Mám taký menší problém. Cca posledný mesiac sa mi nejako kazia Windowsy. Niekedy sa sten, že pri štarte vypíše, že je pokazený súbor c:\windows\system32\config\system. Vtedy pomôže záloha zo system restore a zase to nejaký týždeň ide ako tak v pohode.
Potom sa mi stane, že sa nedajú spsutiť Lotus notes 8 - java chyba na celú obrazovku, reštartnem a spustiť ide...
Alebo sa vypne autoprotect na Symantec antiviru...

Mám firemný noťas Thinkpad T60. Nainštalované klasické softy.
Firemná politika skoro všetko zakazuje, takže free softow je tam len zopár: 7zip, Unreal Commander, notepad++ a pod...

Zo smartu HDD (Seagate ST910021AS) sa mi podarilo vyčítať, že Spin retry count klesol pod kritickú hranicu, ale zvyšné hodnoty sú ok. A ani fitness nie je na 100%.

Alebo, žeby to bolo RAMkou ? Minule som pridával jeden 2GB modul Kingston DDR2 667MHz - ale len obyčajný nie certifikovaný... Memtest bežal vyše 9 hodín a nenašiel ani jednu chybu. A OCCT som mal spustené 4 hodiny, tiež ok, Prime95 bežalo bez problémov tiež nejakých 5 hodín...

Vírus by tam nemal byť ani jeden, kontroloval som to ešte aj Avirou...

Mám to len tak preinštalovať ? Keď by bol pokazný disk, nebolo by lepšie ho vymeniť?
Alebo je nejaká iná zrada ? Netuším čo tomu môže byť a už ma to začína hnevať...