Výsledky 1 až 25 z 1087

Téma: Intel Conroe - novy kral

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #11

    Standardní Re: Intel Conroe - novy kral

    Citace Původně odeslal oso Zobrazit příspěvek
    urcite su to pamete skusal som ich na nizsom fsb a delicke a dali max tych 910 a to do nich pustam podla everestu skoro 2,3 V btw nieje to vela na tieto ramky , doska to nebude tiez som skusal zvysit voltaz a nepomohlo takze typujem na 99,9 % tie ramky su na <>
    Spíš jsem to myslel tak, že i když jsou to paměti, jestli se vyplatí další investice do pamětí - a popsal zkušenost, když jsem já sám tuto investici provedl

    Jinak je možnost - pokud bys mohl ty svoje paměti někomu přenechat (do jiné sestavy apod.), nebo pokud pro tebe nejsou peníze problém, tak se stávajících zbavit a jít do jiných - určitě si spíše polepšíš.

    OT:Nevím čím to bylo, ale moje deska snesla geily (jely na 960) a buď se neměla ráda s Patriotama, Corsairama (zkoušel jsem patrioty 800 cl5 i cl4, c. cl4), nebo jsem měl smůlu, ale ze všech pamětí jsem si nakonec nechal a-data ee 800+, které jako jediné jely stabilně i na 1066 cl5 v poho jdou provozovat na 940 cl4 na 2,1V...
    Jinak taky jsem uvažoval nad a-data 1000 (zvlášť když jsou za cca 2300), ale nakonec z toho sešlo - šly podle reakcí nataktovat hůře než 800+.
    Samozřejmě je to tvoje rozhodnutí, míchám se do toho abych ti ušetřil čas a peníze - sám jsem totiž totéž před cca měsícem, řešil...

    edit - ještě jsem zapoměl - rozhodující rychlost sběrnice, ne frekvence pamětí - v everestu mám na fsb 470, paměti na 960 cl4 lepší výsledek než na 1100 cl5 - fsb 440 a dělička 2,5 ( ale nejelo turbo e.m. - bios)...
    Naposledy upravil s.skull; 25.09.2007 v 09:43. Důvod: sběrnice

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 3 uživatelů. (0 registrovaných a 3 anonymních)

Podobná témata

  1. Hitachi 7k250 - Nový král 7200ot disků !!!
    Založil Anonymous v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 69
    Poslední příspěvek: 01.06.2005, 19:03
  2. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 12.08.2004, 14:57
  3. Genuine Intel, Family 15,step1=???
    Založil imported_Tuleň v sekci fóra Intel procesory
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 12.02.2003, 23:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •