Mal som Duron 750 Mhz + Matsonic 8127C+. Vsetko behalo v pohode, nic nemrzlo, hral som hocičo, nikdy mi komp nemrzol. Potom som procak predal, ale doska mi ostala, a kupil som do nej Duron(Morgan) 1,2Ghz. Vsetko sa zdalo v pohode. A odvtedy , ako som tam mal 1,2 Ghz durona, tak mi zacali mrznut hry. Niekedy mi pri restarte kompu napisalo BIOS CHECKSUM ERROR - BIOS DEFAULT LOADED. Cim to moze byt Bios je AWARD, Procak ma teplotu 43 - az 50 stupnov, chipset - 35 az 39 stupnov. Napätie na procaku je 1,85 V. co s tym je?? Moze to byt baterkou Ta doska nema ani dva roky. Ked sa mi tam dali defaultne hodnoty, tak niekedy tam ostal spravny cas, niekedy tam bol nezmysel. Niekedy mi tiez ukazuje inu hodnotu Ramky ako mam. Pomohol by reset biosu A ked chcem flashnut bios, tak vsetko prebehne v poriadku, ale ako nahle PC resetnem po flashnuti , tak sa zase objavi BIOS CHECkSUM....... Prosiiim Heeeelp.Dik hezo
P.S Teraz som na doske jumprom vyresetoval Cmos, a po nabootovani mi znova vyhlasi CMOS CHECKSUM ERROR - BIOS DEFAULT LOADED, nemal by nahodou vypisat len BIOS DEFAULT LOADED