCI-E slotu a přes Atinu to třebas pojede, ale fakt už jinak nevim, co s tim Ještě večer nahodim update ohledně funkce jinýho monitoru, než je ta televize (zkusim k tomu připojit 19" lcd monitor)...Zkoušel jsem takovejhle podobnej post už hodit leckde (guru3d, svethardware, nZone...), ale všude naprosto bez odpovědi