Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: 2x HDD nejde sformátovat po sloučení + špatná velikost

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.08.2004
    Bydliště
    Prostějov
    Příspěvky
    784
    Vliv
    253

    Angry 2x HDD nejde sformátovat po sloučení + špatná velikost

    Cus all.

    Dva problémy!
    1

    kamoš měl HDD (WD caviar 160Gb model WD1600JB-22GVCO) rozdělený na dva oddíly a po jejich sloučení (v čem to dělal nevím) HDD nelze naformátovat. V biosu se hlásí normálně i normálně "jede" Win XP ho najdou taky ale jen ve správci.
    Když jsem ho hodil do programu Partition magic 8 tak je označený žlutě s tím že má neznámý typ formátu.

    "Odstranit partiton nejde z důvodů jejich velkého počtu" volně přeloženo.

    HDD má jeden sektor 160Gb v neznámém formátu - veškeré nastavení nebo práce v programu jsou šedé - tj nepřístupné

    Co s tím??
    cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc cccccccccccc


    2 problém s jiným hdd

    160Gb HDD Samsung SP1634N rev. A

    Nešla jedna složka - fotky po kliknutí na ní zatuhl PC Kamoš ho dal "opravit" známénu ten že to prý nejde. (myšleno zachránit data)

    najednou nejde vůbec! Bios ho najde v pořádku Win XP ve správci také, ale v když jsem na něj klikl v totalcommandru 7 tak měl jen 31Gb s tím, že ho nejdřím musím naformátovat! Ale jen těch 31Gb!!!

    VPartition magic 8 jsem zjistil, že má tři sektory a to jeden malý 8Mb unable format (klasika) a pak dva sektory každý po 156Gb!!! S toho jeden primary a druhý unable!! - tj blbost! Dal jsem odstranit vše a udělal jen jeden 156Gb sektor ale ten při formátu v 95% nahlásí error z důvodů špatné fat tabulky! Fat tabulka ale nejde odstranit a vytvořit nová z neznámého důvodu??

    Sem se naštval a restartl PC pak už se HDD tvářil jen jako 31Gb Ať jsem dělal co chtěl! (bios i správce ale furt dobře detekují 160Gb!) HDD normálně funguje je zformátovaný jen na těch 31Gb

    Co a jak s tím? Děkuji za pomoc a nezlob te se za ten "elaborát" co jsem vyplodil ale jednodušeji to popsat nedovedu.

    Omlouvám se za chybné vložení tématu až teď jsem si to uvědomil
    Naposledy upravil Gizmo_CZ; 13.03.2008 v 08:55.
    Notebook MSI GE620DX-458CS 15,6", i3-2330M, 4GB, 500GB, nVidia GT 555M s 2GB, DVD±RW, WiFi, BT, Win 7 64bit prof. originál :-)

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Uvidí deska,Win XP celou velikost HDD?
    Založil Luk(y)isek v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.01.2006, 23:17
  2. Aopen AK72 max velikost HDD ?
    Založil Zizi v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 01.11.2004, 11:32
  3. Nejde IDE HDD na desce A7N8X Deluxe prosím pomozte
    Založil Jiří Slavík v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 02.07.2003, 12:36
  4. Jak zapojim 2x HDD ??
    Založil dqdDooM v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 11.05.2003, 20:17
  5. K7S6A max velikost HDD ?
    Založil Zizi v sekci fóra SiS a ostatní čipové sady
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 06.12.2002, 14:24

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •